хрестики-нулики

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Підведемо підсумки:

Хрестики -нулики Х Х 0 0 Х

Підведемо підсумки:

Правила гри Капітан бере на себе керівництво командою, під час гри слідкує за дисципліною в команді . У конкурсі виграє та команда, яка швидше і правильно виконує завдання . Якщо жодна з команд не впоралась із завданням або набрали однакову кількість балів , команди отримують додаткові завдання . Команда , яка переможе в конкурсі , отримає право закріпити свій знак ( хрестик або нулик) на табло. Х Х 0 0 Х

Підведемо підсумки:

І - Т У Р « Хто швидше ?». Команда « Хрестики » 1. В кожному з 4-х кутків кімнати сидить кішка . Напроти кожної з цих кішок сидить 3 кішки . Скільки в кімнаті кішок ? 2 . В клітці знаходиться 3 кролика . Три дівчинки попросили дати ї м по одному кролику. Прохання дівчаток було виконано , кожній з них дали кролика . І все ж в клітці залишився один кролик . Як так могло статися ? 3 . 2 батька і 2 сина розділили між собою 3 апельсина так , що кожному дісталося по одному апельсину. Як це могло статися ? 4 . У батька 6 синів . Кожен син має сестру . Скільки всього дітей у цього батька ?

Підведемо підсумки:

І - Т У Р « Хто швидше ?» Команда « Хрестики » 5 . Летіла стая качок . Одна попереду і дві ззаду , одна ззаду і дві попереду , одна між двома і три в ряд . Скільки летіло качок ? 6 . Скільки отримаємо десятків , якщо два десятки помножити на два десятки ? 7. Який знак треба поставити між 0 та 1 , щоб отримати число , більше 0, але менше 1 ? 8 . Скільки граней має непідструганий шестиграний олівець ? 9. Кавун коштує 3 гривні і ще пів – кавуна . Скільки коштує кавун ?

Підведемо підсумки:

І - Т У Р « Хто швидше ?» Команда «Нулики» 1. Котра зараз година , якщо та частина доби яка залишилася в 2 рази більша тієї що пройшла ? 2 . Яке число ділиться на всі числа ( без остачі ) ? 3 . Половина числа 12 виявилася рівною 7 . Як це могло статися ? 4 . Дві жінки йшли в місто і зустріли по дорозі ще п`ять жінок. Скільки всього жінок йшли в місто ?

Підведемо підсумки:

І - Т У Р « Хто швидше ?» Команда «Нулики» 5. Горіло 5 с в ічок . Дві з них потушили . Скільки свічок залишилось ? 6. Що дорожче : кілограм пя тикопієчних монет чи п ів кілограма д еся тикопі є чних ? 7 . Летіла стая качок . Всього 5. Одну убили . Скільки залишилося ? 8 . Кут в 1° розглядають в лупу , яка дає чотирьохкратне збільшення . Якої величини буде кут ? 9. У якому трикутнику висоти перетинаються в одній з його вершин?

Підведемо підсумки:

ΙΙ - Т У Р «Не помились !» Завдання 1 Дати означення математичних понять: Команда « Хрестики » 1. Рівняння – це … рівність , яка містить невідомі числа , позначені буквами . Команда «Нулики» 1. Тотожно рівні вирази –… два вирази відповідні числові значення яких рівні при будь – яких значеннях змінних .

Підведемо підсумки:

ΙΙ - Т У Р «Не помились !» Завдання 1 Дати означення математичних понять: Команда « Хрестики » 2. Лінійне рівняння – це … рівняння виду ах = в , де а і в – дані числа. Команда «Нулики» 2. Многочлен – це … сума кількох одночленів .

Підведемо підсумки:

ΙΙ - Т У Р «Не помились !» Завдання 2 Р оз ’ вязати рівняння Команда « Хрестики » Команда «Нулики » Відповідь :   .

Підведемо підсумки:

ΙΙ - Т У Р «Не помились !» Завдання 3. Сюрприз Команда « Хрестики » Дана невірна рівність . Як зробити цю рівність правильною нічого в ньому не змінюючи ? Відповідь : Перевернути рівність вверх ногами і все стане на свої місця Команда «Нулики» Число 666 потрібно збільшити в півтора рази , не виконуючи над ц и ми числами ніяких арифметичних дій . Як це зробити ? Відповідь:Перевернути рівність вверх ногами і все стане на свої місця . Отримаємо число 999. ХΙ +Ι =Х

Підведемо підсумки:

ІІІ - Т У Р « Мудрість » Завдання 1 . Означення Команда « Хрестики » 1. Трикутник –… це фігура яка складається з 3-х точок , що не лежать на одній прямій ,і 3-х відрізків які попарно сполучають ці точки. Команда «Нулики» 1. Перпендикулярні прям і –… дві прямі які перетинаються під прямим кутом.

Підведемо підсумки:

ІІІ - Т У Р « Мудрість » Завдання 1 . Означення Команда « Хрестики » 2. Суміжні кути- це … два кути в яких одна сторона спільна , а інші сторони цих кутів є доповняльними півпрямими . Команда «Нулики» 2. Рівнобедрений трикутник – це … трикутник у якого дві сторони рівні .

Підведемо підсумки:

ІІІ - Т У Р « Мудрість » Завдання 2 В ластивість геометричних об`єктів . Команда « Хрестики » 1. Основна властивість паралельних прямих . Через точку , що не лежить на даній прямій можна провести на площині не більше як одну пряму | | даній Команда «Нулики» 2. Властивість бісектриси рівнобедреного трикутника . У рівнобедреного трикутника бісектриса , проведена до основи , є висотою і медіаною .

Підведемо підсумки:

ІІІ - Т У Р « Мудрість » Завдання 3 Цікавинка Команда « Хрестики » Скільки всього ∆ на малюнку ? Відповідь : 1 3 Команда «Нулики» Скільки всього квадратів на малюнку ? Відповідь : 14

Підведемо підсумки:

ІV - Т У Р « Аукціон » 1. Сформулюйте теорему , в якій один відрізок володіє одразу трьома властивостями . 2. Сформулюйте правило віднімання многочленів . 3. Це ознака рівності трикутників за трьома однаковими елементами . 4. У цій теоремі мова ще про такий ∆ у якого є дві пари рівних елементів . 5. Сформулюйте основу властивість рівняння яка дозволяє переставити його члени .

Підведемо підсумки:

Підведемо підсумки

authorStream Live Help