амінокислоти

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Кислотно-основні властивості:

Ам інокислоти

Кислотно-основні властивості:

Амінокислотами називають карбонові кислоти , у вуглеводневому радикалі яких один або кілька атомів Гідрогену заміщено аміногрупами . Таким чином, вони містять дві функціональні групи : аміногрупу - і карбоксильну групу – COOH . Це біфункціональні сполуки . Найпростіша амінокислота – аміноетанова (гліцин): N Н2-СН2-СООН  

Кислотно-основні властивості:

Амінокислота Органічна сполука, молекули якої одночасно містять аміно - (- NH2 ) та карбоксильну (- COOH ) групи ; Є мономерними одиницями білків, у складі яких залишки амінокислот з ’ єднані пептидними зв ’ язками ; Більшість побудовані із комбінації 19 “первинних” амінокислот, тобто таких, що містять первинну аміногрупу, і однієї “вторинної” амінокислоти аба імінокислоти проліну, що кодуються генетичним кодом.

Кислотно-основні властивості:

Класифікація амінокислот

Кислотно-основні властивості:

номенклатура Систематична номенклатура: назва утворюється від назви відповідного алкану (нумерація ланцюжка від атома Карбону карбоксильної групи) додаванням префікса аміно -, суфікса – ова і слова кислота. Традиційна номенклатура: до назви відповідної карбонової кислоти додають префікс аміно -, а місце аміногрупи позначають літерами ά, β, γ, δ тощо. Для амінокислот, що входять до складу білків, використовують тривіальні назви, причому скорочені, в тому числі у латинському написанні.

Кислотно-основні властивості:

номенклатура Кожна із двадцяти стандартних , і багато нестандратних , амінокислот мають тривіальні назви . Частина цих назв пов'язана із джерелами , з яких вперше було виділено сполуку : наприклад , аспарагін виділений зі спаржі (лат. Asparagus), глутамін — з глютену пшениці , тирозин — із сиру (сир грецькою tyros). Для скороченого запису протеїногенні амінокислоти позначають трибуквенним кодом, використовуючи перші три літери тривіальної назви (за винятком аспарагіну ( Асн ), глутаміну ( Глн ), ізолейцину ( Іле ) і триптофану ( Трп ), для останнього використовують також скорочення «три»).

Кислотно-основні властивості:

Абревіатури амінокислот Для позначення шести амінокислот використані їх початкові літери (в англійській мові ), оскільки вони є унікальними ( CHIMSV). Ще у п'яти ( AGLPT) перші букви не є унікальними , але позначають більш розповсюджені амінокислоти ( наприклад , літера L позначає лейцин, оскільки він зустрічається частіше ніж лізин ).

Кислотно-основні властивості:

будова Усі амінокислоти містять карбоксильну й аміногрупи . В α- амінокислот вони приєднані до одного і того ж атома карбону. Решту молекули називають бічним ланцюгом або R- групою . Ці групи відрізняються за розміром , формою, гідрофільністю , електричним зарядом, схильністю формувати водневі зв'язки і загальною реакційною здатністю надаючи кожній амінокислоті унікальних властивостей . У найменшої амінокислоти — гліцину — бічного ланцюга немає , біля α- атома карбону крім карбоксильної і аміногрупи розташовані два атоми водню .

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

Особливості будови

Кислотно-основні властивості:

ФІЗИЧНІ та хімічні ВЛАСТИВОСТІ Тверді кристалічні речовини. Мають високі температури плавлення. Добре розчиняються у воді. Мають різний смак: солодкий, гіркий або зовсім без смаку; все залежить від радикала – R в молекулі амінокислоти . Мають властивості основ та кислот — амфотерні сполуки

Кислотно-основні властивості:

ФІЗИЧНІ та хімічні ВЛАСТИВОСТІ Як основи амінокислоти взаємодіють з кислотами: Кислотні властивості амінокислот проявляються в реакціях з лугами:

Кислотно-основні властивості:

ФІЗИЧНІ та хімічні ВЛАСТИВОСТІ Утворення внутрішньої солі ( біполярного йона ): У реакції зі спиртами утворюються естери .

Кислотно-основні властивості:

Взаємодіють між собою: — СООН + — СООН → → — СО — NH — COOH пептидний зв’язок   ФІЗИЧНІ та хімічні ВЛАСТИВОСТІ

Кислотно-основні властивості:

Реакції утворення пептидів з амінокислот відносяться до реакцій поліконденсації

Кислотно-основні властивості:

СПОСОБИ ДОБУВАННЯ В промисловості - гідролізом білків, а іноді через мікробіологічний синтез. В лабораторії поетапно. Наприклад: оцтова кислота → хлороцтова кислота → → амінооцтова кислота

Кислотно-основні властивості:

ЗНАЧЕННЯ АМІНОКИСЛОТ 20 α - амінокислот входять до складу білків, причому 8 з них належать до незамінних. Хворим або виснаженим людям іноді вводять амінокислоти у кров для підтримки сил організму. Деякі амінокислоти являються ліками. Синтетичні амінокислотами підгодовують сільськогосподарських тварин.

Кислотно-основні властивості:

Незамінні амінокислоти : Валін . Один з головних компонентів в рості і синтезі тканин тіла . Основне джерело - тваринні продукти . Досліди на лабораторних щурах показали, що валін підвищує м’язову координацію і знижує чутливість організму до болю, холоду та спеки. Гістидин . Амінокислота , сприяє росту і відновленню тканин. У великій кількості міститься в гемоглобіні ; використовується при лікуванні ревматоїдних артритів , алергій , виразок і анемії . Недолік гістидину може викликати ослаблення слуху . Ізолейцин . Постачається усіма продуктами, що містять повноцінний білок - м'ясом , птицею, рибою , яйцями , молочними продуктами . Лейцин. Одна з незамінних " амінокислот . Поставляється усіма продуктами, що містять повноцінний білок - м'ясом , птицею, рибою , яйцями , молочними продуктами. Необхідна не тільки для синтезу протеїну організмом , але й для зміцнення імунної системи . Лізин . Гарні джерела - сир, риба . Одна з важливих складових у виробництві карнітину . Забезпечує належне засвоєння кальцію ; бере участь в утворенні колагену (з якого потім формуються хрящі і сполучні тканини ); бере активну участь у виробленні антитіл , гормонів і ферментів . Недавні дослідження показали, що лізин , покращуючи загальний баланс поживних речовин , може бути корисний при боротьбі з герпесом. Недолік може виражатися в підвищеній втомлюваності , нездатності до концентрації , дратівливості , пошкодження судин очей, втрати волосся , анемії і проблем в репродуктивної сфері

Кислотно-основні властивості:

Незамінні амінокислоти : Метіонін . Добрі джерела - зернові , горіхи та злакові . Важливий в метаболізмі жирів і білків , організм використовує її також для виробництва цистеїну . Є основним постачальником сульфуру , який запобігає розлади у формуванні волосся , шкіри та нігтів ; сприяє зниженню рівня холестерину, підсилюючи вироблення лецитину печінкою ; знижує рівень жирів у печінці , захищає нирки ; бере участь у виведення важких металів з організму ; регулює утворення аміаку і очищає від нього сечу, що знижує навантаження на сечовий міхур ; впливає на цибулини волосся і підтримує зростання волосся . Треонін . Важлива складова в синтезі пуринів , які , у свою чергу , розкладають сечовину , побічний продукт синтезу білка . Важлива складова колагену , еластину і протеїну емалі , бере участь у боротьбі з відкладенням жиру в печінці ; підтримує більш рівну роботу травного і кишкового трактів ; приймають загальну участь у процесах метаболізму і засвоєння . Триптофан. Є первинним по відношенню до ніацин ( вітаміну В) і серотоніну , який , беручи участь в мозкових процесах управляє апетитом , сном, настрою і больовим порогом. Природний релаксант, допомагає боротися з безсонням , викликаючи нормальний сон, допомагає боротися зі станом неспокою і депресії . Фенілалаін . Використовується організмом для виробництва тирозину і трьох важливих гормонів - епінерфіна , норепінерфіна і тироксину. Використовується головним мозком для виробництва Норепінерфіна , речовини , яка передає сигнали від нервових клітин до головного мозку ; підтримує нас в у стані неспання і сприйнятливості .

Кислотно-основні властивості:

Умовно незамінні Тирозин. Використовується організмом замість фенілаланіну при синтезі білка . Джерела - молоко, м'ясо , риба . Мозок використовує тирозин при виробленні норепінерфіна , що підвищує ментальний тонус. Багатообіцяючі результати показали спроби використовувати тирозин як засіб боротьби з втомою і стресами . Цистин ( цистеїн ). Якщо в раціоні достатню кількість цистину , організм може використовувати його замість метіоніну для виробництва білка . Гарні джерела цистину - м'ясо , риба , соя, овес і пшениця . Цистин використовують в харчовій промисловості як антиоксидант для збереження вітаміну С у готових продуктах.

Кислотно-основні властивості:

Замінні амінокислоти: Аланін . Є важливим джерелом енергії для м'язових тканин, головного мозку та центральної нервової системи ; зміцнює імунну систему шляхом вироблення антитіл ; активно бере участь у метаболізмі цукру і органічних кислот. Аргінін . В икликає уповільнення розвитку пухлин і ракових утворень . Очищає печінку . Допомагає виділення гормону росту, зміцнює імунну систему, сприяє виробленню сперми і корисна при лікуванні розладів і травм нирок . Також корисний при розладах печінки , таких, як цироз . Аспарагін . Аспартова кислота. Бере активну участь у виведенні аміаку , шкідливого для центральної нервової системи . Недавні дослідження показали, що аспартова кислота може підвищувати стійкість до втомлюваності . Карнітин . Карнітин допомагає зв'язувати і виводити з організму довгі ланцюжки жирних кислот. Печінка і нирки виробляють карнітин з двох інших амінокислот - глютаміну і метіоніну . У великій кількості поставляється в організм м'ясом і молочними продуктами.. Вважається , що для найкращої утилізації жиру денна норма карнітину повинна становити 1500 міліграмів . Орнітин . Орнітин сприяє виробленню гормону росту. Необхідний для роботи печінки та імунної системи .

Кислотно-основні властивості:

Замінні амінокислоти: Пролін . Гранично важливий для правильного функціонування зв'язок і суглобів ; також бере участь у підтриманні працездатності і зміцнення серцевого м'яза . Серін . Бере участь у створені запасів печінкою і м'язами глікогену ; бере активну участь у посиленні імунної системи , забезпечуючи її антитілами ; формує жирові " чохли " навколо нервових волокон. Глютамін . Важливий для нормалізації рівня цукру , підвищення працездатності мозку , при лікуванні імпотенції , при лікуванні алкоголізму , допомагає боротися з втомою , мозковими розладами - епілепсією , шизофренією і просто загальмованістю , потрібний при лікуванні виразки шлунка , і формування здорового травного тракту. У мозку перетворюється в глютамінову кислоту, важливу для роботи мозку . Глютамінова кислота. Вважається природним " паливом " для головного мозку , покращує розумові здібності . сприяє прискоренню лікування виразок , підвищує опірність втоми . Гліцин . Бере активну участь у забезпеченні киснем процесу утворення нових клітин . Є важливим учасником вироблення гормонів , відповідальних за посилення імунної системи .

Кислотно-основні властивості:

“нестандартні амінокислоти” Крім 20 « стандартних » амінокислот , що кодуються генетичним кодом, у живих організмах також трапляється велика кількість так званих нестандартних амінокислот . У складі готових поліпептидних ланцюгів деякі залишки амінокислот можуть модифікуватись . Таким чином, наприклад , утворюються нестандарнті амінокислоти 5-гідроксилізин і 4-гідроксипролін . Обидві входять до складу білка сполучної тканини колагену , а гідроксипролін знайдений також у клітинних стінках рослин .

Кислотно-основні властивості:

“нестандартні” амінокислоти 6-N- метиллізин є складовою скоротливого білка міозину . Деякі білки , які зв'язують іони кальцію , наприклад , протромбін , містять γ- карбоксиглутамат . Десмозин — складна амінокислота , що утворюється із чотирьох залишків лізину — знайдена у фібрилярному білку еластині . Багато залишків амінокислот можуть бути посттрансляційно модифіковані тимчасово з метою регуляції функції білків . До таких модифікацій належить приєднання фосфтаних , метильних , ацетильних , аденільних , АДФ-рибозильних та інших груп .

Кислотно-основні властивості:

“нестандартні” аміноксилоти Всього у живих клітинах зустрічається близько 700 різних амінокислот , багато із яких виконують самостійні функції . Наприклад , орнітин і цитрулін є ключовими метаболітами у циклі сечовини і шляху біосинтезу аргініну , гомоцистеїн — проміжний продукт метаболізму деяких амінокислот , S- аденозилметіонін – відіграє роль метилюючого агенту. Деякі з амінокислот також знайдені і в метеоритах, особливо в карбонових хондритах.

Кислотно-основні властивості:

Функції амінокислот На додаток до синтезу білків , стандартні і нестандартні амінокислоти в тваринному організмі виконують багато інших важливих біологічних функцій . Гліцин та глутамат ( аніон глутамінової кислоти ) використовуються як нейромедіатори при нервовій передачі через хімічні синапси , нейромедіаторами також є нестандартна амінокислота гамма-аміномасляна кислота , що є продуктом декарбоксилювання глутамату , дофамін — похідне тирозину, і серотонін , який утворюється із триптофану . Гістидин є попередником гістаміну – локального медіатора запальних і алергічних реакцій . Йодовмісний гормон щитоподібної залози тироксин утворюється із тирозину. Гліцин є одним із метаболічних попередників порфіринів (таких як дихальний пігмент гем )

Кислотно-основні властивості:

Функції амінокислот Деякі з 20-ти протеїногенних амінокислот називаються « незамінними » — це такі , що не виробляються в організмі і повинні надходити з їжею . Для людини це лізин , лейцин, ізолейцин , метіонін , фенілаланін , треонін , триптофан, валін , а для дітей також гістидин та аргінін .

Кислотно-основні властивості:

Кислотно-основні властивості Амінокислоти є амфотерними сполуками або амфолітами ( від « амфотерний електроліт »). Вони можуть виступати як кислотами, так і основами завдяки наявності карбоксильної і аміногрупи відповідно . Якщо амінокислоту із бічним ланцюгом не здатним до іонізації розчинити у воді при pH 7,0 вона перебуватиме у формі цвітеріона ( від нім . Zwitter — гібридний ), тобто нестиме одночасно позитивний і негативний заряди. ( Амінокислота у неіонізованій ( зліва ) і цвітеріонній формі (справа)).

authorStream Live Help