Державні символи України

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Державні символи України – святиня нашого народу:

Державні символи України – святиня нашого народу

Slide 2:

28 червня 1996 року о 9 год. 19 хв. було прийнято Конституцію України, і в статті 20 читаємо: «Державними символами України є Державний прапор України, Державний герб України, Державний гімн України...»

Slide 3:

ТРИЗУБ ПРАПОР ГІМН

Slide 4:

Прапор – це державний символ; Він є у кожної держави; Це для всіх – ознака сили, Це для всіх – ознака слави. Прапор свій здіймаєм гордо, Ми з ним дужі і єдині, ми навіки є народом, Українським в Україні.

22 березня 1918 року Законом про Державний прапор Української Республіки було остаточно затверджено форму і кольори нашого прапора. :

22 березня 1918 року Законом про Державний прапор Української Республіки було остаточно затверджено форму і кольори нашого прапора. Ініціатором цього Закону був перший український Президент Михайло Грушевський.

Slide 6:

А потім були довгі десятиліття боротьби нашого народу за те, щоб український стяг зайняв належне йому місце – замайорів над всією Україною. У наш час вперше синьо-жовту стрічку, прикріплену до одягу, використали львів ’ яни під час мітингу 12 березня 1989року.

. А згодом маленькі синьо-жовті прапорці затріпотіли в руках учасників «живого ланцюга» 22 січня 1990року. Взявшись за руки в містах і селах, вздовж великих трас, наші земляки символічно об’єднали весь народ.:

. А згодом маленькі синьо-жовті прапорці затріпотіли в руках учасників «живого ланцюга» 22 січня 1990року. Взявшись за руки в містах і селах, вздовж великих трас, наші земляки символічно об ’ єднали весь народ.

Slide 8:

Він був піднятий на щоголі біля будинку Київської міської ради 24 липня 1990року . Перший Національний прапор для Києва дошила львів ’ янка Наталя Кареліна-Лучко .

23 серпня 1991 року – після провалу путчу в Москві – група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради. :

23 серпня 1991 року – після провалу путчу в Москві – група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

Синьо-жовтий прапор над Верховною Радою замайорів 4 вересня 1991року. :

Синьо-жовтий прапор над Верховною Радою замайорів 4 вересня 1991року .

Slide 11:

22 січня 1992 року Верховна Рада затвердила цей прапор як Державний.

Slide 12:

Вже скільки закривавлених століть Тебе, Вкраїно, імені лишали... Тож встаньмо, браття, в цю урочисту мить Внесіте прапор вільної Держави! Степів таврійських і карпатських гір З'єднався колір синій і жовтавий. Гей, недругам усім наперекір – Внесіте прапор вільної Держави! Ганьбив наш прапор зловорожий гнів, Його полотна в попелі лежали... Але він знов, як день новий розцвів, Внесіте прапор вільної Держави! Повірмо в те, що нас вже не збороть, І долучаймось до добра і слави. Хай будуть з нами Правда і Господь – Внесіте прапор вільної Держави! В.Крищенко. Прапор України.

До найбільших святинь будь-якого народу належить гімн. :

До найбільших святинь будь-якого народу належить гімн. Національний гімн України написали більше століття тому поет П. Чубинський та композитор М. Вербицький. Слова Гімну надруковані вперше в 1863 році .

Slide 14:

29 січня 1991 року в місті Борисполі твором Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна» було вшановано пам'ять цього письменника. Павло Чубинський Михайло Вербицький – автор музики гімну

А 16 січня 1992року Верховна Рада затвердила цей музичний твір як Державний гімн України, трохи змінивши слова: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля…»:

А 16 січня 1992року Верховна Рада затвердила цей музичний твір як Державний гімн України, трохи змінивши слова: «Ще не вмерла України ні слава, ні воля…» Під час звучання Гімну України присутні мають встати, покласти праву руку на серце. Усі мають стояти обличчям до Прапора України.

Шановні учні! Поважайте державну символіку України, тому що тільки так можна стати справжніми українцями - патріотами своєї держави!:

Шановні учні! Поважайте державну символіку України, тому що тільки так можна стати справжніми українцями - патріотами своєї держави! Презентац ію виконав: класний керівник групи № 24 Пронюшкіна В.В.

authorStream Live Help