Шкільний табір

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №1:

Відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №1 Оздоровлення учнів в пришкільному оздоровчому таборі “ Чарівний віночок ” Верхньодніпровської СЗШ №1 Підготували начальник та ЗДВР оздоровчого табору “ Чарівний віночок” Полтавець І.М. і Майоренко Л.М.

PowerPoint Presentation:

Літний оздоровчій табір “Чарівний віночок” Наш девіз: “Через терни до олімпійських перемог”

PowerPoint Presentation:

Наша пісня КРАПЕЛЬКА ДИТИНСТВА Повсюди сонечко і вітер, Я вже між зорями лечу. Осипав щедро цвітом квітень, - Черешні ранні облечу. Бузок милується собою, Зірками дивиться в цвіти, Лошак спішить до водопою, Щоб на мізинчик підрости. Крапелька дитинства - Це життя моє, Крапелька дитинства - Щастя це моє. Крапелька дитинства - Це життя моє, Крапелька дитинства - Щастя це моє. Пташки навчаються літати, Біжать за ними малюки, Дитинства крапельку спіймати - І випустити із руки. Бузок милується собою, Зірками дивиться в цвіти, Лошак спішить до водопою, Щоб на мізинчик підрости .

PowerPoint Presentation:

Мета роботи табору: -З метою пропаганди здорового способу життя, загартування та фізичного вдосконалення дітей всю роботу на літньому оздоровчому таборі направити на здійснення довгострокового проекту «Стежками рідного краю» за спортивним напрямком -Здійснити мандрівку і перегорнути сторінки історії розвитку спорту в минулому і тепер в місті Верхньодніпровську -Сприяти формуванню знань, умінь і навиків, щодо організації здорового способу життя -Створити дві спортивні команди а базі табору, які будуть інструкторами на інших загонах у підготовці до змагань і конкурсів. -Систематично проводити спортивні змагання між загонами. -Продовжити рейтингову оцінку в загонах за чотирма футбольними м ’ ячами: - 12 балів - 11 балів - 10 балів - 9 балів -Визначити перше місце серед 1-4 загонів та перше місце серед 5-9 загонів у різних видах змагань та конкурсів. - Кращу команду нагородити поїздкою до «Козацького хутору» Петриківського району, де діти познайомляться з бойовими видами мистецтва козаків .

PowerPoint Presentation:

Завдання : Накопичення знань та досвіду з питання розвитку різних видів спорту. Збір цікавого історичного матеріалу Участь у вікторинах Участь у спортивних іграх, спартакіада Заняття у спортивному гуртку “Олімпійці серед нас” Екскурсія до місцевого музею, зокрема до залу “Відомі спортсмени Верхньодніпровщіни”. Відвідати заняття спортивних секцій при ДЮСШ. Зустрітися із тренерами та спортсменами ДЮСШ. Провести День здоров’я, шкільну спартакіаду, день Нептуна. Презентація загонів

PowerPoint Presentation:

8.00-8.15 – прийом дітей Сонце промінь нам кидає, На подвір ’ ячко гукає. Я прийшов у табір знов. - Добрий ранок - Будь здоров! 8.15-8.30 – зарядка А тепер все по порядку Прошу стати на зарядку, Гарно вправи ти роби Фізкультуру полюби. Режим дня

PowerPoint Presentation:

8.30-9.00          – лінійка На лінійку ти шикуйся Не пустуй і не лінуйся Увага! Струнко! Так стояти! Рапорт здати! Прапор підняти! 9. 0 0- 9 . 3 0 – сніданок Всі за стіл! Дізнатись час: На сніданок що у нас. 9. 3 0 – 12.30 - прогулянка , підготовка до виховних заходів, їх проведення Хто куди: хто у походи, Хто в кіно, хто на городи Ті на пляжі загорають, Ті малюють, ті читають.

PowerPoint Presentation:

12.30-13.30 – обід На обід всі поспішаєм, Сиру , йогурту бажаєм. Не біжимо – летимо І швиденько все з”їмо. 13.30-14.30 – повернення додому Відпочив , награвсь доволі, Нарвав квіточок у полі Вже додому йти пора !"– Закричала дітвора . Д Л Я П Е Р Ш О Г О К Л А С У 13.30-15.00 – сон Солодкий сон після обіду. Тихо, не буди сусіда.

PowerPoint Presentation:

15.00 – 15.15 – полуденок За їдою видно зразу Наш дитячий апетит. 15.15 – 15.55 – спортивна година Найсильніший хто у нас?- Це покаже кожен з нас. 1 6 .00 – повернення додому Знову сурма кличе нас, Бо додому уже час.

PowerPoint Presentation:

“ Чар івн ий віно чок ” – табір просто клас, Чудово й радісно у нас! Дає здоров ’ я, силу, міць При нашій школі двісті п ’ ятдесят місць!

PowerPoint Presentation:

Людина – вищий продукт земної природи, Та для того, щоб насолоджуватися дарами природи, Людина повинна бути здоровою, сильною і розумною. І.М.Павлов Найвища цінність суспільства - людина, її життя та здоров ’я. Україна підтримала концепцію ООН про пріоритетний розвиток людської особистості та її безпеки на ХХІ століття. У сфері освіти на кожному етапі навчального процессу повинні формуватися певні знання і поняття про найбільш поширені типові небезпечні ситуації у житті учнівської молоді та шляхи подолання загрози її життю чи здоров ’ю . Щоб досягти чогось у житті та максимально реалізувати свої здібності, треба бути здоровим – істина, яка повинна бути засвоєна дітьми від своїх батьків та вчителів. Проте здоров ’ я вимагає постійного захисту і зміцнення, перш за все, в умовах сім ’ї та школи. Здоров’я – найперша необхідна умова успішного розвитку кожної людини, її навчання, праці, добробуту, створення сім’ї і виховання дітей Від ставлення людини до здоров’я багато в чому залежить його збереження і зміцнення. Тому, згідно розпорядження відділу освіти райдержадміністрації на виконання програми “Діти Дныпропетровщини” з метою оздоровлення та зайнятості учнів СЗШ №1 у літній період було видано відповідний наказ № 32 від “ 06 ” квітня 2012 року “ Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків у період літніх канікул 2011 – 2012 н.р.” по Верхньодніпровській СЗШ №1

PowerPoint Presentation:

Велика увага приділялась роз’ясненню та формуванню здорового способу життя не тільки впродовж усього навчального року, а й під час підготовки до канікул та літнього оздоровлення учнів в пришкільному оздоровчому таборі “ Чарівний віночок” З великим задоволенням учні беруть участь у спортивних змаганнях, екскурсіях, походах . Літо – літечко надворі. Прощавай ,- говорим школі. Прийшла канікул вже пора – Дуже рада дітвора. З 28.05.2012 року по15.06.2012 року працював пришкільний оздоровчий табір “ Чарівний віночок”. В оздоровчому таборі оздоровлювалося 250 дітей. А це – вихованці 1-8 класів, діти всіх пільгових категорій та працівників школи. Екскурсія до парку

PowerPoint Presentation:

Давні греки казали : “Хочеш бути гарним - танцюй, хочеш бути здоровим - танцюй, хочеш бути розумним – танцюй ! “ Рухливі ігри та розваги на свіжому повітрі

PowerPoint Presentation:

Пришкільний оздоровчий табір “ Чарівний віночок ” Верхньодніпровської СЗШ №1 працював згідно перспективного плану. “ Затверджено” “Погоджено” Начальник оздоровчого Директор СЗШ №1 табору ____О.В.Роговська _______І.М.Полтавець ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОБОТИ ПРИШКІЛЬНОГО ОЗДОРОВЧОГО ТАБОРУ “Чарівний віночок” Характеристика регіону Дитячий оздоровчий табір є позашкільним виховним закладом, що створюється з метою зміцнення здров ’ я, організації активного відпочинку, задоволення інтересів і духовних потреб дітей і підлітків. Виховна робота в дитячому оздоровчому таборі включає розумне поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю. Зміст , форми та методи роботи в дитячому оздоровчому таборі визначає його статутом, педагогічним колективом і групуються на принципах ініціативи й самодіяльності дітей та учнівської молоді, демократії і гуманізму, розвиток національної і культурно – історичних традицій, пріоритетності загальнолюдських духовних досягнень і цінностей. Пришкільний оздоровчий табір “ Чарівний віночок” розташований на території Верхньодніпровської СЗШ №1. Матеріальна база В оздоровчому таборі є спортивний інвентар: м ’ ячі баскетбольні; скакалки; спортивні круги; гімнастичні лави; бібліотечка художніх творів, кросвордів, ребусів; настільні ігри.

PowerPoint Presentation:

Виховною метою є: виховання в особистості любові до рідного краю; навчити учнів шанобливого ставлення до своєї родини, виховання почуття гордості за свій рід; розвивати таланти та здібності дітей; виховання бажання дбайливого ставлення до свого здоров ’ я та здоров ’ я інших, дотримання правил поведінки в таборі та за його межами; організація суспільно – корисної праці; розвиток культури спілкування, допитливості, пізнавальної активності; естетичне виховання; фізичне виховання; виховувати свідоме ставлення до зміцнення свого здоров ’ я; Забезпечити виконання дітьми заходів з охорони життя та здоров ’ я; Забезпечити виконання дітьми режиму дня, правильне чергування фізичних, емоційних навантажень протягом дня. Всі види виховної діяльності в таборі здійснюються згідно з певним оздоровчим режимом дня. Обов ’ язковим є дотримання санітарно – гігієнічних вимог: Створення порядку і затишку у ігрових кімнатах, місцях відпочинку. Під час літнього відпочинку повніше розкривається особистість дитини. В таких умовах можна швидше помітити те, що у школі залишається прихованим, тобто краще вивчити і зрозуміти дитячу психологію. Молодші школярі відпочиваючи в таборі спілкуються з ровесниками та пізнають світ переважно в іграх. Тому, їх життєдіяльність в умовах оздоровчого табору насичена іграми, конкурсами святами. Форми роботи: конкурси, огляди, змагання з різних видів діяльності, які сприяють самовизначенню загонів, що проявляють перші колективні емоції, першу спільну радість; справи комплексного характеру( День спорту, День здоров ’ я, День Нептуна , День пісні і строю, День туризму, День англійської мови, День знаменних дат. самоврядування, чергування в їдальні, по табору; інтерактивні методи.

PowerPoint Presentation:

Одне з перших завдань – де розмістити табір, щоб дітям було затишно і радісно відпочивати в ньому. Так в травні 2012 року шкільний табір розміщувався на другому поверсі в семи класних кімнатах основної школи. Два загони “Соняшник” та “Троянда”знаходились в приміщенні початкової школи де були відведені дві загонові кімнати. У цих кімнатах діти грали в різні ігри за столами чи на килимку, читали книжки. Третя– кімната відпочинку, в якій були розміщені ліжечка, де діти мали змогу відпочивати. Загальнотабірні свята та дискотека проходилися на шкільному плаці , на березі річки Дніпро та у ПДЮТ. Недалеко від загонових та спальної кімнат знаходилися туалети та фонтанчик для пиття води. Спальна кімната Сон солодкий по обіді. Тихо. Не буди сусіда

PowerPoint Presentation:

“ Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень, понять”. К.Д.Ушинський Пневматична срільба

PowerPoint Presentation:

Першою складовою здорового способу життя - це дотримання режиму дня. Тому , на початку відкриття табірної зміни , дітей було ознайомлено з режимом дня роботи оздоровчого табору “ Чарівний віночок ”, адже режим сприяє організованості дитини протягом доби і дуже необхідний для її здоров ’я. В режим дня дитини входить і повноцінне харчування, тому проводили з учнями такі бесіди: “ Режим дня ”, « Гігієна та культура харчування», « Національне харчування українців», « Вибір їжі та страв. Культура харчування»,» Щоб здоров’ я мати, потрібно вітаміни вживати», « Вітаміни наші друзі». Адже, п орушення режиму призводить до збудливості, поганого сну й апетиту. « Точний режим дитячого дня – цілком необхідна умова виховання… Звичка до точного часу – це звичка до точних вимог до себе». А. Макаренко

PowerPoint Presentation:

"Рух – скарбниця життя" Другою складовою здорового способу життя – це щоденне виконання ранкової гімнастики, достатня рухова активність дітей. В план роботи оздоровчого табору включили також гру – бесіду на тему « Ранкова гімнастика – шлях до здоров’я», так як, ранкова зарядка допомагає розв’язати низку інших дуже важливих завдань, а саме : - забезпечити повноцінне пробудження організму і готовності його до активної роботи - формувати вольові якості особистості, організованості; - фізичне вдосконалення людини.

PowerPoint Presentation:

Потреба дитини в рухах зумовлена біологічними законами її розвитку, тому ранкова гімнастика в таборі проводилася щоденно з використанням наявного спортивного інвентаря (обручі, скакалки , м’ячі тощо). Діти, дружно по порядку, Всі вставаймо на зарядку! ,

PowerPoint Presentation:

Важливим показником раціонально організованого режиму дня є достатнє перебування на свіжому повітрі, тому багато виховних заходів проводилося на шкільному подвір’ї, в парку, біля річки. Краса природи – справжнє диво! Все неповторне і живе. Де не поглянь, скрізь так красиво: По небу сонечко пливе.

PowerPoint Presentation:

Диво природи – здоров ’ я й життя

PowerPoint Presentation:

Окремі заходи поєднувалися з руховою активністю, зокрема суспільно-корисною працею, наприклад, догляд за квітами на пришкільній ділянці та в ігрових кімнатах і кімнатах відпочинку . Якщо хочеш завжди у достатку жити, То поважай роботу, труд люби. Старайся вчитися усе робити. І як почав, то не лінуйся, а роби.

PowerPoint Presentation:

Благоустрій території

PowerPoint Presentation:

28 . 05 Я, він, вона- дружна сім ’ я 1 Робоча лінійка..Вогник знайомств «Будьмо знайомі» 2.Підготовка до відкриття табірної зміни 3.Ознайомлення з правилами поведінки в таборі. 4.Ігри та розваги.Ро бота гуртків за інтересами Все це сприяє зміцненню здоров’я, загартовуванню і підвищенню працездатності кожного учасника табору. Безумовно, важливий чинник зміцнення здоров’я – гарний настрій, позитивні емоції. Тому всі виховні заходи, які проводилися з дітьми, сприяли цьому. Начальник табору ЗАТВЕРДЖУЮ _______________ І.М.Полтавець Директор СЗШ №1 ________О.В. Роговська План роботи

PowerPoint Presentation:

29.05 (вівторок) День спортсмена 1. . Робоча лінійка. 2.Знайомство з планом роботи. 3 Підготовка до відкриття табірної зміни 4. Гра «Зірниця» - цивільна оброна 5.Трудовий десант – 3-загін 30.05 (середа) Здрастуй, табір 1.Урочиста лінійка «Відкриття табору». 2. Кругосвітка (змагання між загонами) 3.Захист та презентація назви загону . 4.Конкурс малюнку на асфальті «Літо очима дітей». 5. Трудовий десант – 4-загін

PowerPoint Presentation:

31.05. (четвер) День здоров ’ я 1.Відкиття шкільної спартакіади. Привітання команд. 3Гра «Зірниця»- стрільба. 4.Реклама здорового способу життя. 5. Трудовий десант – 5-загін 6.Екскурсія козацький хутір -Галушківка 01.06.(п’ятниця) День захисту дітей. 1 Урочиста лінійка присвячена Дню захисту дітей. 2.Фестиваль «Дитинство» в ПДЮТ о 10.00 3.Ігри та розваги. Труд. Десант – 6-загін

PowerPoint Presentation:

05.06.(вівторок) День туризму 1.У гостях у споривному кінозалі.2.Гра «Зірниця»- туризм.3.Екскурсія до міського музею з метою ознайомлення з відомими людьми м. Верхньодніпровська.4.Труд. десант- 7-загін 06.06. (середа ) Плекаймо паростки талантів 1.Веселий кінозал .ПДЮТ о 10.00 2.Загальне табірне свято -танцювальний марафон. 3.У нас в гостях кінотеатр 3-Д. 4. Виставка робіт «Чарівний пензлик» «Умілі ручки». 5. Труд. Десант – 8-загін

PowerPoint Presentation:

07.06. (четвер) День Нептуна 1 Урочисте відкриття свята. 2.Гра «Зірниця» - плавання та розваги на воді. 3.Інструктаж з т-б поводження біля води. 4. Трудовий десант – 9-загін 08.06 (п ’ ятниця ) День знаменних дат 1.Пісня збирає друзів у ПДЮТ о10.00.2.Загальне табірне свято присвячене 80-річчю Дніпропетровській обл..3 Трудовий десант – 3-загін

PowerPoint Presentation:

11.06. (понеділок) День англійської мови 1.Загальне табірне свято – Вас запрошує англійський клуб.2. Вікторина – «Що ми знаємо про англомовні країни».3.Конкурси ,ігри ,розваги англомовних країн.4. Трудовий десант – 4-загін 12.06 (вівторок) Ми - Українці 1Нашому роду, нема переводу!(історія українського козацтва) 2. У нас в гостях козаки із Нікопольщини 3.Ігри в які грали козаки 4.Гра «Зірниця»- спорт.(козацькі забави) 5.Трудовий десант – 5-загін

PowerPoint Presentation:

13.06 (середа) День казки 1 Загальне табірне свято – «Неповторний світ казки» 2.Виступ лялькового театру. 3.Перегляд та обговорення мультиплікаційних фільмів. 4. Трудовий десант – 6- з агін 14.06. (четвер) День пісні і строю. 1Загальне табірне свято – огляд пісні і строю. 2.Веселі естафети. 3.Підготовка до закриття табірної зміни. 4. Трудовий десант – 7-загін

PowerPoint Presentation:

15.06. (п’ятниця) Наш табір – найкращий 1.Закриття табірної зміни літа – 2012 року.Святкова лінійка. Підведення підсумків спартакіади.2.Кругосвітка «Залишаю вам на пам ’ ять» ..

PowerPoint Presentation:

Щоб міцне здоров ’ я мати, Дітям треба в табір завітати, Будемо усі здорові І життя в нас буде чарівно вінкове . Здорова нація – здорові діти. Слідуючи цьому мудрому постулату, працівники табору проводили профілактичну роботу та інструктажі ТБ. Поряд з цим у таборі діяли закони життя , яким підпорядковувалися всі учасники оздоровчого табору. Закони дитячого життя в таборі 1. Не сумувати, друзів звеселяти. 2. Гігієна, спорт і труд завжди поруч ідуть. 3. Повітря, сонце і травиця в лузі – ось найкращі наші друзі! 4. Тут немає тат і мам, прибери усе ти сам. 5. Старших себе поважай, малюків не ображай. 6. Люби і знай свій рідний край .

PowerPoint Presentation:

Девіз: На сонечко я схожий І сонечко люблю До сонця повертаю Голівоньку свою. Загін № I “ Соняшник “ .

PowerPoint Presentation:

Девіз : Троянда наша не проста До перемоги йде вона, Доб ’ ється будь-якої цілі І стане першою в турнірі. Загін № 2 “ Троянда “

PowerPoint Presentation:

Загін №3 “Волошки ” Девіз : Ми волошечк синенькі, діточки землі маленькі. Чемні, дружні, працьовиті На всі руки майстровиті.

PowerPoint Presentation:

Девіз : Ми веселі, жартівливі Любимо пісні та сміх Свою радість на дозвілля Ми розділимо на всіх. Загін №4 “Жоржини ”

PowerPoint Presentation:

Загін №5 “ Tulips ” Девіз : For tulips westand it’s the best team in land loyal and free Everything can we.

PowerPoint Presentation:

Загін №6 “Будяки ” Девіз : Sticky, spiny thistles Are big, and nice, and small. We jump and run and whistle. Our team is best of all.

PowerPoint Presentation:

Загін №7 “Едельвейс ” Девіз : Going forward in faith.

PowerPoint Presentation:

Загін №8 “Васильки ” Девіз : Скільки васильків у полі,скільки в нас наснаги й волі .

PowerPoint Presentation:

Загін №9 “Піони ” Девіз : Ни шагу назад Ни шагу наместе А только вперед И только вместе.

PowerPoint Presentation:

28.05. Я, він, вона – дружна сім . я Знайомилися. Планували роботу та проводили заняття з цивільної оборони.

PowerPoint Presentation:

День пройшов сьогодні вдало Ми змагалися. Співали. Зовсім ми не пустували. Було в нас багато справ Вихователі навчали Як поводитися нам, Який шлях обрать до школи, Не сварились щоб ніколи.

PowerPoint Presentation:

29.05 День спортсмена Гарний той, хто здоровий та дужий, Хто зі спортом ще змалку дружить.

PowerPoint Presentation:

Мати гарну спортивну фігуру Допоможе усім фізкультура. Гра на крилах нас носила На майданчику ми грали Вихователі для нас Ігри влаштували - КЛАС!

PowerPoint Presentation:

30.05. Здрастуй , табір! Табірне свято – велике свято Найщасливіший день для нас. І хвилюємось ми, і радієм, Це ж бо свято для вас і для нас!

PowerPoint Presentation:

Я хвилююсь , як ніколи! Я хвилююся весь час! Адже я на відпочинку В “Чарівному віночку” перший раз! Раді всіх вас в таборі вітати, Щастя й радості вам побажати!

PowerPoint Presentation:

31.05. День здоров ’ я Здоров ’ я – основа усього на світі. Здоровими бажають бути всі діти.

PowerPoint Presentation:

01.06. День захисту дітей Хай веселі будуть діти ! Хай щасливим буде люд! Хай живе в усьому світі Мир і злагода! Салют!

PowerPoint Presentation:

Найцікавішим та наймасовішим був конкурс малюнка на асфальті « Світ очима дитини » . Дитяча уява та безпосередність з допомогою кольорової крейди відтворили різноманітні барвисті картини навколишнього світу. На асфальті ожили казкові персонажі, оригінальними були малюнки на патріотичну, духовну, родинну, шкільну тематику.

PowerPoint Presentation:

05.06. День туризму

PowerPoint Presentation:

06.06. Плекаймо паростки талантів

PowerPoint Presentation:

07.06. День Нептуна У цей же день для дітвори було влаштоване свято «Нептуна» з різноманітними іграми та змаганнями .

PowerPoint Presentation:

Завершилося свято Нептуна веселою естафетою та спортивними змаганнями.

PowerPoint Presentation:

08.06. День знаменних дат Цікаві матеріали та знання були отримані учнями під час табірного свята присвяченого 80-річчю Дніпропетровської області, достовірну доповідь про історичні надбання розповіли вихованці ІІІ загону.

PowerPoint Presentation:

Варто тільки озирнутися – і ми побачимо, який чудовий світ навколо нас.

PowerPoint Presentation:

11.06. День англійської мови

PowerPoint Presentation:

12.06. Ми - українці

PowerPoint Presentation:

Літо – пора яскравих вражень. І який відпочинок без екскурсій? У Козацькому хуторі « Галушківка » дітей зустріли з хлібом-сіллю, а постріл козацької гармати привітав екскурсантів та запросив до господи. Екскурсія виявилося пізнавальною та розважальною. Дізналися діти, як наші пращури хліб вирощували, як козакували, які народні ремесла були і збереглися досьогодні. А далі були справжні козацькі розваги … Залишали хутір стомлені, але задоволені і щасливі.

PowerPoint Presentation:

13.06. День казки Хай сонячний зайчик стрибає по хаті, Хай казку дарує і щире тепло, щоб всі ми були і здорові, й багаті І щастя веселе у хаті жило.

PowerPoint Presentation:

14.06. День пісні і строю

PowerPoint Presentation:

Захоплюючою подорожжю  для вихованців  став день, коли відвідали Верхньодніпровський історико – краєзнавчий музей.

PowerPoint Presentation:

15.06. Наш табір - найкращий Ось і закінчилася табірна зміна. До вересня ми прощаємося із друзями і школою. От і зміна пролетіла Ще канікули тривають Це нічого що розлука Друзів в нас не забувають! До побачення! До наступного літа!

PowerPoint Presentation:

“ Чарівний віночок " – табір просто клас! Весело і радісно було у нас! Дав він нам наснаги і до смаку розваги.

authorStream Live Help