Prezentacja

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Nazywam się Patrycja Mackiewicz:

Nazywam się Patrycja Mackiewicz Wychowałam się i mieszkam nadal małej miejscowości - Zawidów. Mam skończone osiemnaście lat i w tym roku kończę szkołę.

Jestem bardzo szczęśliwa mając cudowne rodzeństwo. Brata Radka,który kończy gimnazjum i siostrę - Magde, którą widuję sporadycznie, ponieważ studiuje w Zielonej Górze :

Jestem bardzo szczęśliwa mając cudowne rodzeństwo. Brata Radka,który kończy gimnazjum i siostrę - Magde, którą widuję sporadycznie, ponieważ studiuje w Zielonej Górze

Uwielbiam spędzać czas z moim chłopakiem – Mateuszem. Zwiedzamy świat, jeździmy na koncerty i bawimy się do białego rana!:

Uwielbiam spędzać czas z moim chłopakiem – Mateuszem. Zwiedzamy świat, jeździmy na koncerty i bawimy się do białego rana!

Bardzo ważnym aspektem mojego życia są moi przyjaciele. Jednym z najważniejszych jest dla mnie Sara:

Bardzo ważnym aspektem mojego życia są moi przyjaciele. Jednym z najważniejszych jest dla mnie Sara

Lubie również sobie poleniuchować. Obecnie największy wysiłek wkładam w prawo jazdy oraz szkołę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną, miłą oraz sympatyczną.:

Lubie również sobie poleniuchować. Obecnie największy wysiłek wkładam w prawo jazdy oraz szkołę. Jestem osobą bardzo tolerancyjną, miłą oraz sympatyczną.

authorStream Live Help