Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

ЧКЕПК

Comments

Presentation Transcript

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж запрошує на навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Спеціалізація «Товарознавство в митній справі» :

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж запрошує на навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Спеціалізація «Товарознавство в митній справі»

Slide3:

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», перш за все, спрямована на надання студентам прикладних знань. Тому вища освіта за запропонованою спеціальністю є своєчасною і актуальною.

МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ Підприємництво::

підприємець та керівник у сфері торгівлі, електронної комерції, консалтингу, реклами керівник агентства: страхового, нерухомості, рекламного тощо керівник підприємства сфери послуг директор малого підприємства і т. ін. МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ Підприємництво:

Торгівля::

директор торговельної фірми керівник магазину комерсант завідувач торговельного залу менеджер у роздрібній та оптовій торгівлі Торгівля:

Митна справа:

декларант митний брокер Митна справа

Біржова діяльність:

фахівець з біржової торгівлі брокер, дилер фахівець із біржових операцій аукціоніст (ліцитатор) торговельний брокер (маклер) Біржова діяльність

За 75 років наша спеціальність підготувала плеяду фахівців, які успішно працюють, в тому числі і за межами країни на посадах: • керівники підприємств різних форм власності; • агенти з митного оформлення вантажів та товарів; • інспектори митного контролю у державних органах та органах маркетингової служби; • митні брокери, митні декларанти; • товарознавці у комерційних організаціях; • ексклюзивні дистриб’ютери; • менеджери з продажу, менеджери з Інтернет-продажу; • біржові агенти; • експерти з контролю якості. :

За 75 років наша спеціальність підготувала плеяду фахівців, які успішно працюють, в тому числі і за межами країни на посадах : • керівники підприємств різних форм власності; • агенти з митного оформлення вантажів та товарів; • інспектори митного контролю у державних органах та органах маркетингової служби; • митні брокери, митні декларанти; • товарознавці у комерційних організаціях ; • ексклюзивні дистриб’ютери; • менеджери з продажу , менеджери з Інтернет-продажу; • біржові агенти; • експерти з контролю якості.

:

Ми розкриємо Вам таємниці ефективної роботи товарознавця-комерсанта митної справи в ринкових умовах

Ми навчимо Вас: - вирішувати конкретні ринкові ситуації - застосовувати сучасні комп’ютерні технології; - розрізняти на рівні експертів; торговельні характеристики різних груп товарів; - укладати зовнішньоторговельні контракти; - оформляти митні декларації. :

Ми навчимо Вас: - вирішувати конкретні ринкові ситуації - застосовувати сучасні комп’ютерні технології ; - розрізняти на рівні експертів ; торговельні характеристики різних груп товарів ; - укладати зовнішньоторговельні контракти ; - оформляти митні декларації .

Студенти ведуть активну науково-пошукову роботу, приймають участь в студентських конференціях, олімпіадах:

Студенти ведуть активну науково-пошукову роботу, приймають участь в студентських конференціях, олімпіадах

Студенти нашого відділення є учасниками різноманітних конкурсів, спортивних змагань:

Студенти нашого відділення є учасниками різноманітних конкурсів, спортивних змагань

Кваліфіковані викладачі навчать вас орієнтуватися в різноманітному світі товарів, ознайомлять з організацією торговельного бізнесу, мистецтвом ведення комерційних переговорів з партнерами, основами рекламної діяльності, маркетингу, менеджменту, логістики, митної справи, вільно володіти професійними комп’ютерними програмами, правилами етикету підприємця.:

Кваліфіковані викладачі навчать вас орієнтуватися в різноманітному світі товарів, ознайомлять з організацією торговельного бізнесу, мистецтвом ведення комерційних переговорів з партнерами, основами рекламної діяльності, маркетингу, менеджменту, логістики, митної справи, вільно володіти професійними комп’ютерними програмами, правилами етикету підприємця .

Студенти відділення економіки та комп'ютерних технологій вміють не тільки працювати, але й розважатись, для цього керівництво коледжу створило всі необхідні умови.:

Студенти відділення економіки та комп'ютерних технологій вміють не тільки працювати, але й розважатись, для цього керівництво коледжу створило всі необхідні умови.

Традиційним є проведення тематичних заходів зі спеціальності, а саме: пізнавально-розважальні шоу «Мої знають і зможуть», «Моя професія – моє покликання», «Міс відділення», «Козацькі забави», «КВК»; виставки творчих робіт студентів, екскурсії на виробничі, торгівельні підприємства та митницю.:

Традиційним є проведення тематичних заходів зі спеціальності, а саме: пізнавально-розважальні шоу «Мої знають і зможуть», «Моя професія – моє покликання», «Міс відділення», «Козацькі забави», «КВК»; виставки творчих робіт студентів, екскурсії на виробничі, торгівельні підприємства та митницю.

Практика для студентів - один із найважливіших моментів навчального процесу :

Практика для студентів - один із найважливіших моментів навчального процесу

Майбутні митники організовують навчальний пункт пропуску через митний кордон, щоб ознайомитися з порядком проведення митного контролю.:

Майбутні митники організовують навчальний пункт пропуску через митний кордон, щоб ознайомитися з порядком проведення митного контролю.

На відділенні працює гурток «Маркетолог»:

На відділенні працює гурток «Маркетолог»

Для підготовки сучасного фахівця в Коледжі створені всі необхідні умови: обладнані кабінети продовольчих і непродовольчих товарів з натуральними взірцями, навчальний магазин з сучасним обладнанням :

Для підготовки сучасного фахівця в Коледжі створені всі необхідні умови: обладнані кабінети продовольчих і непродовольчих товарів з натуральними взірцями, навчальний магазин з сучасним обладнанням

Студенти організовують зустрічі-чаювання з нашими випускниками, а з часом приводять до Коледжу своїх дітей та онуків. :

Студенти організовують зустрічі-чаювання з нашими випускниками, а з часом приводять до Коледжу своїх дітей та онуків.

Студенти відділення відпочивають в чарівних Карпатах:

Студенти відділення відпочивають в чарівних Карпатах

З відчуттям глибокої шани і вдячності студенти щорічно вітають наших воїнів з професійним святом, влаштовують для них цікаві зустрічі у теплій, дружній атмосфері.:

З відчуттям глибокої шани і вдячності студенти щорічно вітають наших воїнів з професійним святом, влаштовують для них цікаві зустрічі у теплій, дружній атмосфері.

Випускники відділення працюють в різних куточках нашої держави, вони є осередком кадрів системи споживчої кооперації Буковинського краю. Серед випускників відділення - видатні науковці, викладачі, голови правлінь споживчих спілок і товариств, товарознавці, менеджери, начальники відділів та інші. :

Випускники відділення працюють в різних куточках нашої держави, вони є осередком кадрів системи споживчої кооперації Буковинського краю. Серед випускників відділення - видатні науковці, викладачі, голови правлінь споживчих спілок і товариств, товарознавці, менеджери, начальники відділів та інші.

Гордістю відділення є наші випускники: • Апопій В.В.- доктор економічних наук, професор, проректор Львівської комерційної академії. • Шинкарук Л.В.- член-кореспондент академії наук України. • Аліман М.В. – професор кафедри історії кооперативного руху Полтавського університету економіки і права. • Коломієць О.М.- керуючий ТОВ «ПАККО Холдінг»; фірмою «Продторг», «Сучасні торговельні мережі» • Майданський В. – кандидат технічних наук, доцент Белгородського кооперативного інституту. • Яськова Т. - кандидат технічних наук, доцент Київського торгово-економічного університету. • Кучірко М. – заступник голови правління Івано-Франківської облспоживспілки. • Скорейко О. – голова правління Кіцманської райспоживспілки. • Істенюк Д.І. – директор Чернівецького комерційного центру. :

Гордістю відділення є наші випускники: • Апопій В.В.- доктор економічних наук, професор, проректор Львівської комерційної академії. • Шинкарук Л.В.- член-кореспондент академії наук України. • Аліман М.В. – професор кафедри історії кооперативного руху Полтавського університету економіки і права. • Коломієць О.М.- керуючий ТОВ «ПАККО Холдінг»; фірмою «Продторг», «Сучасні торговельні мережі» • Майданський В. – кандидат технічних наук, доцент Белгородського кооперативного інституту. • Яськова Т. - кандидат технічних наук, доцент Київського торгово-економічного університету. • Кучірко М. – заступник голови правління Івано-Франківської облспоживспілки. • Скорейко О. – голова правління Кіцманської райспоживспілки. • Істенюк Д.І. – директор Чернівецького комерційного центру.

Європа відкриває нам свої ринки! Гідно і ефективно працювати з Європою можуть тільки досвідчені, фахово підготовлені спеціалісти. Саме таких готуємо ми. Майбутнє у Ваших руках. Зробіть правильний вибір! БОГ ТОРГІВЛІ – МЕРКУРІЙ ЗАВЖДИ З ВАМИ! :

Європа відкриває нам свої ринки! Гідно і ефективно працювати з Європою можуть тільки досвідчені, фахово підготовлені спеціалісти. Саме таких готуємо ми. Майбутнє у Ваших руках. Зробіть правильний вибір! БОГ ТОРГІВЛІ – МЕРКУРІЙ ЗАВЖДИ З ВАМИ!

Перед випускниками шкіл, гімназій стоїть нелегке питання вибору майбутньої професії. У наш час на ринку праці потрібні фахівці нової формації, які вміють працювати в жорстких умовах сучасної економіки. Ми пропонуємо Вам поєднати Ваше прагнення в здобутті престижної спеціальності з нашим 75 річним досвідом. Тож оберайте спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:

Перед випускниками шкіл, гімназій стоїть нелегке питання вибору майбутньої професії. У наш час на ринку праці потрібні фахівці нової формації, які вміють працювати в жорстких умовах сучасної економіки. Ми пропонуємо Вам поєднати Ваше прагнення в здобутті престижної спеціальності з нашим 75 річним досвідом. Тож оберайте спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Slide27:

Навчання за спеціальністю   « Підприємництво, торгівля та біржова діяльність »   дозволяє студентам успішно конкурувати в сфері бізнесу та торгівлі, стати успішними підприємцями, мати престижну освіту і роботу та впевненість у майбутньому.

Ваша робота займатиме велику частину Вашого життя, тому єдиний спосіб бути задоволеним – любити те, що Ви робите. Не бійтесь помилок, не бійтесь експериментувати, не бійтесь багато працювати. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти Вам знайти себе і вдало реалізуватися в житті. Зробіть важливий внесок у своє майбутнє! :

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЗАРАЗ – ВАШ УСПІХ У МАЙБУТНЬОМУ! Ваша робота займатиме велику частину Вашого життя, тому єдиний спосіб бути задоволеним – любити те, що Ви робите. Не бійтесь помилок, не бійтесь експериментувати, не бійтесь багато працювати. Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти Вам знайти себе і вдало реалізуватися в житті. Зробіть важливий внесок у своє майбутнє!

authorStream Live Help