221

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

22.11.2010 : 

22.11.2010 Saat :19:07

Slide 2: 

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun…!

Slide 3: 

SéN hiÇ öLüMün GölGéSinDé özGürLüĞü YaŞaDın Mı?KahPéSiNé,ißnéSinE KurŞun YağDırDın Mı?hiÇßir Garißin ElinDén TuTupTa KaDéRé RésT ÇéKTin Mi?DinLé CiCi KıZ DinLéSén SoSYéTéNiN CiLaLı TaşLaRınDa Dans EdErKéNßéN iSé ParÇaLanMış VüCuDuMDaĞıLmıŞ ÇéNéMLé,ZuLaMDa SiGaraMSuSKun SiLaHımLa GéLméYéN ÖzGürLüĞümE RésT ÇeKTim…!

Slide 4: 

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

Slide 6: 

Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdumBir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

Slide 7: 

Sensiz bir gün haram gel bana sevdiğim, İçimde tutkumsun hayatım herşeyim, Sevdan gizli bende şurada yüreğimde, Hani o sımsıcak ellerin nerede?

Slide 8: 

Bu akşam seni senden son defa isticem, Dayanacak gücüm kalmadı… Beklicem ellerim semada Dualar edicem…… Bu akşam seni son defa GÖREYİM DİYE….

Slide 9: 

Birgün yar gidersen Gelirim ardından Kıyamet kopsada Ayrılmam yanından Senden vaz geçemem Parçasın sen canımdan Gel ne olur bir tanem Ayrılma şu aşıqından…

Slide 10: 

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen

HAZIRLAYAN: : 

HAZIRLAYAN: Yalçın DEMİR

authorStream Live Help