Частина_1

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №1:

Відділ освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації Верхньодніпровська середня загальноосвітня школа №1 Оздоровлення учнів в пришкільному оздоровчому таборі “ Чарівний віночок ” Верхньодніпровської СЗШ №1 Підготували начальник та ЗДВР оздоровчого табору “ Чарівний віночок” Полтавець І.М. і Майоренко Л.М.

PowerPoint Presentation:

Літний оздоровчій табір “Чарівний віночок” Наш девіз: “Через терни до олімпійських перемог”

PowerPoint Presentation:

Наша пісня КРАПЕЛЬКА ДИТИНСТВА Повсюди сонечко і вітер, Я вже між зорями лечу. Осипав щедро цвітом квітень, - Черешні ранні облечу. Бузок милується собою, Зірками дивиться в цвіти, Лошак спішить до водопою, Щоб на мізинчик підрости. Крапелька дитинства - Це життя моє, Крапелька дитинства - Щастя це моє. Крапелька дитинства - Це життя моє, Крапелька дитинства - Щастя це моє. Пташки навчаються літати, Біжать за ними малюки, Дитинства крапельку спіймати - І випустити із руки. Бузок милується собою, Зірками дивиться в цвіти, Лошак спішить до водопою, Щоб на мізинчик підрости .

PowerPoint Presentation:

Мета роботи табору: -З метою пропаганди здорового способу життя, загартування та фізичного вдосконалення дітей всю роботу на літньому оздоровчому таборі направити на здійснення довгострокового проекту «Стежками рідного краю» за спортивним напрямком -Здійснити мандрівку і перегорнути сторінки історії розвитку спорту в минулому і тепер в місті Верхньодніпровську -Сприяти формуванню знань, умінь і навиків, щодо організації здорового способу життя -Створити дві спортивні команди а базі табору, які будуть інструкторами на інших загонах у підготовці до змагань і конкурсів. -Систематично проводити спортивні змагання між загонами. -Продовжити рейтингову оцінку в загонах за чотирма футбольними м ’ ячами: - 12 балів - 11 балів - 10 балів - 9 балів -Визначити перше місце серед 1-4 загонів та перше місце серед 5-9 загонів у різних видах змагань та конкурсів. - Кращу команду нагородити поїздкою до «Козацького хутору» Петриківського району, де діти познайомляться з бойовими видами мистецтва козаків .

PowerPoint Presentation:

Завдання : Накопичення знань та досвіду з питання розвитку різних видів спорту. Збір цікавого історичного матеріалу Участь у вікторинах Участь у спортивних іграх, спартакіада Заняття у спортивному гуртку “Олімпійці серед нас” Екскурсія до місцевого музею, зокрема до залу “Відомі спортсмени Верхньодніпровщіни”. Відвідати заняття спортивних секцій при ДЮСШ. Зустрітися із тренерами та спортсменами ДЮСШ. Провести День здоров’я, шкільну спартакіаду, день Нептуна. Презентація загонів

PowerPoint Presentation:

8.00-8.15 – прийом дітей Сонце промінь нам кидає, На подвір ’ ячко гукає. Я прийшов у табір знов. - Добрий ранок - Будь здоров! 8.15-8.30 – зарядка А тепер все по порядку Прошу стати на зарядку, Гарно вправи ти роби Фізкультуру полюби. Режим дня

PowerPoint Presentation:

8.30-9.00          – лінійка На лінійку ти шикуйся Не пустуй і не лінуйся Увага! Струнко! Так стояти! Рапорт здати! Прапор підняти! 9. 0 0- 9 . 3 0 – сніданок Всі за стіл! Дізнатись час: На сніданок що у нас. 9. 3 0 – 12.30 - прогулянка , підготовка до виховних заходів, їх проведення Хто куди: хто у походи, Хто в кіно, хто на городи Ті на пляжі загорають, Ті малюють, ті читають.

PowerPoint Presentation:

12.30-13.30 – обід На обід всі поспішаєм, Сиру , йогурту бажаєм. Не біжимо – летимо І швиденько все з”їмо. 13.30-14.30 – повернення додому Відпочив , награвсь доволі, Нарвав квіточок у полі Вже додому йти пора !"– Закричала дітвора . Д Л Я П Е Р Ш О Г О К Л А С У 13.30-15.00 – сон Солодкий сон після обіду. Тихо, не буди сусіда.

PowerPoint Presentation:

15.00 – 15.15 – полуденок За їдою видно зразу Наш дитячий апетит. 15.15 – 15.55 – спортивна година Найсильніший хто у нас?- Це покаже кожен з нас. 1 6 .00 – повернення додому Знову сурма кличе нас, Бо додому уже час.

PowerPoint Presentation:

Малиновий передзвін “ Чарівного віночка” «Через терни до олімпійських перемог» - це девіз літнього оздоровчого табору «Чарівний віночок», який працює з 28 травня по 15 червня у Верхньодніпровській СЗШ №1. Двісті п’ятдесят школярів насолоджуються літнім відпочинком. Кожний рік вони мають чудову нагоду відпочивати з користю, оскільки табір працює за довгостроковим проектом під назвою «Стежками рідного краю». Табірна зміна розпочалася з урочистого відкриття. День у таборі відкривається лінійкою, ранковою зарядкою і піснею «Крапелька дитинства», яку залюбки співають школярі, вожаті й вихователі. Запланована дитяча військово-патріотична гра «Зірниця» у програму якої входять: ігри з цивільної оборони, з пневматичної стрільби, з туризму, з «Козацьких забав», з плавання .А завершується гра «Зірниця» конкурсом «Огляд пісні і строю». А ще на таборі дуже багато цікавих днів - це День здоров ’ я, День захисту дітей, День туризму, День Нептуна, День знаменних дат, День англійської мови, День Казки. .Діти активно готуються до цих заходів, отримуючи величезне задоволення та позитивний настрій. Хочеться особливо відзначити вихователів, які створюють усі умови для повноцінного відпочинку дітей. Це – Пінкаль М. Г., Чупордя А.О., Степанова О.О., Чорненька Н.А., Жовтоштан О.В., Сафронова О.О., КриловаІ.С., КоваленкоЮ.,Н., Ткачова І.О., Третяк С.В., Ярошенко О.І., Азімов, О.В., Воскобойнікова О.Ф., Лисенко Н. В., Черняк Т. І., Євпраксин Ю. Є. Номеровська Р. В. Особлива подяка за організацію яскравих спортивних свят фізруку Перепечину С.С. та вихователю Номеровській Р.В. Цього року школярам запропоновано спортивно-патріотичний напрямок. У таборі працюють дев’ять загонів з чудовими назвами: «Соняшник», «Троянда», «Волошки», «Жоржини», «Тюльпан», «Будяки» , «Едельвейс», «Васильки», « Піони». Кожний загін презентував свій девіз та емблему. Вожаті табору є гідними помічниками вихователям, старшими друзями малечі. Це учениці 8- Б класу Ліб В., Мехєдова А., Литарь А., Попова Т., Редько А., Синиця К. та учениця 9- Б класу- Гульчак Ю. Палац дитячої та юнацької творчості завжди гостинно відчиняє двері дітям. Так, 1 червня в День захисту дітей школярі були запрошені на фестиваль “ Дитинство “. Заплановано ще цікаві заходи брейн –ринг «По сторінках казок та мультиків », “ Веселий майданчик – спортивні змагання, “ “ Танцювальний марафон “.

PowerPoint Presentation:

“ Чар івн ий віно чок ” – табір просто клас, Чудово й радісно у нас! Дає здоров ’ я, силу, міць При нашій школі двісті п ’ ятдесят місць!

authorStream Live Help