prezentacja_TeleEKG

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Badanie EKG… przez telefon! : 

Badanie EKG… przez telefon!

Centrum Usług „Pomorze” z Gdyni : 

Centrum Usług „Pomorze” z Gdyni Jesteśmy partnerem

Co oferujemy? : 

Co oferujemy? Centrum Usług „Pomorze” oferuje usługę TeleEKG, która polega na: Całodobowej opiece kardiologa z centrali utworzonej przy Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu; Wykonywaniu badania EKG przez telefon z każdego dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do telefonu stacjonarnego lub komórkowego.

Dla kogo TeleEKG? : 

Dla kogo TeleEKG? Jeżeli odczuwasz bóle w klatce piersiowej; Jeżeli masz nieuregulowane ciśnienie tętnicze; Jeżeli masz zaburzenia rytmu serca; Jeżeli czujesz wewnętrzny niepokój; Jeżeli mieszkasz samotnie i obawiasz się o swoje serca: Zgłoś się do Centrum Usług „Pomorze”.

Zalety TeleEKG: : 

Zalety TeleEKG: Natychmiastowa specjalistyczna pomoc lekarska; 24 godzinny monitoring kardiologiczny, również w nocy i w święta; Całodobowy kontakt z lekarzem bez konieczności wychodzenia z domu i stania w kolejkach w przychodniach; Badania EKG i konsultacje kardiologiczne bez limitów; Możliwość skorzystania z konsultacji z każdego dowolnego miejsca; Błyskawiczna diagnoza, a w razie potrzeby wezwanie karetki pogotowia; Archiwizacja wyników badań EKG do 5 lat oraz prowadzenie karty pacjenta z historią choroby.

Jak dzieła TeleEKG? : 

Jak dzieła TeleEKG?

Jak dzieła TeleEKG? : 

Jak dzieła TeleEKG?

Jak dzieła TeleEKG? : 

Jak dzieła TeleEKG?

Dlaczego TeleEKG? : 

Dlaczego TeleEKG? Ponieważ jesteś pod stałą kontrolą najlepszych lekarzy z Centrali utworzonej przy Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, którego jednym z najwybitniejszych twórców był profesor Zbigniew Religa.

Podsumowując: : 

Podsumowując: Badanie EKG przez telefon z Twojego domu 7 dni w tygodniu 24 godz./dobę Natychmiastowe i nieograniczone konsultacje z kardiologiem = poczucie bezpieczeństwa!

Zapytaj, zadzwoń, napisz: : 

Zapytaj, zadzwoń, napisz: Centrum Usług „Pomorze” Sp. z o.o. 81-969 Gdynia ul. Janka Wiśniewskiego 20 tel./faks: 0 58 669 80 27 e-mail: biuro@cupomorze.pl www.cupomorze.pl

Slide 12: 

Zadbaj o swoje serce z pomocą TeleEKG! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy!

authorStream Live Help