Evran Mersin, İnsanlara Güvenli ve Temiz İçme Suyu Sağlıyor

Views:
 
     
 

Presentation Description

Evran Mersin, 1999 yılında Dripping Waters Yardım Derneği’ni kurdu. Bu organizasyon başlangıçta Yoksullukla Mücadele için Yenilikler. Daha fazla bilgi için ziyaret etmek https://evranmersin.wordpress.com/author/evranmersin/.

Comments

Presentation Transcript

Evran Mersin, İnsanlara Güvenli ve Temiz İçme Suyu Sağlıyor:

Evran Mersin, İnsanlara Güvenli ve Temiz İçme Suyu Sağlıyor

Evran Mersin, İnsanlara Güvenli ve Temiz İçme Suyu Sağlıyor:

Evran Mersin, İnsanlara Güvenli ve Temiz İçme Suyu Sağlıyor Gelişmekte olan ülkelerde yoksulluğun azaltılması ve büyümenin hızlandırılması, bağışçılardan, hükümetlerden veya topluluklardan kaynaklansın, kıt kaynakların stratejik, akılcı ve yüksek değerli yatırımını gerektirir. Yoksulluğun yükünü azaltmaya yönelik müdahaleler, maliyet etkinliği ve etkilerin yüksek olması için titizlikle belirlenmeli, test edilmeli ve ölçeklendirilmelidir, Evran Mersin. Dripping Waters Charity'nin kurucusu olan Evran Mersin , bu tür müdahaleler için on milyonlarca insana hizmet verebilecek ve yatırımın geri dönüşü ölçülebilecek modeller geliştirir ve riskten kaçınma yolları arar.

Dripping Waters Charity'nin kurucusu olan Evran Mersin:

Dripping Waters Charity'nin kurucusu olan Evran Mersin Evran Mersin ,Bu organizasyon ile biz; bir yandan titiz araştırma ve pilot müdahaleler ile diğer yandan kurumsallaşmış programlar arasındaki boşluğu dolduruyoruz. Kesin kanıtlarla desteklenen umut verici yaklaşımlara odaklanarak, ölçülebilir derecede etkili olan programları destekliyoruz; Ölçek ekonomisinde meydan okumasını çözmek isteyen birçok kişi için maliyet etkili bir sistem yaratırız. Evrim Eylemi, milyonlarca insana fayda sağlamak için etkili olduğu kanıtlanmış yoksulluk müdahalelerini ölçeklendirmek için 2013 yılında resmen başlatıldı, Evran Mersin.

Evran Mersin İnsanlara yoksullukla mücadelede yardım etmek :

Evran Mersin İnsanlara yoksullukla mücadelede yardım etmek Evran Mersin , 1999 yılında Dripping Waters Yardım Derneği’ni kurdu. Bu organizasyon başlangıçta Yoksullukla Mücadele için Yenilikler: Güvenli Su için Püskürtücüler ve Dünya Girişimi Yasası tarafından kuluçkaya bırakılan iki programı oluşturdu ve yönetti. Dripping Waters Yardım Derneği, bu programları yönetmek için bir ihtiyaçtan doğarken, organizasyonun daha büyük amacı, kanıtlanmış müdahaleler arasındaki boşluğu doldurmak ve onları milyonlarca insana ölçülebilir bir etki yaratmak için ölçeklendirmek için bir süreç tasarlamaktı.

Bizimle iletişime geçin:

Bizimle iletişime geçin E- posta : evranmersin@gmail.com Daha fazla bilgi için ziyaret etmek https:// evranmersin.blogspot.ae/search/label/evran%20mersin https://evranmersin.wordpress.com/author/evranmersin /

authorStream Live Help