Звіт про діяльність закладу 2018-2019 н

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Результати олімпіад і конкурсів :

Перетіцький НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» Річний звіт про діяльність закладу освіти 2018-2019 н.р .

Результати олімпіад і конкурсів :

Навчальна робота

Результати олімпіад і конкурсів :

Урок в 11 класі «Пунктограми в складному реченні»

Результати олімпіад і конкурсів :

Урок фізичної культури

Результати олімпіад і конкурсів :

Відкритий урок в 10 класі з геометрії на тему «Прямокутна система координат в просторі»

Результати олімпіад і конкурсів :

Урок- експедиція

Результати олімпіад і конкурсів :

Гурткова робота - Вокальний гурток «Дзвіночок» - Хореографічний гурток «Веселка» - Гурток національно-патріотичного виховання «Джура» - Природничий гурток “Юні лісівники” - Арт-клас образотворчого мистецтва

Результати олімпіад і конкурсів :

«Юні лісівники» (збирання жолудів)

Результати олімпіад і конкурсів :

Збереження чистоти довкілля

Результати олімпіад і конкурсів :

Фестивалі « Різдвяні канікули », « Сурми звитяги»

Результати олімпіад і конкурсів :

Заходи духовного спрямування

Результати олімпіад і конкурсів :

Участь у І фестивалі духовного читання «Величайте Господа зо мною, і вознесімо ім’я Його » разом "

Результати олімпіад і конкурсів :

Фестиваль вертепів

Результати олімпіад і конкурсів :

Посвячення меморіальної дошки Січовим Стрільцям

Результати олімпіад і конкурсів :

Акції

Результати олімпіад і конкурсів :

Благодійна акція

Результати олімпіад і конкурсів :

Акція «Збережи ялинку»

Результати олімпіад і конкурсів :

Акція «Помічники Святого Миколая»

Результати олімпіад і конкурсів :

Різдвяна акція «Прощання з колядою»

Результати олімпіад і конкурсів :

Благодійна акція «Солодка ярмарка »

Результати олімпіад і конкурсів :

Акції до Дня Соборності

Результати олімпіад і конкурсів :

Позакласна робота

Результати олімпіад і конкурсів :

Заходи національно-патріотичного спрямування

Результати олімпіад і конкурсів :

Тиждень права

Результати олімпіад і конкурсів :

Захід-спомин до Дня Гідності і Свободи

Результати олімпіад і конкурсів :

Захід та акція до Дня Злуки

Результати олімпіад і конкурсів :

Урок пам'яті , «Ми їх не забудемо ... Небесна Сотня ...»

Результати олімпіад і конкурсів :

Захід, флешмоб та акція до Дня збройних сил України

Результати олімпіад і конкурсів :

Виховна година до Дня збройних сил України

Результати олімпіад і конкурсів :

Ф лешмоб на підтримку нашим морякам

Результати олімпіад і конкурсів :

Флешмоб до Дня народження Володимира Івасюка

Результати олімпіад і конкурсів :

Спортивні конкурси і змагання, приурочені Дню Гідності і Свободи

Результати олімпіад і конкурсів :

С портивні змагання з волейболу, присвячені 90 річниці від дня створення ОУН. команди вчителів та збірна учнів 10-11 кл . Змагання до Дня Захисника України , Дня Покрови Пресвятої Богородиці , до Дня Українського Козацтва та Дня створення УПА

Результати олімпіад і конкурсів :

Туристично – спортивні змагання

Результати олімпіад і конкурсів :

Заходи до Дня української мови та писемності

Результати олімпіад і конкурсів :

  Захід , приурочений 148 річниці з дня народження Лесі Українки

Результати олімпіад і конкурсів :

Заходи до Дня безпеки

Результати олімпіад і конкурсів :

День безпечного Інтернету

Результати олімпіад і конкурсів :

Екскурсії

Результати олімпіад і конкурсів :

Екскурсії в музеї м. Львова та Дублян

Результати олімпіад і конкурсів :

В музеї С. Бандери ( Дубляни ЛНАУ)

Результати олімпіад і конкурсів :

Е кскурсія у 22 державну пожежно-рятувальну частину  

Результати олімпіад і конкурсів :

Результати олімпіад і конкурсів Переможцями ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад стали: Максимів Сергій   (8клас)  – І місце з історії , ІІ місце з християнської етики ; Фарина Андрій  (9клас) – ІІІ місце з християнської етики , ІІІ місце з правознавства ;   Цюприк Назарій (11клас) – ІІІ місце з історії ;  Кійко Яна   (10клас) – ІІІ місце з християнської етики   Шевчук Юрій   (9клас) – ІІІ місце із зарубіжної літератури . Призове ІІ місце , Максимів Сергій   зайняв на ІІІ ( обласному ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів .            За підсумками   ІІ-туру  І X Міжнародного   мовно-літературного конкурсу учнівської   молоді    ім . Тараса Шевченка перемогу здобула учениця 10 класу   Кійко Яна  (ІІІ місце ), конкурсу   імені Петра Яцика –   учениця 5 класу   Деребага Ірина   (ІІ місце ). Вокальний ансамбль “Дзвіночок” –І місце на фестивалі “Різдвяні канікули-2019”

authorStream Live Help