Profesyonel Çeviri bürosu

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

EDU Çeviri, internet sitelerinin çevirisi, lokalizasyon hizmetleri ve bunların uluslar arası pazarlara adaptasyonu üzerine uzmanlaşmaktadır. Çeviri tedarik gereklilikleri (e-mail, disket veya CD formatı, düzen, belge çıktı formatı ile) noter tasdiki, yeminli tercüman onayı, EDU Çeviri damgası ve onayı gibi uygulamalar yerine getirilerek gerçekleştirilir.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1:

http://www.educeviri.com/ Profesyonel bir Çeviri Hizmeti ne gibi Faydalar   sağlar ?

Slide 2:

Günümüzde iş hayatındaki coğrafi farklar azaldıkça , çeviri hizmeti sağlayıcılarına olan talep de yükselmektedir . Neredeyse her şirket , firma müşterileri ve tüketicilerle kolayca iletişim kurmalarına yardımcı olacak tecrübeli mütercim ve tercümanlara ihtiyaç duymaktadır . İşletme iletişimi oluşturup geliştirmek için de, şirketler dil çevirmenlerini işe almaktadır . İşletmenizin tam olarak neye ihtiyacı olduğunu analiz etmek oldukça önemlidir ; bir çevirmene mi yoksa çeviri hizmetine mi? İhtiyacınız , az yük gerektiren kısa belgelerin , metinlerin çevrilmesiyse , mantıklı olan bir çevirmen işe almaktır . Ancak , karmaşık çeviriler ve fazla miktarda belge çevirisine ihtiyacınız varsa , bu durumda da bir çeviri ofisi hizmeti almanız gerekir . Şirket marka adınızın küresel pazardaki yerini sağlamlaştırmak için işletmeniz için doğru kaynağı bulmanız da bir o kadar önemlidir .

Slide 3:

Kimisi , birebir çeviri yapma kapasiteleri varken ve bir işi dakikalar içinde halledebilecek iken , neden otomatik makine çevirilerinden yararlanamayacaklarının sebebini merak etmektedir . Ancak , özel bir tecrübe gerektiren detaylı ve karmaşık belgelerin çevrilmesine ihtiyaç duyuyorsanız , bu durumda en iyi seçenek , hata payı neredeyse sıfır olan , ifade yeteneği güçlü ve yetkin olan gerçek bir çevirmenle anlaşmanızdır .

Slide 4:

Anlatılmak isteneni en iyi şekilde ifade edecek kelimeleri bildiklerinden , yasal alanlar , işle ilgili konular ve bazı medikal konuları ilgilendiren çeviriler için , bir çevirmeni işe almak önemlidir . Profesyonel çevirmenlerin farklı dil ve çeviri diplomaları vardır ve sertifikalıdırlar . Böylece ihtiyacınız gereğince doğru çeviri hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz . Profesyonel çeviri hizmetleri sunan yerlerin , işletme ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek tecrübeye sahip eğitimli çevirmenleri bulunur . İşletmeniz için çeviri hizmeti sağlayıcıları arasında karar vermeden önce , doğruluk faktörünü ve maliyeti analiz etmelisiniz . EDU Çeviri, deneyimli ve tanınan bir Türkçe çeviri şirketi olup , işletme ihtiyacınıza göre bir kaç dilde ve alanda çeviri hizmeti sağlar .  Ayrıntılı bilgi için www.educeviri.com adresindeki internet sitemizi ziyaret edebilir veya şu numaradan bize ulaşabilirsiniz :+90(212) 280 86 36.

Slide 5:

İletişim :- Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 D: 14 No:17 Zincirlikuyu / İstanbul – TÜRKİYE Telefon :- 0(212) 280 86 36 Fax :- 0(212) 280 33 37 Mobil:- 0(532) 280 9 333 Mail :- info@educeviri.com http://www.educeviri.com/

authorStream Live Help