Оздоровчі системи

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Оздоровчі системи:

Оздо ровчі системи Презентацію підготувала Сазонова Л.О. вчитель-методист фізичної культури Запорізької гімназії №45

Оздоровча система (ОС) – це комплекс вправ і методів, спрямованих на поліпшення стану здоров’я, забезпечення нормального розвитку й активного способу життя.:

Оздоровча система (ОС) – це комплекс вправ і методів , спрямованих на поліпшення стану здоров’я , забезпечення нормального розвитку й активного способу життя .

Системи можуть містити в собі фізичні вправи й комплекси гімнастики, правила раціонального харчування та моральні постулати, психологічні практики і принципи організації здорового способу життя, різні види єдиноборств і масаж. :

Системи можуть містити в собі фізичні вправи й комплекси гімнастики , правила раціонального харчування та моральні постулати , психологічні практики і принципи організації здорового способу життя , різні види єдиноборств і масаж .

Кацудзо Ніши:

Кацудзо Ніши Творцем цієї методики зцілення вважається японський натуропат Кацудзо Ніши . Страждав з раннього дитинства кишковим туберкульозом , він усвідомив , що йому потрібно щось більше , ніж просто заняття спортом. Першим кроком була відмова від лікування засобами традиційної медицини , так як за довгі роки застосування вони не дали бажаного результату.

6 правил здоров’я Ніши кацудзо:

6 правил здоров ’ я Ніши кацудзо 1Правило здоров ’ я : тверде ліжко . 2Правило здоров ’ я: тверда подушка 3Правило здоров ’ я: вправа «Золота рибка»

4 правило здоров’я: вправи для капілярів 5Правило здоров’я:Вправа «змикання стоп та долоней» 6Правило здоров’я:Вправи для спини та живота :

4 правило здоров ’ я: вправи для капілярів 5Правило здоров ’ я:Вправа «змикання стоп та долоней » 6Правило здоров ’ я:Вправи для спини та живота

Галина Шаталова:

Галина Шаталова Галина Шаталова створила свій метод оздоровлення , який назвала Системою природного оздоровлення . Виходить з положення про те, що оточуючий нас світ - єдина система. Вона пропонує людині поправити здоров'я обережно , поступово і природно , без застосування до організму насильницьких методів і штучних препаратів , а потім жити , використовуючи можливості , дані йому від природи .

Рухи за Шаталовою: 1.Гімнастика для очей 2.Вправи, які виконують в ліжку 3.Суглобна гімнастика 4.Сур’я намаскар (зустріч Сонця):

Рухи за Шаталовою : 1.Гімнастика для очей 2.Вправи, які виконують в ліжку 3.Суглобна гімнастика 4.Сур ’ я намаскар (зустріч Сонця)

Поль Брегг:

Поль Брегг Він вважав , що дотримуючись певних гігієнічних і дієтичних правил, кожна людина може значно продовжити своє життя . Все життя Поль Брегг закликав людей удосконалювати свої фізичні можливості і роз'яснював способи зміцнення здоров'я .

Функції хребта можна відновити в будь-якому віці. Поль Брегг пропонує п'ять динамічних вправ. Вони дуже прості, легко виконуються. Вправи цього комплексу не викликають втоми. Постійно виконуючи їх після корекції хребта, можна не боятися підвивихів.:

Функції хребта можна відновити в будь- якому віці . Поль Брегг пропонує п'ять динамічних вправ . Вони дуже прості , легко виконуються . Вправи цього комплексу не викликають втоми . Постійно виконуючи їх після корекції хребта, можна не боятися підвивихів .

5 вправ для зміцнення хребта та м’язів спини за Бреггом:

5 вправ для зміцнення хребта та м ’ язів спини за Бреггом

Микола Амосов:

Микола Амосов Все життя М. М. Амосов покладався на свій власний досвід , як справжній вчений , піддавав будь-яке твердження під сумнів . Лише перевіривши те чи інше положення експериментальним шляхом, часто на своєму власному організмі , Микола Михайлович міг з упевненістю сказати : "Так, це так". "Моя система здоров'я " - це узагальнення своїх роздумів , сумнівів , розчарувань і переконань і розповідь про те, як зберегти здоров'я в наш непростий час.

Основний комплекс вправ за Амосовим:

Основний комплекс вправ за Амосовим

ЛЮДИ мало замислюються над тим, що таке здоров'я. Це нормальна робота всіх органів, функції яких виміряні. Проте у людини можуть бути всі показники в нормі, але варто йому напружитися, похвилюватися, і дивишся - він вже в лікарні. Тому кількість здоров'я треба вимірювати по резервним потужностям організму.:

ЛЮДИ мало замислюються над тим , що таке здоров'я . Це нормальна робота всіх органів , функції яких виміряні . Проте у людини можуть бути всі показники в нормі , але варто йому напружитися , похвилюватися , і дивишся - він вже в лікарні . Тому кількість здоров'я треба вимірювати по резервним потужностям організму .

authorStream Live Help