Скульптура та архітектура Індії

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Скульптура та архітектура Індії:

Скульптура та архітектура Індії Роботу виконала Учениця 11-А класу Розуменко Яна

Індія – країна Богів та прекрасних храмів. Кожен сантиметр цієї землі є міфічним, а кожний храм чи палац має своє глибоке значення. Храми ти палаци Індії відрізняються різноманітністю розмірів та форм – від великих та розкішних до скромних та маленьких.:

Індія – країна Богів та прекрасних храмів. Кожен сантиметр цієї землі є міфічним, а кожний храм чи палац має своє глибоке значення. Храми ти палаци Індії відрізняються різноманітністю розмірів та форм – від великих та розкішних до скромних та маленьких.

Червоний форт в Делі:

Червоний форт в Делі “ Якщо на світі є рай, то він тут ” – сказав про нього персидський поет.

Тадж-Махал:

Тадж-Махал Елегія в мармурі вічної любові, чарівна своєї харизматичною архітектурою. Увійшовши в список нових семи чудес світу, Тадж-Махал став білосніжним символом країни, який щорічно відвідує до 5 млн. туристів.

Червоний форт в Агре:

Червоний форт в Агре Другий за значимістю історичний пам'ятник Агри, Червоний Форт об'єднав у собі міць військової фортеці і розкіш королівських палаців імператорів Великих Моголів. Як кращий зразок скляної мозаїки і живопису по мармуру, форт в Агре внесений до списку ЮНЕСКО

Гробниця Хумаюна:

Гробниця Хумаюна Перша Могольськая гробниця-сад внесла новизну в архітектуру Індії, яка продовжилася потім в Тадж-Махал. Її збудувала Хаміда Бану Бегум в пам'ять про загиблого чоловіка - Могольської імператорі Хумаюн

Храм Кайлаш:

Храм Кайлаш Саме фантастично спорудження в Еллоре - це індуїстський храм Кайлаш. Він був вирізаний з цілісного шматка породи в скелі так, щоб бути схожим на обитель Шиви - священну гору Кайлаш в Тибеті. Більшість скульптур зображують цього індуїстського бога.

Махабодхі:

Махабодхі Бодхгайя, мабуть, найвідоміша село в світі. Сюди щорічно стікається мільйони паломників, туристів, скромних ченців і навіть королівських осіб. Саме тут 2500 років тому під деревом бодхі Будда досяг просвітління. На цьому місці був побудований будинок Великого Пробудження Махабодхі.

Золотий храм в Амрітсар:

Золотий храм в Амрітсар Саме відвідуване і знамените спорудження Індії, розташоване в центрі священного озера, є приголомшливе видовище. Виблискує у променях сонця золото стін і куполів, багато прикрашені мармурові сходи зробили його самим впізнанним символом країни.

Печерні храми Аджанти:

Печерні храми Аджанти Печери Аджанти з'являються майже раптово на обриві скелі над річкою, вирізані прямо в скелі. У багатьох з них знаходяться святилища, присвячені одному з аспектів життя Будди. Найстаріша з печер датується II ст. до н.е. і зображує ритуали Махаяни. Печери Аджанти є одними з найбільш важливих священних місць буддизму та охороняються ЮНЕСКО

Покаяння Арджуни:

Покаяння Арджуни Покаяння Арджуни, одного з найвідоміших індійських скульптур. Розташований в Махабаліпурам, Тамілнад, Покаяння Арджуни відомий як один з найбільших кам'яним різьбленням у світі. Ця скульптура містить більше ста фігур землі істот, а також богів. Як ви можете бачити на картинці, цифри витончено вирізані на скелі, і це залишається загадкою, як такий вмілої різьблення було зроблено у часі ще у сьомому чи восьмому столітті.

Покаяння Арджуни:

Покаяння Арджуни

Хармандір Сахіб:

Хармандір Сахіб Наступний є одним з найбільш відвідуваних місць в Індії поряд з Тадж-Махал. Вона називається Хармандір Сахіб або Дарбар Сахіб і знаходиться в місті, на ім'я Амрітсарі. Він містить значення як одна з найбільших храмів сикхів у світі. Храм був побудований приблизно в кінці 16-го centuray на замовлення Гуру Рам Дас, який є четвертим гуру сикхів. З моменту свого створення, храм був розглядатися як святе місце від сикхів, як храм "Шрі Гуру Грант Сахіб," святий літературою сикхізму. Храм до сих пір використовується як поклоніння місце серед сикхів. Весь храм покритий золотом і оточений озером.

Хармандір Сахіб:

Хармандір Сахіб

Хармандір Сахіб:

Хармандір Сахіб

PowerPoint Presentation:

Дякую за Вашу увагу!

authorStream Live Help