Франція Батьківщина кіно

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Франция Родина Кино!

Comments

Presentation Transcript

Французьке кіно:

Французьке кіно

Французький кінематограф включає у себе твори кіно, створені французькою нацією, або її представниками закордоном:

Французький кінематограф включає у себе твори кіно , створені французькою нацією , або її представниками закордоном Франція — батьківщина кіно . Декілька ключових рухів кінематографу , таких як Нова хвиля , почалися саме в цій країні . Кіноіндустрія Франції є однією з найсильніших та шанованих у світі та за популярністю поступається хіба що Голлівуду .

Заснування кінематографу Народження кіно пов'язане із винайденням апарату, що дозволив відтворювати проекції об'єктів, що рухаються, і цей апарат був створений братами Луї та Огюстом Люм'єрами. В минулому цей факт викликав хвилі заперечень багатьох істориків світу, наприклад у США винахідником кіно вважають Томаса Едісона, в Німеччині - Макса Складановського, у Британії - Уільяма Фріз-Гріна та Роберта Пола, в Росії над розв'язання цієї проблеми працювали Іван Акімов та Йосип Тимченко, у Чехії Пуркіне, у Франції - також Еміль Рейно, Етьєн-Жюль Марей, Жорж Демені та інші. Кожен із них певною мірою сприяв винайденню кіноаппарата, але, усе ж таки, лише брати Люм'єр досягли остаточного та незаперечного успіху в передачі рухомого зображення.:

Заснування кінематографу Народження кіно пов'язане із винайденням апарату , що дозволив відтворювати проекції об'єктів , що рухаються , і цей апарат був створений братами Луї та Огюстом Люм'єрами . В минулому цей факт викликав хвилі заперечень багатьох істориків світу , наприклад у США винахідником кіно вважають Томаса Едісона , в Німеччині - Макса Складановського , у Британії - Уільяма Фріз-Гріна та Роберта Пола , в Росії над розв'язання цієї проблеми працювали Іван Акімов та Йосип Тимченко , у Чехії Пуркіне , у Франції - також Еміль Рейно , Етьєн -Жюль Марей , Жорж Демені та інші . Кожен із них певною мірою сприяв винайденню кіноаппарата , але, усе ж таки, лише брати Люм'єр досягли остаточного та незаперечного успіху в передачі рухомого зображення .

Луї та Огюст Люм'єри:

Луї та Огюст Люм'єри Перша експериментальна демонстрація кінофільму Люм'єр була проведена 22 березня 1985 року для « членів спільноти заохочення національної індустрії ». В той день був продемонстрований фільм « Вихід робочих із фабрики Люм'єр ». . На другій демонстрації для членів фотографічного конгресу 1 червня цього ж року були показані ще 7 фільмів , зокрема «Завтра дитини » та « Политий поливальник » . Як правило, це були сюжети із життя та побуту родини Люм'єр в хронікальній манері та знімались з однієї позиції , одним відрізком від самого початку та до кінця .

Технічний розвиток та народження жанрів:

Технічний розвиток та народження жанрів Відкриття Мельєса спеціальних видів кінозйомки наштовхнули інших винахідників на пошуки та експерименти в кіно . Проводились експерименти із мікро - та покадровою зйомкою студії братів Пате, студія «Гомон» експериментує із звуком, ведуться розробки кольорового відео , а 1908 року Андре Дебрі випустив знімальну камеру « Парво », яка дозволила проводити нормальну та прискорену зйомку та стала однією із розповсюджених у світі . Зростання виробництва фільмів викликало необхідність у кваліфікованих фахівцях , тоді як в перші роки в кіно були зайняті випадкові люди, найчастіше фотографи , що самі знімали та виступали режисерами . У братів Люм'єр режисером був оператор Проміо , у Пате головним режисером працював завідуючий постановками одного з паризьких театрів Фернан Зекка , у Гомона зйомками керувала секретарка А. Гі . Це відображалось на якості сюжетів та фільмів . Ситуації ще більше загострилася після пожежі 1897 року на благодійному базарі , де через займання кіноплівок загинуло кілька сотень людей. Після цього префектура заборонила показ фільмів в місцях , не забезпечених спеціальними будками. Це поклало початок стаціонарним кінотеатрам . .

PowerPoint Presentation:

Одне із перших кінопідприємств було створено братами Шарлем та Емілем Пате ( фр. Pathé Frères ). Спочатку вони продавали кінетоскопи Едісона , а отримавши відмову на закупівлю кіноапарата братів Люм'єр , почали самі працювати над створенням аналогічного апарату . З допомогою запрошеного механіка вони виготовили свою першу модель та у 1896 році отримали патент Як і більшість інших підприємців , Пате зробили все, щоб перетворити кінематограф у вигідну справу, а тому налагодили масове виробництво апаратури . Вже у 1897 році вони побудували у Венсані ( передмістя Парижу) студію для зйомки , обробки та випуски фільмів , там же був цілий цех із виготовлення апаратури . . Брати Пате

Сучасне французьке кіно Сучасне французьке кіно — це витончене мистецтво, в котрому психологія та драматизм поєднуються з пікантністю та художньою красою зйомки. Сьогодні його стиль визначають режисери Люк Бессон, П’єр Жане, Франсуа Озон, Філіпп Гарель та актори Жан Рено, Одрі Тоту,Софі Марсо, Матьє Кассовітц, Крістіан Клав'є, Луї Гаррель.).:

Сучасне французьке кіно Сучасне французьке кіно — це витончене мистецтво , в котрому психологія та драматизм поєднуються з пікантністю та художньою красою зйомки . Сьогодні його стиль визначають режисери Люк Бессон , П’єр Жане , Франсуа Озон , Філіпп Гарель та актори Жан Рено , Одрі Тоту , Софі Марсо , Матьє Кассовітц , Крістіан Клав'є , Луї Гаррель . ).

«Нова хвиля» :

«Нова хвиля » Передумовою виникнення такого явища як Нова хвиля був цілий комплекс обставин: невдалі для французького кіно показники кінопрокатів, результати Каннського кінофестивалю, прогрес у технічній сфері, що привів до створення надчутливої кіноплівки та портативної апаратури. Окрім того, поява нової хвилі пов'язана із спробами деяких кінокритиків втілити свою філософію у реальність кіноіндустрії через створення власних фільмів. Нова хвиля французького кіно дарує світові кіно таких митців як Жан-Люк Годар , Клод Лелуш , Франсуа Трюффо , Клод Шаброль , Луї Маль . З'явилися всесвітньовідомі мюзикли Жака Демі «Шербурські парасольки» (1964) та «Дівчата з Рошфору» (1967)

1960 — 1970. З'явилася ціла плеяда акторів, серед яких найвідоміші Жанна Моро, Жан-Луї Трентіньян, Жан-Поль Бельмондо, Жерар Депардьє, Катрін Денев, Ален Делон, Ані Жирардо, Колюш, Пьєр Рішар.:

1960 — 1970. З'явилася ціла плеяда акторів , серед яких найвідоміші Жанна Моро , Жан- Луї Трентіньян , Жан-Поль Бельмондо , Жерар Депардьє , Катрін Денев , Ален Делон , Ані Жирардо , Колюш , Пьєр Рішар . Учасники нової хвилі заперечували існування єдиної естетичної концепції . Їх об'єднувало бажання змінити умови кіновиробництва , антипатія до зарок 50-х та концепція авторського кіно , яка стверджувала , що фільм має відображати особистість свого автора через індивідуальну стилістику

authorStream Live Help