Lojra me makina

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

http://lojra.me Luani me mijera lojra online falas. Do te gjeni lojra te ndryshme si; lojra, lojra me, lojra me makina, lojra me kerr, lojra me barbi, lojra shqip, lojra me shah, lojra me winx, lojra me naruto, lojra seksi, lojra me bilardo, lojra me karate, lojra me arme, lojra me naruto, lojra me gokun, lojra pa pare, lojra falas, lojra online,

Comments

Presentation Transcript

Slide 1:

Lojra me makina

:

Te pelqen te ngasesh makinen me 200km/ore dhe te mos e kesh problemin te policia rrugore?????

Slide 3:

Ka nje menyre.... Luaj lojen e " shoferit pijanec " nga kompjuteri.

Slide 4:

Lojra te tjera do i gjeni te www.Lojra.ME Beji like faqes sone ne facebook !!!

authorStream Live Help