En iyi Kişisel Yazılı Çeviri Hizmetini nereden alırım diye mi merak ed

Views:
 
Category: Others/ Misc
     
 

Presentation Description

En iyi teknik çeviri hizmetine ulasmak istiyorsaniz dogru yerdesiniz. Bizler Edu Çeviride kendi alanlarinda uzmanlasan çevirmenler tarafindan yürütülen Ingilizce, Almanca, Fransizca, Rusça ve Ispanyolca dillerindeki belgelerin çevirisi üzerine çalisiyoruz.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

http://www.educeviri.com/ En iyi Kişisel Yazılı Çeviri Hizmetini nereden alırım diye mi merak   ediyorsunuz ?

PowerPoint Presentation:

Yeni bir yere taşınıyorsunuz ve resmi belgelerinizin nasıl çevrileceği konusunda endişeleriniz mi var ? O halde ilk yapmanız gereken şey , önemli belgelerinizi çevirmesi için , çevrenizdeki en iyi çeviri hizmetini aramak olmalı . İhtiyacınızı karşılamak için herhangi bir çeviri bürosuna gitmeden önce çeviri hizmeti hakkında bilgi edinmelisiniz . Yabancı bir ülkeye taşınırken resmi belgelerinizin nasıl çevrildiği , tüm dünyadaki göçmenlik bürolarında büyük öneme sahiptir . Göçmenlik bürosu memurları , yeni bir ülkede okumak , çalışmak veya yaşamak isteyen yabancıların göçmenlikle ilgili resmi belgelerini oldukça sıkı bir tarama sürecinden geçirip , dikkatle incelerler . Bu işlem için sizden , kimliğinizin kanıtı olarak kullanılacak nüfus cüzdanı , evlilik cüzdanı , akademik kayıtlar vb. belgelerinizi teslim etmeniz istenir .

PowerPoint Presentation:

Uzman bir tercüme ofisi veya çeviri bürosu ile anlaşarak , alanında deneyimli çevirmenlerin , göçmenlik idaresine gönderilecek olan resmi belgelerinizi çevirmelerini sağlayabilirsiniz . Göçmenlik idaresi memurlarının resmi belgelerinizin orijinal olup olmadığını araştıracaklarını , bu yeni ülkede yaşama şansına sahip olup olamayacağınızı belirlerken bu resmi kimlik belgelerini temel alacaklarını unutmayın .

PowerPoint Presentation:

İşte bu noktada “En iyi tercüme ofisi veya çeviri bürosunu nasıl bulabilirim ?” sorusu gündeme gelir . Bu sorunun cevabı öncelikle piyasada tanınan , güvenilen , yıllardır iyi hizmet veren ve hizmetlerinden memnun uzun bir müşteri listesine sahip bir çeviri bürosuyla anlaşmanızın gerektiğidir . İkincisiyse , göçmenlik belgelerinizin kolay ve hızlı bir şekilde işlemden geçmesini sağlamak için en hızlı çeviri hizmetini sağlayan tercüme ofisi veya çeviri bürosunun daha iyi bir tercüme ofisi olarak değerlendirileceği gerçeğidir . Üçüncüsüyse , en deneyimli ve en iyi eğitimi almış çevirmenlere sahip tercüme ofisi veya çeviri bürosunun , belgelerinizin en doğru çevirisini sunacağını bilmenizdir . Bu yüzden , Almanya’da uzman ve deneyimli bir tercüme ofisi veya çeviri bürosu arıyorsanız , EDU Çeviri ile irtibata geçebilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.educeviri.com .

PowerPoint Presentation:

İletişim :- Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 D: 14 No:17 Zincirlikuyu / İstanbul – TÜRKİYE Telefon :- 0(212) 280 86 36 Fax :- 0(212) 280 33 37 Mobil:- 0(532) 280 9 333 Mail :- info@educeviri.com http://www.educeviri.com/

authorStream Live Help