Презентация1.ЗВІТ ІРЦ 2019 рік ppt

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Городнянської міської ради:

Комунальна установа “Інклюзивно-ресурсний центр” Городнянської міської ради представляє:

Звіт про роботу ІРЦ за 2018 – 2019 навчальний рік:

Звіт про роботу ІРЦ за 2018 – 2019 навчальний рік

Фахівці ІРЦ:

Фахівці ІРЦ

Директор ІРЦ Могилевець Наталія Леонідівна:

Директор ІРЦ Могилевець Наталія Леонідівна Професійне кредо: “ Кожна дитина – неповторна індивідуальність”.

Практичний психолог Семко Віра Григорівна:

Практичний психолог Семко Віра Григорівна Професійне кредо : “До кожної дитини ключ знайти, у праці результат хороший мати, упевнено і творчо до мети іти, з любов’ю серце дітям віддавати ”

Вчитель-дефектолог Михальченко Лариса Василівна:

Вчитель-дефектолог Михальченко Лариса Василівна Професійне кредо: “ Полюби дитину такою, якою вона є і допоможи їй стати кращою”

Вчитель-логопед Атрошенко Лариса Олександрівна:

Вчитель-логопед Атрошенко Лариса Олександрівна Професійне кредо: “Якомога більше вимогливості до вихованця та якомога більше поваги”.

Організаційно-правові аспекти діяльності ІРЦ:

Організаційно-правові аспекти діяльності ІРЦ Затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради. Розподіл функціональних обов’язків між спеціалістами ІРЦ. Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку. Забезпечення функціонування ІРЦ відповідно до статуту (організація оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги дитині, консультування, тощо). Висвітлення діяльності ІРЦ на сайті відділу освіти.

Виявлення та проведення комплексної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами:

Виявлення та проведення комплексної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами

Консультаційна та просвітницька робота :

Консультаційна та просвітницька робота

- Консультації для батьків (75); - консультації керівників та фахівців закладів освіти, установ та організацій (42); - виступи на педагогічних радах, батьківських зборах (Городнянська ЗОШ І ст. та Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) - стаття в газеті «Особливі? Так. Але – успішні й перспективні!»:

- Консультації для батьків (75); - консультації керівників та фахівців закладів освіти, установ та організацій (42); - виступи на педагогічних радах, батьківських зборах ( Городнянська ЗОШ І ст. та Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ) - стаття в газеті «Особливі? Так. Але – успішні й перспективні!»

Надання корекційно- розвиткових послуг:

Надання корекційно- розвиткових послуг

Підвищення кваліфікації Всеукраїнські курси директорів ІРЦ:

Підвищення кваліфікації Всеукраїнські курси директорів ІРЦ

Обласний тренінг фахівців ІРЦ «Нова Українська школа»:

Обласний тренінг фахівців ІРЦ «Нова Українська школа»

Фахівці Центру пройшли навчання за модулями: - Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти в ЗЗСО та ЗДО; - Інклюзивно-ресурсний центр: засади діяльності та напрями роботи; - Планування роботи ІРЦ; - Розробка та реалізація ІПР дитини; - Створення команди психолого-педагогічного супроводу. Робота з батьками; - Реалізація корекційно-розвиткової складової в умовах ІРЦ; - Протидія булінгу в освітньому інклюзивному середовищі.:

Фахівці Центру пройшли навчання за модулями: - Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти в ЗЗСО та ЗДО; - Інклюзивно-ресурсний центр: засади діяльності та напрями роботи; - Планування роботи ІРЦ; - Розробка та реалізація ІПР дитини; - Створення команди психолого-педагогічного супроводу. Робота з батьками; - Реалізація корекційно-розвиткової складової в умовах ІРЦ; - Протидія булінгу в освітньому інклюзивному середовищі.

Методична робота:

Методична робота

ІРЦ забезпечений методиками для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з ООП.:

ІРЦ забезпечений методиками для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з ООП. Wisc – І V (Шкала Інтелекту Векслера). РЕР – 3 Психоосвітній профіль (оцінювання дітей з РАС). СА SD – Опитувальник РАС. Leiter -3 Дослідження когнітивних функцій у дітей, підлітків та дорослих.

Навчання за методиками:

Навчання за методиками

Дякуємо за увагу!:

Дякуємо за увагу!

authorStream Live Help