Temizlik Makineleri Sanayi İçin Önemlidir Neden

Views:
 
Category: Others/ Misc
     
 

Presentation Description

Akal'da makineler ve temizlik ürünleri çeşitli çeşitlerde üretilmektedir. Akal, önde gelen ve yüksek kaliteli ağır temizlik makinelerinin yanı sıra evde kullanılan temizlik maddelerini satmaktadır.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1:

Temizlik Makineleri Sanayi İçin Önemlidir Neden AKALKURUMSAL | MAKİNELERİN TEMİZLENMESİ

Slide 2:

Endüstri kadrolarında temiz ve iyi atmosferde çalışmak ister . Temiz ve sağlıklı ortamlar için temizlik makineleri çok gereklidir . Akal'da makineler ve temizlik ürünleri çeşitli çeşitlerde üretilmektedir . Akal, önde gelen ve yüksek kaliteli ağır temizlik makinelerinin yanı sıra evde kullanılan temizlik maddelerini satmaktadır .

Slide 3:

Ürün Filtreleri Temizlik Makinesi , hem iç hem dış alanlara çok amaçlı buharlı temizlik makinesi . Buharlı temizlik makinesi , SO4500, ticari kullanım amacı ile kompakt ve çok dayanıklıdır . Hafif kirlilikten çok yoğun kirlenmiş alanlara kadar geniş bir yelpazede her türlü ticari ve endüstriyel sektörde kullanım için tasarlanmıştır .

Slide 4:

Ticari Elektrik Süpürgeleri Nilfisk Viper DSU 8,  özellikle   sessiz çalışma için tasarlanmış kompakt tip elektrik süpürgesidir . 8 litrelik tank kapasitesiyle günlük işlerin kolayca tamamlanmasını sağlar . Kompakt gövdesi dar yerlerde   kullanım için çok uygundur . 

Slide 5:

Teşekkürler Herhangi bir sorgu için ziyaret edin: http://www.akalkurumsal.com.tr/ e- posta : info@akalkurumsal.com.tr

authorStream Live Help