Prezentace IS Sports Teamu

Views:
 
Category: Sports
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide 2: 

IS Sports Team je sdružení, které soustřeďuje hráče ledního hokeje a zúčastňuje se prestižních turnajů mládeže. Samotná myšlenka založení vznikla v roce 2007. Zakladatelem této společnosti je p. Petr Ščurek, který je v současné době trenérem týmu. Zároveň tomuto sdružení propůjčil název. Od června 2009 je tato společnost občanským sdružením.

Slide 3: 

Hlavní zaměření IS Sports Teamu je vyhledávání hráčů na území Moravskoslezského kraje a účasti na prestižních turnajích nejen v České republice, ale i v zahraničí. Mateřské kluby kolikrát nemají zájem nebo se nemohou takových akcí zúčastňovat, a to z různých důvodů. Společnost IS Sports Team sleduje sportovní výsledky svých členů v mateřských oddílech. Tyto prvky zároveň se studijními výsledky a konzultacemi s trenéry, jsou hlavními prvky nominace a setrvání v týmu.

Slide 4: 

Společnost IS Sports Team má ve svých řadách hráče z těchto klubů: HC Vítkovice Steel HC VOKD Poruba HC Havířov Panthers HC Karviná HC Nový Jičín HC Oceláři Třinec HC Opava V sezoně 2008 bylo v našich řadách 16 hráčů, v sezóně 2009 se počet hráčů rozšířil na 30. V současné době máme přes 40 hráčů.

Slide 5: 

Jako prvního turnaje jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje LEKOV 2008 Plzeň, který se konal pod záštitou primátora města Plzně. Na mládežnickém turnaji se IS Sports Team umístil na 8. místě z dvaceti družstev. Z celkového počtu 320 hráčů měl tým v první desítce nejlepších hráčů tři zastoupení.

Slide 6: 

V měsíci srpnu uspořádalo občanské sdružení prestižní turnaj v Ostravě pod názvem IS Sports Cup 2009 Ostrava, kde se zúčastnilo 15 družstev z České republiky i zahraničí. Na tomto turnaji IS Sports Team přihlásil 2 družstva, která se umístila na předních místech Tato sportovní akce měla veliký ohlas mezi hokejovými kluby a do dalších ročníků se již dnes přihlásilo 25 družstev.

Slide 7: 

V měsíci listopadu se družstvo IS Sports Teamu zúčastnilo turnaje pořádaného Českým svazem ledního hokeje, kde se utkaly výběry hráčů z pěti krajů. Na tomto turnaji se družstvo IS Sports Teamu umístilo na 2. místě. Tento turnaj byl pořádán pro kategorii extraligy mladšího dorostu. O to větší úspěch měli hráči IS Sports Teamu, protože jsou složení z hráčů sedmé a osmé třídy základní školy. Na tomto turnaji jsme vystupovali pod názvem IS Sports Morava – výběr hráčů ročníků 1996

Slide 8: 

Odehráním turnaje BESKYD CUP 2009 se podařilo zařadit 3 hráče IS Sports Teamu do reprezentace Moravskoslezského kraje o rok starších hráčů. Tento výběr se zúčastnil olympiády mládeže. Tito hráči se prosadili mezi staršími spoluhráči a na olympiádě mládeže obsadili 1. místo z výběrů 14 krajů celé ČR. Ve spolupráci s Krajským svazem ledního hokeje budeme zařazovat do turnajů o rok mladší družstvo IS Sports Teamu tak, aby se hráči připravili na další sezonu.

Slide 9: 

IS Sports Team spolupracuje i z trenéry z jiných klubů tak, abychom hráčům rozšířili profesní růst. Tito trenéři jsou držiteli nejvyšších licencí A a B a dlouhodobě pracují z mládeží. Trénují extraligy mladších dorostů i starší kategorie. Někteří působí v mateřských klubech jako šéftrenéři mládeže.

Slide 10: 

Lekov Cup 2008 8. místo z 20 družstev Lekov Cup 2009 11. místo z 25 družstev IS Sports Cup 2009 1. místo z 15 družstev skupina A 5. místo z 15 družstev skupina B Beskyd Cup 2009 2. místo Memoriál Dr. Strnada 3.místo Mnoho vítězných utkání v přípravných zápasech nad soupeři z hokejových klubů, kteří se zúčastňují nejvyšších žákovských soutěží.

Slide 11: 

Ve vzájemných zápasech změří síly s výběry států: USA Select výběr ze 2 států a zhruba 1000 hráčů, Dále hokejové kluby a výběry z těchto zemí: Rakousko Švýcarsko Slovensko Rusko Polsko Letos přibudou i výběry Švédska, Finska, Lotyšska a Litvy

Slide 12: 

V letních měsících pořádáme pravidelně pro členy IS Sports Teamu víkendová setkání, kde náplní jsou různé sportovní aktivity spojené s přípravou pro budoucí sezonu.

Slide 13: 

První myšlenka IS Sports Teamu byla založena pro ročník 1996. Cílem je každý rok založit další družstvo a tak pokračovat v myšlence výběru hráčů a umožnění se zúčastňovat prestižních turnajů nejenom v České republice, ale i v zahraničí. Pro letošní rok hodláme založit družstvo IS Sports Team 97, do příští sezóny chystáme založit družstvo IS Sports Team 98 a nadále postupovat.

Slide 14: 

Pevně věříme, že Vaše společnost nám pomůže podpořit tento sportovní projekt tak, abychom poskytli sportovním i mimosportovním aktivitám mládeže co největší prostor. Formu pomoci a jejich výši ponecháváme na Vašem uvážení. Samozřejmostí je umístění vašeho loga na veškerých propagačních materiálech souvisejících s IS Sports Teamem, textilních výrobcích, reklamních plochách při pořádání sportovních akcí a jiné možnosti dle dohody. Občanské sdružení je právní subjekt, který vám vystaví dokumenty jak darovací smlouvu nebo smlouvu o reklamě.

Slide 16: 

Vedení sdružení: Předseda : Petra Rajnochová Místopředseda: Luboš Orság Člen: Ing. Jan Stupka Člen: Team vedoucí Antonín Kurnik 733 646 64 Hospodář: Monika Kurniková Trenér: Metodická činnost Petr Ščurek 724 991 453

Slide 17: 

Materiální a technické zabezpečení turnajů: Vladimír Christov 724 350 759 Dušan Pavlorek 603 901 622 Dalibor Fejko a další, kteří nám pomáhají: Ing. Anna Stupková Martin Pala a mnoho nejmenovaných

Slide 18: 

Název: IS Sports Team sdružení IČ: 26560496 Sídlo sdružení a korespondenční adresa: Opavská 1110/31 708 00 Ostrava - Poruba E-mail: issportsteam@seznam.cz www.issportsteam.cz

authorStream Live Help