Çeviri hizmeti İletişim köprüsü!

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

EDUÇeviri bünyesinde sektör bazli, kaliteli ve memnuniyet garantilitercüme hizmetlerine ulasin. Ingilizce için oldugu gibi diger diller için de güvenilir çeviri ve desifre hizmetleri sunuyoruz. Örnekleri görmek için internet sitemizi kullanin ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletisime geçin.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

http://www.educeviri.com/ Çeviri hizmeti: İletişim köprüsü!

PowerPoint Presentation:

Tesisini dünya çapında modernleştirmekte olan uluslararası bir kurum için İngilizce dilini konuşmayan bir hedef kitleye ilişkin olarak dil engelini kaldırması gerekmektedir. Farklı ülkelerden kişilerle çalışmak için, etkin bir iletişim için kendi dilimizi değil onların konuştuğu dili kullanabilmemiz (ör. Fransızca, Almanca vb.) kritik bir öneme sahiptir. Bu noktada profesyonel bir Çeviri Şirketinden destek almamız gerekebilir.

PowerPoint Presentation:

Bir çeviri şirketi, ürününüzü küresel piyasaya sürmek için atılacak ilk adımdır ve mesajınızı bir dilden diğer dile aktarmaktan sorumludur . Eğer kişiler ürününüzü okuyamıyor ve anlayamıyorsa, ürününüzün tanınmasını da bekleyemezsiniz. Ancak, bir çeviri şirketinin yardımı ile ürününüzün tam olarak ne olduğunu anlatabilmeniz mümkündür.

PowerPoint Presentation:

Bir çeviri şirketinin yetersiz olmasının sıklıkla yanlış bir çeviriye sebep olduğu ve hedef kitleye yanlış bir mesaj aktardığı unutulmamalıdır. Bu sebeple, çeviriden sonra kaynak metnin bozulmadan çeviriye aktarılmış olmasını sağlamak amacıyla şirketlerin Educeviri.com gibi profesyonel çeviri şirketleri ile birlikte çalışmaları çok önemlidir.

PowerPoint Presentation:

Günümüzde kullanılan iki çeşit çeviri türü vardır: • Makine çevirisi • İnsan çevirisi Makine Çevirisi - Makine çevirisi, profesyonel çeviri ihtiyacını karşılayamayan bilgisayar destekli çeviri yazılımlarıdır, ancak yine de profesyoneller birtakım çeviri gereksinimleri için bu çevirilerden yararlanmaktadır. Bu çeviri çeşidini kullanmanın amacı, çeviri esnasında var olan veri tabanını kullanarak zaman kazanmaktadır; öte yandan bu yöntem yalnızca profesyoneller için kullanışlıdır çünkü ortaya çıkan hataları düzeltebilmektedirler.

PowerPoint Presentation:

İnsan Çevirisi - Diğer bir çeviri yöntemi, genellikle yalnızca kalifiye çeviri profesyonelleri tarafından kullanılan insan çevirisidir ve sundukları hizmet, genellikle dünya çapında işleyen, hizmet ve ürün satan şirketlerde ve sektörlerde kullanılmaktadır. Yapılan bir araştırma ile kullanıcıların internet üzerinden ürün satın almayı sevdikleri kanıtlandı. İşletmelerin ürünlerini ana dillerinde sunmayı tercih etmelerinin en önemli sebebi budur.

PowerPoint Presentation:

Bir girişimci olarak, hedef kitleniz farklı kültürlerden geliyorsa ve farklı dilleri konuşuyorlarsa, iletişim kurabilmeniz, hedeflere etkin bir şekilde ulaşabilmeniz ve küresel piyasada başarılı olabilmeniz açısından profesyonel çeviri desteği almanız kilit bir öneme sahiptir. Broşür, internet sayfaları ve reklam çevirilerinin de işletmeler için (ör. şirketler, sektörler vb.) çok önemli olduğunu unutmayın.

PowerPoint Presentation:

İletişim :- Kore Şehitleri Caddesi Mithat Ünlü Sokak Plaza 21 D: 14 No:17 Zincirlikuyu / İstanbul – TÜRKİYE Telefon :- 0(212) 280 86 36 Fax :- 0(212) 280 33 37 Mobil:- 0(532) 280 9 333 Mail :- info@educeviri.com http://www.educeviri.com/

authorStream Live Help