Тема 1, урок 5

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Інформатика 10 клас, Вибірковий модуль «Графічний дизайн»

Comments

Presentation Transcript

Хронологічне та функціональне резюме:

Інформатика 10 клас Вибірковий модуль «Графічний дизайн»

Хронологічне та функціональне резюме:

Тема 1. Графічний дизайн як засіб візуальної комунікації Урок 5. Електронні та друковані портфоліо

Хронологічне та функціональне резюме:

Портфоліо Портфол і о ( від італ . portafoglio — «портфель») — збірка ( широке портфоліо ) виконаних робіт та напрацювань певної особи ( компанії ). Термін «портфоліо» запозичений через посередництво англ . portfolio з італійської мови ( portafoglio — «портфель»), де утворений від porta («носи») + foglio («аркуш»). Портфоліо може бути як на папері, так і в електронному вигляді. Електронне портфоліо, в свою чергу, може зберігатись локально (бути доступним лише визначеному колу людей) та глобально (бути доступним для всього світу — для користувачів інтернету). Глобально доступне портфоліо інакше називається веб-портфоліо. Портфоліо — це спосіб фіксування, накопичення, оцінки і самооцінки особистих досягнень за певний проміжок часу.

Хронологічне та функціональне резюме:

Мета та завдання портфоліо Мета портфоліо: накопичення досягнень, відслідковування професійного прогресу, представлення діяльності і професійного розвитку за окремий проміжок часу.

Хронологічне та функціональне резюме:

Функції портфоліо

Хронологічне та функціональне резюме:

Практичне значення і моделі портфоліо Практичне значення портфоліо : атестація в майбутньому ; систематизація діяльності власника портфоліо ; фактор, який стимулює професійний розвиток .

Хронологічне та функціональне резюме:

Види Портфоліо Особистий можна назвати професійним портретом. Портрет розповідає про особистість працівника. Його пропонується виконувати у формі резюме. Акцент необхідно зробити на досвіді роботи: самоосвіті, використання в своїй практиці сучасних інформаційних технологій, проектній діяльності. Можна включити в особистий портфоліо свої роздуми у формі ессе , а також результати професійного тестування.

Хронологічне та функціональне резюме:

Види Портфоліо Тематичний портфоліо має зміст робити, якщо ви постійно і цілеспрямовано займаєтесь певною темою.

Хронологічне та функціональне резюме:

Методика формування портфоліо Різні проекти, дослідження, папки з грамотами, дипломами та багато інших матеріалів. Це і є складова вашого портфоліо — потрібно тільки відібрати головне і систематизувати. Для чого я хочу створити портфоліо? В залежності від відповіді визначте тип і вид вашого портфеля досягнень; Що я хочу включити в портфоліо? Професійний портфоліо бажано робити за останні 3-5 років. Ви самі повинні вирішити, які матеріали відібрати у портфель. Як буде організований портфоліо? Що це буде — файлова папка, чи електронний варіант? Чи і те і інше? Як будуть розміщені матеріали? В прямій чи зворотній хронології, чи за видами матеріалів. Обов'язково складається перелік матеріалів, і розміщується з самого початку як друкованого так і електронного варіанту. Де буде зберігатися портфоліо і хто до нього буде мати доступ? Якщо в бібліотеці, то можна представити орігінали , якщо в іншому місці, то краще представити копії. Найкращий варіант представлення — захист, чи презентація перед колективом.

Хронологічне та функціональне резюме:

Оформлення портфоліо Оформлення портфоліо Стандартів не існує. Головне — логічна послідовність. Декілька рекомендацій: Можна оформити у вигляді файлової папки з заголовками розділів; Кожну роботу, документ, підбірку кладіть в окремий файл; На кожному елементі портфоліо бажано ставити дату, щоб прослідкувати динаміку; В друкованому варіанті обов'язково робіть посилання на документи чи їх копії, вказавши номер додатку; В електронному варіанті треба оформити гіперпосилання на документи та інші матеріали з презентації портфоліо.

Хронологічне та функціональне резюме:

Резюме Резюме — це коротке узагальнення найважливіших відомостей про особу. Зокрема в ньому подаються дані про освіту, професійний досвід, а також основні біографічні дані. На відміну від автобіографії, резюме характеризується граничним лаконізмом і дає людині змогу, влаштовуючись на роботу, повідомити про себе те, що вона вважає за найнеобхідніше, аби справити на роботодавця приємне враження про себе як потенційного працівника. Правильно, грамотно складене резюме — запорука успіху. Обсяг резюме не повинен перевищувати однієї сторінки. Інформацію слід розміщувати так, щоб легко сприймалася візуально, передусім акцентувала увагу на особистісних позитивах.  

Хронологічне та функціональне резюме:

Види резюме

Хронологічне та функціональне резюме:

Хронологічне та функціональне резюме Хронологічне резюме містить таку інформацію: прізвище, ім'я, по батькові, адреса та номер телефону; мета пошуку роботи; освіта та наукові ступені (зазначаються, починаючи з найвищого), назви закінчених навчальних закладів, кваліфікація; (нагороди та премії); список публікацій; плани на майбутнє щодо освіти, кар'єри; інформація про досвід роботи; сімейний статус, стан здоров'я, хобі, членство у товариствах тощо; наявність рекомендаційних листів. У функціональному резюме початкові пункти збігаються з пунктами хронологічного, а в подальших замість переліку попередніх посад висвітлюються уміння та навички, професіоналізм.

authorStream Live Help