Tikra istorija apie MAMĄ

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Tikra istorija apie MAMĄ:

Tikra istorija apie MAMĄ

Slide 2:

Mano mama tur ėjo tik vieną akį. Aš nekenčiau jos... tai buvo tokia gėda. Ji gamino valgį studentams ir mokytojams tam, kad išlaikytų šeimą.

Slide 3:

Vieną dieną, kai mokiausi pradinėje mokykloje, mama užsuko pasisveikinti su manimi. Aš buvau taip sugėdintas. Kaip ji galėjo taip pasielgti su manimi?

Slide 4:

Aš ją ignoravau. Mečiau į ją paniekinantį žvilgsnį ir išbėgau. Kitą dieną mokykloje vienas iš mano klasiokų pasakė: „Ei, tavo mama turi tik vieną akį!“. Aš norėjau sudegti, prasmegti skradžiai žemėje. Taip pat norėjau, kad mama dingtų.

Slide 5:

Tą dieną išrėžiau jai į akis: „Jei tu nori, kad mokykloje tapčiau pajuokos objektu, gal geriau jau tu mirk?“ Mama nieko neatsakė. Aš net sekundei nesusimąsčiau apie tai, ką pasakiau, nes buvau pilnas pykčio.

Slide 6:

Aš visiškai užmiršau apie jos jausmus... Norėjau išeiti iš tų namų. Todėl daug mokiausi ir gavau šansą studijuoti užsienyje. Tada susituokiau. Nusipirkau namą. Turėjau vaikų. Buvau patenkintas savo gyvenimu.

Slide 7:

Vieną dieną mama atvyko manęs aplankyti. Ji nematė manęs metų metus ir dar nebuvo susitikusi su savo anūkais. Kai ji stovėjo prie durų, mano vaikai juokėsi iš jos. Aš šaukiau ant jos: „Kaip tu drįsti ateiti į mano namus ir gąsdinti mano vaikus?“ „Tuoj pat išeik !” Į tai mano mama atsakė: „Aš labai atsiprašau. Turbūt ne ten pataikiau.“ Ir daugiau nebepasirodė.

Slide 8:

Vieną dieną atėjo laiškas dėl klasės susitikimo. Aš pamelavau žmonai, kad išvykstu į komandiruotę. Po susitikimo vien iš smalsumo!!! apsilankiau senojoje trobelėje. Mano kaimynai pasakė, kad ji mirė. Neišliejau nė vienos ašaros.

Slide 9:

Jie perdavė man nuo jos laišką. „Mano brangiausias sūnau, galvoju apie tave visą laiką. Gailiuosi, kad atvykau į Singapūrą ir išgąsdinau tavo vaikus. Aš buvau tokia laiminga, kai išgirdau, kad atvyksti į susitikimą. Bet gali būti, kad nepajėgsiu pakilti iš lovos, kad tave pamatyčiau. Atleisk, kad buvau tau nuolatinė gėda, kai tu augai.

Slide 10:

Matai... kai tu buvau dar visai mažas, patekai į avariją ir praradai akį. Kaip mama, negalėjau pakelti minties, kad turėsi užaugti su viena akimi. TODĖL ATIDAVIAU SAVĄJĄ... Labai didžiavausi, kad mano sūnus vietoj manęs mato visą pasaulį. Su meile... tavo mama...

Slide 11:

Pranašas mums liepė nusilenkti Dievui ir jo žinios nešėjams per visą žmonijos gyvavimo laiką, tada nusilenkti savo mamai, dar kartą mamai, dar kartą mamai ir tada tėvui... Islame 75 % pagarbos skiriama motinai ir 25 % tėvui. Todėl gerbkime savo tėvus ir mylėkime juos, jie yra Dievo dovana mums, niekada neprieštaraukime jiems, neatsisakykime jiems padėti, jei jie prašo, būkime jiems ištikimi, nes jie yra mūsų sėkmės ir laimės gyvenime priežastis.

Slide 12:

Parengė: Jonė Ž.

authorStream Live Help