Обслуговування компютерних систем і мереж

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Спеціальність: “Обслуговування комп'ютерних систем і мереж”

Slide2:

Мрієте про успішну кар'єру? Хочете займатися улюбленою і цікавою справою? Тоді світ ІТ-технологій для вас!

Slide4:

Комп’ютери сьогодні присутні у всіх сферах нашого життя. Важко уявити більш сучасні професії, ніж: технік-інженер з обслуговування комп’ютерних мереж і систем; програміст; WEB-дизайнер; системний адміністратор; керівник комп’ютерного і програмного забезпечення, тощо. До того ж, це одна з галузей, які найдинамічніше розвиваються. Тут ви завжди будете в курсі нових трендів.

Slide6:

Навчальні програми розроблені відповідно до вимог ІТ-ринку. Зі студентами працюють досвідчені викладачі

Slide7:

Процес навчання побудований на практичних завданнях та спілкуванні із викладачем. У нас відсутні монотонні лекції. А знання відразу закріплюються на практиці.

Slide9:

Коледж співпрацює з роботодавцями з ІТ-індустрії та підтримує своїх студентів . Партнерські програми і репутація сприяють тому, що близько чверті наших студентів отримують пропозиції від роботодавців вже після першого року навчання.

Slide10:

Інформаційні технології – єдина сфера, де кількість вакансій перевищує кількість спеціалістів. З кожним роком зростає попит на: техніка-інженера з обслуговування комп’ютерних мереж і систем; програміста; WEB-дизайнера; системного адміністратора; керівника комп’ютерного і програмного забезпечення.

Slide12:

Комп'ютерні спеціалісти - найзатребувані в Україні з найвищими зарплатами від 500 до 4000 $ місяць. Українські ІТ-спеціалісти складають достойну конкуренцію програмістам з Америки, Європи, Китаю, Росії, Індії, а це означає, що вони затребувані в усьому світі.

Slide13:

Один з наших випускників успішно працює програмістом в Америці та продовжує навчання в Гарвардському університеті

Slide14:

За даними hh.ua вже зараз на одного спеціаліста припадає 5 відкритих вакансій: фрілансера; адміністратора мережі; системного адміністратора; спеціаліста з обслуговування мереж; техніка з налаштування комп’ютерної мережі в усіх підприємствах та організаціях (державної чи приватної власності): фінансових установах; бюджетних установах; правоохоронних органах; закладах освіти; торговельних закладах; інших підприємствах і установах з високою оплатою праці

Slide16:

Україна входить в світовий топ країн за об’ємом аутсорсингу та є визнаним лідером в Центральній та Східній Європі. Переваги спеціальності: цікава робота; високий рівень заробітної плати; можливість працювати в закодроних фірмах; робота з однодумцями; знання новинок комп'ютерної техніки та їх використання при встановленні та налагоджуванні комп'ютерів

Slide18:

Попит на IT-спеціалістів в світі та країнах Європи тільки зростає! Форма навчання: денна Термін навчання: на базі 9 кл.  - 4 роки на базі 11 кл.  - 3 роки

Slide19:

Випускники   продовжують  навчання  у  Чернівецькому Національному університеті імені Юрія Федьковича  за спеціальностями: Комп’ютерні науки Комп’ютерна інженерія Програмна інженерія Запрошуємо до нас на навчання!

authorStream Live Help