Profesyonel Tercümanların Almanca Tercüme Projelerindeki Önemi

Views:
 
Category: Others/ Misc
     
 

Presentation Description

Dünyanin her yerinde taninan bir marka olan EDU Çeviri bünyesinde, sektörde tecrübeli uzman tercüman grubundan, Ingilizce dili üzerine kapsamli çeviri hizmetlerine ulasin. Çeviri dillerini, örnek islerimizi, indirim ve promosyonlarimizi görmek için internet sitemizi ziyaret edin.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

http://www.educeviri.com/ Profesyonel Tercümanların Almanca Tercüme Projelerindeki Önemi

PowerPoint Presentation:

Şirketinizin büyümesi , başarı ve popülerlik unsurlarını da beraberinde getirir . Şirketinizi Almanya pazarına açmayı düşünmeniz durumunda ise , ihtiyacınız olan en önemli hizmetlerden biri Almanca tercüme hizmeti olacaktır . Yabancı bir pazarda , tercüme hizmeti alma stratejisi toplam karlılığınızı artırmanızı sağlayacak ve söz konusu tercüme hizmeti önünüzdeki dil engelini aşmanıza yardımcı olacaktır . Şirketinizin öncelikli olarak Almanca dilinden farklı bir dil tercih etmesi durumunda , yapmanız gereken ilk şey mevcut dokümanlarınızı , sözleşmelerinizi ve pazarlama materyallerinizi Almanca diline tercüme etmek olacaktır . Bu zorlu görev , profesyonel tercümanlar tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilir . Almanca tercüme hizmeti , profesyonel standartlarda sonuçlar elde etmenizi sağlayan etkili bir husustur .

PowerPoint Presentation:

Faaliyet göstermek istediğiniz ülke olan Almanya’ya ilişkin farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olan üyelerden oluşan bir ekip sağlayacak bir tercüme şirketi tercih edin . Bildiğiniz gibi , iş hayatında küçük şeylerin çok büyük etkileri olabilir ve bunlarbaşarı ve başarısızlık arasında büyük bir fark yaratabilir . Almanca diline ilişkin kültürel bilgi ve deneyime sahip yerli bir tercümanla çalışmak , projelerinizde uygun kelime seçiminin yapılmasını , doğru sözdiziminin kullanılmasını ve tercümelerinizin Almanya’daki kültürel normlara bağlı kalınarak gerçekleştirilmesini sağlar .

PowerPoint Presentation:

Almanca tercüme ihtiyacınızı karşılayacak bir şirket ararken , ilgili şirketlerin sağladığı hizmet çeşitliliğini göz önünde bulundurmanız gerekir . Şirketinizi yeni bir pazara açmak , farklı türlerde dokümanların tercüme edilmesini gerektirir . Bu doğrultuda , pazarlama ve ürün bilgilerini edinmeniz ve tercüme ettirmeniz , sözleşmeleri ve kurumsal dokümanları gözden geçirmeniz veya ihtiyacınız olan sesli / görüntülü tercümeleri edinmeniz gerekir . Tercüme edilecek proje hukuki bir bağlamdaysa , bu projede çalışacak tercümanın hukuk tercümelerine ilişkin yeterli deneyime sahip olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız . Almanca tercüme hizmeti alacağınız şirketin , dokümanlarınızın tercümesi gerçekleştirilirken Almanca diline ve Almanya’daki hukuk sistemine ilişkin gerekli bilgi birikimine sahip avukat yardımcıları veya avukatlarla çalışmasını tercih edebilirsiniz . Tercüme , yalnızca sözcüklerin bir dilden diğerine çevrilmesi değildir ; tercümanların tercüme ettikleri dille ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmaları , dokümanın içeriğini daha rahat anlamanızı sağlar . Tercüme edilen metin , anlamlı ve bilgilendirici olmalıdır .

PowerPoint Presentation:

Yukarıdaki hususları göz önünde bulundurarak , tercüme hizmeti almak üzere profesyonel bir şirketle çalışmanın hazzını yaşayabilirsiniz . Şirketinizi Almanya pazarına açtığınızda , tercümanlarınız ekibinizin en değerli ve önemli üyelerinden biri olacaktır . EDU Çeviri birçok dilde teknik , hukuki , ticari , medikal , edebi ve akademik uzmanlık alanlarında tercüme hizmeti sunmaktadır . Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin : www.educeviri.com

PowerPoint Presentation:

İletişim :- Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 D: 14 No:17 Zincirlikuyu / İstanbul – TÜRKİYE Telefon :- 0(212) 280 86 36 Fax :- 0(212) 280 33 37 Mobil:- 0(532) 280 9 333 Mail :- info@educeviri.com http://www.educeviri.com/

authorStream Live Help