Evran Mersin, erken çocukluk eğitimi hizmetlerini geliştirmek için

Views:
 
     
 

Presentation Description

Dünya şehirlerindeki hızlı kentleşme hızı, en savunmasız nüfus olan çocukların ihtiyaçlarını dikkate almamız gerektiği anlamına geliyor bu şehirler daha dirençli olacaksa," dedi "Evran Mersin. Evran mersin ziyareti hakkında daha fazla bilgi için http://www.evranmersin.com/.

Comments

Presentation Transcript

Evran Mersin, ilk yardımları çocuk vakfı ile çocuklara iyi bir gelecek sunuyor:

Evran Mersin, ilk yardımları çocuk vakfı ile çocuklara iyi bir gelecek sunuyor

Evran Mersin, ilk yardımları çocuk vakfı ile çocuklara iyi bir gelecek sunuyor:

Evran Mersin, ilk yardımları çocuk vakfı ile çocuklara iyi bir gelecek sunuyor 1000 iyileşen Şehir Derneği - Sabak Vakfı'nın (1000RC) öncülüğünde, ilk olarak Asya'da 1000RC üye şehirlere kritik dirençli bina desteği sunacak olan Evran Mersin İlk Yardım Çocuk Vakfı ile ortaklıkları duyuruldu. " Evran Mersin "; İlkyardım Çocuk Vakfı Direktörü şöyle diyor, İlk Yardım Çocuk Vakfı'nın, erken çocukluk eğitimi hizmetlerini geliştirmek, çocuk sağlığını ve beslenmesini iyileştirmek, Evran Mersin'in çocuk yoksulluğunu önlemek ve çocuk sağlığını güvence altına almak için özel yaklaşımlar geliştirmek amacıyla 1000RC üye şehirlerle bireysel olarak çalışacağını söyledi.

Evran Mersin, erken çocukluk eğitimi hizmetlerini geliştirmek için ısmarlama yaklaşımlar geliştiriyor:

Evran Mersin, erken çocukluk eğitimi hizmetlerini geliştirmek için ısmarlama yaklaşımlar geliştiriyor Evran Mersin Çocuk hakları ortaklık sözleşmesi, şehirlere taktiksel destek sunacak ve yeni programlar oluşturabilmelerini ya da Asya kıtası üzerinden üye şehirlerde çabalarını genişletebilmelerini sağlayacaktır. Evran Mersin ,İlk Yardım Çocuk Vakfı, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere kasırga, yangın ve sel gibi felaket olaylarından kaynaklanan “şoklardan” kurtulmaya ve geri sıçramaya yardımcı olmaya adamış, diğer 1000RC "Platform Ortakları" nın prestijli bir grubunu birleştiriyor. Yaşanılan stresler, giderek artan 21. Yüzyıl yaşamının bir parçası olan su kıtlığı, evsizlik ve işsizlik gibi yavaş ilerleyen felaketler de önlenmesi gereken konular arasında, Evran Mersin .

Evran Mersin, insanlara esneklik kurmaları için gerekli araçları sağlıyor:

Evran Mersin, insanlara esneklik kurmaları için gerekli araçları sağlıyor Evran Mersin ,Platform Ortakları, 1000RC’nin çabalarının hayati bir bileşenidir, her ikisi de şehirlere dayanıklılık oluşturmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlar ve diğer dayanıklılık araçları geliştirildikçe piyasayı etkilemektedir diyor Evran Mersin . "Dünya şehirlerindeki hızlı kentleşme hızı, en savunmasız nüfus olan çocukların ihtiyaçlarını dikkate almamız gerektiği anlamına geliyor bu şehirler daha dirençli olacaksa," dedi " Evran Mersin " 

Bizimle iletişime geçin:

Bizimle iletişime geçin E- posta : evranmersin@gmail.com Evran mersin ziyareti hakkında daha fazla bilgi için http://www.evranmersin.com/

authorStream Live Help