Temel Yapa Çocuk Gaziantep Kreşi

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

İş kolu alanında bölgede öncü olmayı sürdüren firmamız ,geniş satış ve dağıtım ağı ile sadece Gaziantep’ te değil çevre illere de en hızlı şekilde ulaşan, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratan, önce insan anlayışıyla çalışanlarına değer veren, örnek bir çalışma ortamı yaratan, yüksek meslek etiği anlayışından taviz vermeyen köklü bir kuruluştur. Müşteriyi doğru anlayıp beklentilerinin de üzerinde çözüm üreten, alanında öncülük yaparak büyüyen firmamız güvenilirliğinden taviz vermeyen özellikleriyle daha da büyümeye devam edecektir. "Eğitim Temel’den başlar” ilkesiyle 30 yıldır sektöre öncülük eden Temel LTD ŞTİ nde okul donanım ihtiyaçları, bahçe, büyük grup oyuncakları, zengin kırtasiye çeşidinin yanında muazzam bir eğitici oyuncak çeşidi bulacaksınız.

Comments

Presentation Transcript

Gaziantep Montessori Merkezi:

Temel Yapa Çocuk Kreşi https://www.temelyapacocuk.com

Gaziantep Montessori Merkezi:

Gaziantep Kreş Temel Yapa Çocuk Kreşi , Gaziantep'te bulunmaktadır . Okul öncesi olarak hizmet veren kurumumuz , kaliteli öğretmen kadrosu , tam donanımlı binası , Gaziantep kreş eğitim öğretim ortamında kullanılan materyallerin çeşitliliği ve bolluğu açısından örnek bir okuldur . Okullarımızda derslik , atölyeler , uyku odası , bakım odası , oyun salonu , yemekhane-mutfak ve idari odalar bulunmaktadır .

Gaziantep Montessori Merkezi:

Gaziantep Anaokulu Gaziantep Kreş , Gaziantep anaokulu denildiğinde Temel Yapa Çocuk gelmektedir , çocuklarımızın araştıran , öğrenmeye yeni şeyler keşfetmeye açık , yaşamın içinde ruh sağlığı ve gelişim basamakları açısından yaşının tüm gelişim ödevlerini yerine getiren , mutlu , öz güvenli ve ileride başarılı , rekabeti sağlıklı yaşayan , insanlara , doğaya yaşama sevgi ve saygı duyan , gelişen dünyaya uyum sağlayabilecek çağdaş bireyler olmalarını sağlamaktır .

Gaziantep Montessori Merkezi:

TEMEL YAPA ÇOCUK KULÜBÜ Gaziantep Kreş Yapa Çocuk Anaokulu | TEMEL YAPA ÇOCUK KULÜBÜ https://www.temelyapacocuk.com/ GÜVENEVLER MAH.29065 NOLU SOK.NO.12 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP TEL:0342 271 43 43

Gaziantep Montessori Merkezi:

Gaziantep M ontessori Merkezi

authorStream Live Help