Харчові технології

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

ЧКЕПК Харчові технології

Comments

Presentation Transcript

Спеціальність: ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ  (спеціалізація:Харчові технології. Виробництво харчової продукції, експертиза якості та безпека харчової продукції):

Спеціальність: ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ  (спеціалізація: Харчові технології. Виробництво харчової продукції, експертиза якості та безпека харчової продукції)

Вмієш здивувати оригінальною стравою?:

Вмієш здивувати оригінальною стравою ? Хочеш вдосконалити свої знання та навички ? Тоді спеціальність “Харчові технології” - найкращий вибір.

Наше навчання не складається з нудних занять за зошитом, а може похизуватись чи не найбільшою кількістю практичних занять.:

Наше навчання не складається з нудних занять за зошитом, а може похизуватись чи не найбільшою кількістю практичних занять.

Про викладачів…:

Про викладачів… Кваліфіковані викладачі навчать Вас готувати класичні та сучасні страви і кулінарні вироби української та міжнародної кухонь, визначати якість  продукції за допомогою об’єктивних та евристичних методів дослідження, ознайомлять Вас із дисциплінами професійного спрямування, засвоєння яких дозволить Вам орієнтуватися в галузі ресторанного господарства, у сучасних формах та методах обслуговування.

Ще трішки веселої практики…:

Ще трішки веселої практики…

Закріпити і поглибити свої знання, навики, студенти коледжу мають можливість під час проходження виробничої практики в кращих ресторанах міста: «Дельта», «Фрегат», «Панська Гуральня», «Гопачок», «Лісний узвіз», «Георг парк», «Кварта», «Чернівці», «Клеопатра», «Піар»та ін. :

Закріпити і поглибити свої знання, навики, студенти коледжу мають можливість під час проходження виробничої практики в кращих ресторанах міста: «Дельта», «Фрегат», «Панська Гуральня», «Гопачок», «Лісний узвіз», «Георг парк», «Кварта», «Чернівці», «Клеопатра», «Піар»та ін.

Slide7:

Влітку студенти мають можливість проходити практику на базі відпочинку «Вілла Вікторія», що знаходиться на Арбатській стрілці (Азовське море).

А практика не закінчується…:

А практика не закінчується…

Slide9:

Випускники коледжу отримують диплом молодшого спеціаліста за кваліфікацією техніка – технолога та свідоцтво про робітничу професію “кухар”, “кондитер” і користуються стабільним попитом у роботодавців.

…і ще більше практики…:

…і ще більше практики…

Після здобуття освіти в коледжі у вас є можливість продовжувати навчання у ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Чернівців та України:

Після здобуття освіти в коледжі у вас є можливість продовжувати навчання у ВНЗ ІІІ-І V р.а. Чернівців та України

Отримавши спеціальність “Харчові технології”, ви зможете працювати::

Отримавши спеціальність “Харчові технології”, ви зможете працювати: шеф кухарем; су-шефом; завідувачем виробництва; техніком - технологом; техніком-лаборантом; майстром виробничого навчання; консультантом із питань приготування, оформлення кулінарних та кондитерських виробів; спеціалістом з якості продукції та обслуговування.

День здоров`я :

День здоров ` я

Slide14:

Термін навчання на основі: базової загальної середньої освіти – 3 роки 6 місяців; повної загальної середньої освіти – 2 роки 6 місяців; професійно-технічного училища – 1 рік 6 місяців або 2 роки.

authorStream Live Help