Туризм

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

ЧКЕПК Туризм

Comments

Presentation Transcript

Спеціальність: “Туризм” (спеціалізація: Туристичне обслуговування. Міжнародний туризм) :

Спеціальність: “Туризм” (спеціалізація: Туристичне обслуговування. Міжнародний туризм )

Спеціальність «Туризм» надзвичайно затребувана сьогодні. Пристрасть багатьох людей до подорожей важко переоцінити.  :

Спеціальність «Туризм» надзвичайно затребувана сьогодні . Пристрасть багатьох людей до подорожей важко переоцінити.   Якщо у тебе є бажання створити власний туристичний бізнес, то ти звернувся за правильною адресою.

У нашому коледжі працюють найкращі викладачі,:

У нашому коледжі працюють найкращі викладачі, які навчать Вас розробляти програми турів, визначати шляхи підвищення якості прийому та обслуговування туристів, ознайомлять з організацією та технологією надання туристичних послуг на внутрішньому та міжнародному ринку, укладати договори, комплексно досліджувати ринок туризму, вільно володіти професійними комп’ютерними програмами, мистецтвом ведення переговорів з клієнтами та партнерами.

У нашому коледжі можна здобути навички::

У нашому коледжі можна здобути навички: менеджера з внутрішнього туризму; менеджера з міжнародного туризму; керівника підрозділів у ресторанах, готелях, кемпінгах; агента з організації туризму; керівника туристичної групи; адміністратора готелю; організатора подорожей (екскурсій); екскурсовода.

Святкуємо день туризму.:

Святкуємо день туризму.

Цікаве дозвілля:

Цікаве дозвілля

 Термін навчання на основі: базової загальної середньої освіти – 3 роки 5 місяців; повної загальної середньої освіти – 2 роки 5 місяців. :

  Термін навчання на основі: базової загальної середньої освіти – 3 роки 5 місяців; повної загальної середньої освіти – 2 роки 5 місяців.

Після навчання в нашому коледжі ви можете продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-ІV р.а:

Після навчання в нашому коледжі ви можете продовжити навчання у ВНЗ ІІІ-І V р.а Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університета та Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича. По спеціальності “Туризм” та “Маркетинг”

Обираючи спеціальність “Туризм” ви зможете::

Обираючи спеціальність “Туризм” ви зможете: створити власний туристичний бізнес; налагоджувати партнерські зв’язки з метою просування національного туристичного продукту; досягти успіху в сфері зовнішньоекономічної діяльності; на рік швидше від ровесників отримати диплом, зайнятись практичною діяльністю та поглиблювати знання у ВНЗ ІІІ-І V р.а. з ІІІ курсу.

Slide12:

Навчаючись, самі подорожуємо

Slide13:

У процесі навчання студенти проходять технологічну та професійну практику у туристичних фірмах та туристичних агентствах м. Чернівці та області (для більшості дані підприємства є першим робочим місцем), а саме: в ВАТ  «Туристичний комплекс «Черемош», готельно-ресторанний комплекс «Графська садиба», ТОВ «Комплекс – Паррус», туристичний комплекс «Маєток Сокільське», ТОВ «Бізнес –центр Буковина», ПП  «Мавіді», ДП «Чернівцітурист», ПП «Крайс», туристична фірма «Агро-тур» та ін.

Студенти відвідують цікаві туристичні місця:

Студенти відвідують цікаві туристичні місця

Який туризм без спортивних змагань?:

Який туризм без спортивних змагань ?

authorStream Live Help