bes_top

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1:

BEŞ TOP

Slide 2:

Rahm etli Üzeyir GARiH yıllar önce Çukurova'ya gelmiş, Adana 'da İş adamları toplantısında bir konuşma yapmış. Bugünlerde yaşanılan ilişkileri görünce... Şöyle demiş rahmetli GARiH; "Hayat; havaya attığımız 5 topla oynanan bir oyundur.

Slide 3:

Bu toplardan sadece bir tanesi lastik, Belirttiğim gibi bu 5 top içinde Düşürürsek zıplatabiliriz. Bu toplar; İşimizi, Ailemizi, Sağlığımızı, Dostluklarımızı ve Benliğimizi temsil etmektedir. Bir tek İŞİMiZ lastik bir toptur. Diğer 4 top ise camdandır.

Slide 4:

Oysa hepimiz o lastik topu tutabilmek uğruna diğerlerini KIRIP dökmez miyiz? Dostlarınızı çantada keklik sanmayın. Bunu fark etmeli ve hayatımızı bu dengeye göre kurmalıyız. Ancak diğer 4 top camdan yapıldığından düşerse KIRILIR, yerine konulamazlar.

Slide 5:

Nereden geldiğinizi ve nereye gittiğinizi unutmayın... Hayatı çok HIZLI KOŞMAYIN, Çünkü onlarsız hayat da anlamsızdır. SIKICA asılın onlara, TIPKI hayata asıldığınız gibi...

Slide 6:

Hayatın bir YARIŞ değil, her saniyesinin tadı çıkarılması gereken güzel bir yolculuk olduğunu aklınızdan ÇIKARMAYIN... DÜN TARiH OLDU... YARIN BiR SIR... BUGÜNÜN KIYMETiNi BiLiN... Dr. ÜZEYiR GARiH

authorStream Live Help