We worden ouder

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide 1: 

Als de ouderdom toeslaat....

Slide 2: 

Drie zusters 96, 94 en 92 jaar oud woonden samen in één huis…

Slide 3: 

Op een avond begon de 96 jarige het bad te vullen om een bad te nemen, stapte met één voet in het bad, wachtte even en riep: “Weet een van jullie of ik erin ging of al gebaad heb en eruit ging? “

Slide 4: 

De 94 jarige zuster antwoordde: “Ik weet het niet, wacht ik kom boven en bekijk het even.....” En begon de trap op te lopen , wachtte even en riep: “Liep ik nu de trap op of af?"

Slide 5: 

dronk een kop thee en hoorde de zusters. Ze schudde ten einde raad het hoofd en dacht: De jongste zuster van 92 jaar zat in de keuken “Ik hoop, dat ik nooit nie zo vergeetachtig word! Ik zal op hout kloppen.” Ze klopte 3 keer op de houten tafel en antwoordde:

Slide 6: 

Maar ik moet eerst even kijken, wie er op onze deur heeft geklopt .” “Ik kom jullie helpen, jullie oude wijven!!”

Slide 7: 

Heb ik jullie deze grap gestuurd, of heb ik hem van jullie? Hi hi hi!!!...