Наш веселий,

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Порада друзям :

Наш веселий, дружній клас Класний керівник : Ксенюк Лілія Олексіївна

Порада друзям :

Наш активний клас – Він завжди здивує Вас, На уроках старанно працюємо, Творчі завдання готуємо. У заходах участь приймаємо, Школи рідної честь захищаємо Мета висока є у нас – Щоб ми були найкращий клас .

Порада друзям :

Десять “не можна ” В.Сухомлинського 1. На одинці з собою робити все не так, як ти робив би на очах у людей. 2. Лінуватися , бути ледарем , дармоїдом , неробою . 3. Видавати за заслугу те, що є твоїм прямим обов'язком . 4. Вимагати від батьків те, чого ти не заслужив працею . 5. Бути жадібним , корисливим , негостинним . 6. Гребувати працею своїх батьків . 7. Сміятися зі старості , не поважати старість . 8. Лицемірити , говорити не те, що думаєш , що відчуваєш . 9. Запобігати перед тим , хто сильніший тебе. 10.Давати “ пусті ” обіцянки , не дотримуватися слова.

Порада друзям :

" Дев'ять негідних речей" за В.Сухомлинським 1. Нашіптувати , доносити на товариша . 2. Бути легкодухим . Уникати відповідальності за свій учинок . 3. Байдуже проходити повз чужу біду , горе, відчай , посилаючись на свою слабкість . 4. Використовувати свою силу й фізичну перевагу на зло. 5. Мовчати , коли треба говорити , і говорити , коли треба мовчати . Базікати . 6. Відступати перед небезпекою , щоб зберегти спокій , добробут . 7. Добиватися для себе полегшення за рахунок товариша . 8. Не слухати батьків , обманювати їх . 9. Глузувати з калік . Кривдити дівчинку , дівчину , жінку . Не любити і кривдити тварин . 

Порада друзям :

Це наш третій дружний клас , В школі знають всі про нас! Ми веселі і кмітливі , Працьовиті і сміливі ! Разом ми вчимось та граєм , Малюкам допомагаєм Мрії також в нас одні , Бо горять в серцях огні !

Порада друзям :

Сценка до казки « Рукавичка»

Порада друзям :

. Танцюють всi ! – Такий закон, прийняли в нашiй школi . Тож всi погляньте, ви на нас, Як ми танцюєм в колi .  

Порада друзям :

Екскурсія до музею Лесі Українки с. Колодяжне

Порада друзям :

Тато і я - спортивна сім’я

Порада друзям :

Виставка екзотичних тварин

Порада друзям :

Мова — краса спілкування , Мова — як сонце ясне ,  Мова — то предків надбання ,  Мова — багатство моє . Д ень української писемності та мови

Порада друзям :

А які дарує осінь щедрі урожаї. Фрукти, овочі, насіння, хто ж цього не знає. Навесні город саджали, восени врожай збирали, Подивіться – но малята Урожай такий багатий !

Порада друзям :

Порада друзям Наполегливо учися- У житті це знадобиться. Вчитись ти прийшов до школи. Не забудь про це ніколи!

authorStream Live Help