Жовтневий випуск шкільної газети(СЗШ №2 м. Орджонікідзе Дніпропетровсь

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Водограй ЖОВТЕНЬ 2013 рік Кожна людина народжується для якоїсь справи. Кожен, хто ходить по землі, має свої обов’язки в житті Ернест Хемінгуей Зміст випуску: Свято вчителів День народження міста Рубрика «Сторінками шкільного життя» Рубрика «Цікавинка»

Свято вчителів:

Свято вчителів В неділю, 6 жовтня, в Україні святкують День працівника сфери освіти. Міжнародний день вчителя був заснований ЮНЕСКО в 1994 році, а в Україні, згідно з указом президента, відзначається у першу неділю жовтня Шановні освітяни! Вітаємо з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття. Від імені колег, батьків, ваших учнів бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток ! І за невтомну працю Вашу Уклін Вам до землі низький, Прийміть подяку щиру нашу За труд учительський важкий. З повагою та шанобою директор школи Мякотіна Л.С. Вчитель! Скільки сили треба, Щоб навчити нас усіх, І терпіння, і бажання, І надій, і сподівання. Вчитель наш - найкращий у світі, Допоможе в хвилину важку, І нехай тільки посмішки й квіти, Він знайде на своєму шляху. Учителю! Вклоняємось доземно Перед великим іменем твоїм. Вже проростають ті маленькі зерна Під поглядом, як серце, золотим. Учителю! Ти - наче нездоланність, Крізь все просієш іскру доброти, Щоб засвітить у серденьку дитячім Вогонь священний розуму й краси.

PowerPoint Presentation:

День народження міста 12.10.2013р. відбулося урочисте святкування Дня народження міста. Адміністрація та педагогічний колектив КЗ «СЗШ № 2» виражають щиру подяку учням та їх батькам за активну участь у підготовці до представлення виставки. Надзвичайні відчуття викликали у глядачів картини, створені з овочів та фруктів. Журі відмітило ці картини і наша школа посіла перше місце у конкурсі «Овочево-фруктовий вернісаж» та отримала подарунки від міського голови І.І.Цупрова та народного депутата А.Ф.Шипка.

PowerPoint Presentation:

Сторінками шкільного життя Яскравою подією жовтня стала конкурсно-розважальна програма для старшокласників «Міс Осінь 2013». Яка відбулася 24-10-2013 р. в БТДЮ. Представниці від кожної школи змагалися за звання «Міс Осінь» у двох конкурсах: презентація осіннього костюма та конкурсу відео-пародій. Учасницею від нашої школи стала Павлюк Валерія, учениця 10 класу, переможниця шкільного конкурсу «Міс Осінь». Виступ Валерії був яскравим, динамічним, запальним та викликав у глядачів хвилю позитивних емоцій. Павлюк Валерія достойно представила нашу школу на міській конкурсно-розважальній програмі «Міс Осінь» та отримала звання «Перша Віце-Міс» Валерія – то наша Універсальна пані І вчиться на відмінно Танцює та співає Відразу сміх і гамір Там, де з’явилась Лєра, Усім підніме настрій – Завжди вона весела!!!

PowerPoint Presentation:

День визволення України від німецько-фашистських загарбників Вічний вогонь клекоче : Люди, не треба війни , Щоб не вмирали дочки, Сестри , батьки і сини . 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників . У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняємося живим учасникам тих героїчних подій . Напередодні цієї визначної дати 25 жовтня 2013 року у комунальному закладі " Середня загальноосвітня школа № 2" відбувся урок мужності «Не згасить вогонь пам’яті », присвячений визволенню України та Дніпропетровщини від фашистських загарбників . Активну участь у заходах взяли учні 5-11 класів . З почуттям хвилювання зібралися учні та працівники КЗ «СЗШ №2» біля братського поховання на мітинг , присвячений 69 річниці визволення України та Дніпропетровської області , який відбувся 28 жовтня у селищі Руднік . Після церемонії покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання . І хоч далеко відійшли воєнні роки, але вдячні нащадки пам'ятають про тих, хто відстояв для них мирне небо, щасливі дні і радісне дитинство .

PowerPoint Presentation:

26.10.2013р. у клубі AJAX відбулися змагання відкритої першості міста Орджонікідзе з таїландського боксу муей-тай. Вітаємо Тимтишина Владислава, учня 6 класу, з перемогою у віковій групі 2002-2003 років. Спортивні досягнення Олімпіадний рух в школі З 08.10.2013р. розпочато проведення І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Вже пройшли олімпіади з таких предметів, як : трудове навчання, біологія, українська мова, географія, історія та інші. Переможцями стали: Петровський Олександр, Шемеліна Анастасія, Дацишина Дар’я, Жукова Надія, Черневська Діана та інші. Саме цим юним знавцям надана можливість боротися за перемогу у міському ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Тому попереду кропітка праця підготовки до більш вагомої перемоги!

PowerPoint Presentation:

Цікавинка У когось мало грошей, у когось трішки є, а у когось їх навалом. Тих останніх називають найбагатшими людьми світу . Журнал Forbes , що випускається у Америці оприлюднив список найбагатших людей світу .  Отже , за даними журналу, людей, чиї статки перевищують один мільярд доларів у світі є 1011 чоловік . Це на 62 людини більше ніж минуло річ . Переважна більшість поповнень – це люди із Азії . Є зміни і у верху так званої турнірної таблиці . Отже , зміни ці сталися насамперед серед лідерів . Біл Гейтс поступився першим місцем Карлосу Сліму . Перша трійка призерів виглядає так: 1. Карлос Слім – 1940 року народження . Медіамагнат із Мексики. Його капітал оцінюється у 53,5 мільярди доларів . Це на 18, 5 більше ніж він мав минулого року. 2. Біл Гейтс – 1955 року народження . Засновник корпорації Microsoft . Саме завдяки йому ми користуємося програмним забезпеченням . Капітал Гейтса – 53 мільярди доларів . Збільшення прибутку з минулим роком – 13 мільярдів .  3. Почесне третє місце займає Уорен Баффет (1930 року народження ) – фінансист із Америки.Статки американця оцінюються у 47 мільярдів доларів . Збільшення у тенденції в порівнянні з минулим роком – 10 мільярдів доларів .

PowerPoint Presentation:

ЦІКАВИНКИ Комп’ютерні ігри не шкодять здоров’ю !? Так вирішили представники Європарламенту , які не знайшли доказів того, що комп’ютерні ігри є шкідливими для дітей . Ці висновки ґрунтуються на дослідженнях вчених-медиків з Голландії , Франції , Німеччини та США, які вивчали вплив відеоігор на дітлахів . Як з’ясувалося , ці ігри навпаки дозволяють дітям набувати необхідних у житті навичок . У звіті Європарламенту зазначено , що такі програми допомагають розвивати стратегічне , творче і нестандартне мислення . Вчені навіть рекомендують використовувати деякі ігри у шкільній програмі ! А ось щодо сцен жорстокості у відеоіграх , то медики встановили , що вони не можуть провокувати агресивну поведінку у дітей . Тому немає ніяких підстав вводити заборону на комп’ютерні ігри для дітей . Однак , досі прийнято вважати , що жорстокі ігри негативно впливають на психічне здоров'я юних геймерів , заважають їм адаптуватися в соціумі . Нібито захоплюючись іграшками , люди ризикують вирости товстими і депресивними . Ігрову залежність називають серйозною проблемою, і навіть відкривають спеціалізовані клініки для лікування залежності від ігор і інтернету . А д о групи ризику традиційно включають тінейджерів .   

authorStream Live Help