FFI presentatsiooni 2 pool

Views:
 
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

1. Toode on konkurentsitu! 2. Arvestades kütusehindade jätkuvat tõusu, inimeste suurenevat keskkonnateadlikkust ja majanduse allakäigust tingitud paljude inimeste aina kehvemat majanduslikku olukorda on FFi`l väga suur tulevikupotentsiaal!3. FFi tooted tulid tsiviilis müüki alles 2005 aasta novembril, seega väga vähesed teavad FFI võimalusest!4. Tarbides ise FFi tooteid, jagades infot teistele inimestele on võimalus hakata üpris lühikese aja jooksul, suuri investeeringuid tegematta, passiivset tulu teenima. 5. Edasi tuleb sellest juttu, kuidas saab FFi tooteid kasutades OMA rahvusvahelist ÄRI üles ehitama hakata! : 

1. Toode on konkurentsitu! 2. Arvestades kütusehindade jätkuvat tõusu, inimeste suurenevat keskkonnateadlikkust ja majanduse allakäigust tingitud paljude inimeste aina kehvemat majanduslikku olukorda on FFi`l väga suur tulevikupotentsiaal!3. FFi tooted tulid tsiviilis müüki alles 2005 aasta novembril, seega väga vähesed teavad FFI võimalusest!4. Tarbides ise FFi tooteid, jagades infot teistele inimestele on võimalus hakata üpris lühikese aja jooksul, suuri investeeringuid tegematta, passiivset tulu teenima. 5. Edasi tuleb sellest juttu, kuidas saab FFi tooteid kasutades OMA rahvusvahelist ÄRI üles ehitama hakata! Edasi räägime ärivõimalusest!

FFi pakub 4 erinevat tasustamise süsteemi:1. Jaemüügi tulu.Müük kodulehelt, käsimüük. Müügivahe 15-35%2. Binaarsüsteemi tuluNõrgemas “jalas” 300PV ja tugevamas “jalas” 600PV = 900PV(s.o tsükkel, mille eest makstakse Teile 50 USD. Kui Teil on näiteks päeva jooksul 5 tsüklit, siis sellega teenite 5x50=250USD)3. Mentorboonus e. Liidrite arengu tulu20% esimeselt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri tulust 20% Teile).20% teiselt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri liidetud partneri tulust 20% Teile).10% kolmandalt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri liidetud partneri liidetud partneri tulust 10% Teile). 4. Sponsoreerimise tuluSee on tulu teile, kes te kutsusite ärisse inimese ja seletasite talle lahti, et miks tal on kasulik liituda äriga ostes samaaegselt korraga kas Silver või Gold paketiga tooteid. : 

FFi pakub 4 erinevat tasustamise süsteemi:1. Jaemüügi tulu.Müük kodulehelt, käsimüük. Müügivahe 15-35%2. Binaarsüsteemi tuluNõrgemas “jalas” 300PV ja tugevamas “jalas” 600PV = 900PV(s.o tsükkel, mille eest makstakse Teile 50 USD. Kui Teil on näiteks päeva jooksul 5 tsüklit, siis sellega teenite 5x50=250USD)3. Mentorboonus e. Liidrite arengu tulu20% esimeselt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri tulust 20% Teile).20% teiselt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri liidetud partneri tulust 20% Teile).10% kolmandalt põlvkonnalt (s.o Teie liidetud partneri liidetud partneri liidetud partneri tulust 10% Teile). 4. Sponsoreerimise tuluSee on tulu teile, kes te kutsusite ärisse inimese ja seletasite talle lahti, et miks tal on kasulik liituda äriga ostes samaaegselt korraga kas Silver või Gold paketiga tooteid. Suurepärane lisaraha teenimise võimalus!

Slide 4: 

20% sissetulekut esimeselt põlvkonnalt 20% sissetulekut teiselt põlvkonnalt 10% sissetulekut kolmandalt põlvkonnalt 1% üldisest firma käibest Gold Platinum Diamond Bronze Silver Astmed ja tasustamine

Slide 5: 

Meie turundusplaan aitab lahendada Teie finants-vajadused 2 6 14 Eesmärk: 1 kuu jooksul liita OMA ärisse 2 äripartnerit. Õpetage oma Tiimi liikmeid sama tegema ja Teid ootab edu!

Slide 6: 

Teil on võimalus alustada OMA ÄRIGA, mis ei tunne riigipiire ja on tänu infoajastu võimalustele piiramatute võimalustega. Äri asub internetis, põhineb headel inimsuhetel, tahtel õppida, teha meeskonnatööd, aidata teisi inimesi edule! Kui Teile pakub antud projekt huvi, siis küsige täiendavat lisainformatsiooni sellelt inimeselt, kes Teid esitlusele kutsus. Uurige välja, kuidas liituda ärisüsteemiga, omale tooteid tellida ning alustada äriga. Mida arvate asjast Teie? Lõpetuseks:

authorStream Live Help