Готельно-ресторанна справа

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

ЧКЕПК Готельно-ресторанна справа

Comments

Presentation Transcript

Спеціальність: Готельно-ресторанна справа. (спеціалізація: Готельна справа. Ресторанна справа. Міжнародний сервіс.):

Спеціальність: Готельно-ресторанна справа. (спеціалізація: Готельна справа. Ресторанна справа. Міжнародний сервіс. )

Бажаєте досягти успіху в сфері готельно-ресторанного господарства?:

Бажаєте досягти успіху в сфері готельно-ресторанного господарства ? Хочете створити власний заклад ? Тоді наша спеціальність - це те, що вам потрібно!

Обираючи спеціальність Готельно-ресторанна справа, ви зможете працювати::

Обираючи спеціальність Готельно-ресторанна справа, ви зможете працювати: керівником закладу ресторанного бізнесу; адміністратором залу; начальником цеху; метрдотелем; барменом; офіціантом; фахівцем із готельної справи; фахівцем із готельного обслуговування.

Матеріально-технічна база::

Матеріально-технічна база: Навчання здійснюється в кабінетах та лабораторіях, оснащених сучасними засобами навчання. До послуг студентів лабораторія з технології виробництва кулінарної та кондитерської продукції, навчальний бар та готель, 7 комп’ютерних лабораторій (де працює система Інтернет та Інтранет), читальна, актова та спортивна зали, їдальня, бар, медпункт.

Навчання буває не тільки з зошитом…:

Навчання буває не тільки з зошитом…

… але без конспекту ніяк.:

… але без конспекту ніяк.

Студенти проходять практику в найкращих закладах нашого міста та області::

Студенти проходять практику в найкращих закладах нашого міста та області: «Ресторанно-готельний комплекс Дельта», готельно-ресторанний комплекс «Графська садиба»; ресторани: «Фрегат», «Панська Гуральня», «Гопачок», «Аристократ», «Георгпарк», «Кварта», «Діана» та ін. Влітку студенти мають можливість проходити практику на базі відпочинку «Вілла Вікторія», що знаходиться в Херсонській області на Арбатській стрілці (Азовське море).

Готельно-ресторанна справа - це професія, яка з кожним днем набирає все більше популярності.:

Готельно-ресторанна справа - це професія, яка з кожним днем набирає все більше популярності. Попит на спеціалістів зростає тому, що сфера послуг розвивається, кожен заклад хоче бачити в складі свого колективу кваліфікованих та якісних працівників.

Після закінчення навчання в нашому коледжі у вас є можливість продовжувати навчання у ВНЗ ІІІ – ІV р.а. Чернівців та України:

Після закінчення навчання в нашому коледжі у вас є можливість продовжувати навчання у ВНЗ ІІІ – І V р.а. Чернівців та України за спеціальністю: “Менеджмент” та “Готельно-ресторанна справа”

Заняття зі студентами проводять досвідчені викладачі.:

Заняття зі студентами проводять досвідчені викладачі.

Slide13:

Фахівці у сфері готельно-ресторанного обслуговування проводять організацію святкових заходів, надають кейтерингові послуги та послуги харчування туристів, впливають на настрій гостей, демонструють високу культуру обслуговування.

Щорічно на відділенні проводяться тижні за фахом, науково-теоретичні та теоретично-практичні конференції на різну тематику, професійні конкурси, майстер-класи, флешмоби, що сприяє підвищенню професійної майстерності та вдосконалює первинні навички молодшого спеціаліста. :

Щорічно на відділенні проводяться тижні за фахом, науково-теоретичні та теоретично-практичні конференції на різну тематику, професійні конкурси, майстер-класи, флешмоби, що сприяє підвищенню професійної майстерності та вдосконалює первинні навички молодшого спеціаліста.

Практичні заняття на підприємствах:

Практичні заняття на підприємствах

Термін навчання на основі: базової загальної середньої освіти – 3 роки; повної загальної середньої освіти – 2 роки; професійно-технічного училища – 1 рік 5 місяців. :

Термін навчання на основі: базової загальної середньої освіти – 3 роки; повної загальної середньої освіти – 2 роки; професійно-технічного училища – 1 рік 5 місяців.

Slide17:

Навчання у коледжі залишає в пам ` яті цікаві моменти та незабутні враження.

authorStream Live Help