MS 2010 vo Futbale Južná Afrika3

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Football World Cup 2010 v Juhoafrickej republike11 Jún – 11 Júl 2010 : 

Football World Cup 2010 v Juhoafrickej republike11 Jún – 11 Júl 2010 Ponuka VIP balíčkov Cenník balíkov FIFA Business a Suite class Ubytovanie a doplnkové služby „šité na mieru“ V máji 2004 Komisia FIFA rozhodla že v čase od 11. júna do 11. júla 2010 sa bude Svetový šampionát FIFA odohrávať po prvýkrát v histórii na africkom kontinente. Viac ako 200 tímov vstúpilo do boja o 31 miesteniek pre FIFA World Cup 2010. Juhoafrická republika sa ako organizátor kvalifikovala automaticky.

radi Vám zostavíme VIP balíček podľa Vašich predstáv. : 

radi Vám zostavíme VIP balíček podľa Vašich predstáv. Ponuka VIP Hospitality balíkov Kompletný cestovateľský servis VIP servis Letecká doprava Ubytovanie Transfery Safari, poľovačky, potápanie za bielymi žralokmi, pozorovanie veľrýb... Golf Národné parky a prírodné rezervácie Ochutnávka svetoznámych juhoafrických vín Slovensky alebo česky hovoriaci sprievodca SATOUR

Hosťujúce mestá : 

Hosťujúce mestá Štadióny

Súkromné a zdielané Suity Gastronomické služby a open bar Hostesky Spomienkové predmety Prednostné parkovanie Business Seating Garancia najlepších dostupných miest na sedenie I.kategórie Gastronomické služby a open bar, ponúkané pred/po zápase na pôde štadióna Hostesky vo vyhradených hospitality priestoroch Program Business a Suity

Program Hospitality balíkov : 

Program Hospitality balíkov

Cenník VIP hospitality : 

Cenník VIP hospitality CA Unitravel, s.r.o. - výhradný partner Global Sportts Consulting LLC a exkluzívny predajca programu 2010 FIFA WORLD CUP TM. Poznámka: podlľa dostupnosti.

Návrh služieb k V.I.P balíkom : 

Návrh služieb k V.I.P balíkom Juhoafrická republika – krajina, ktorá si dokáže získať Vaše srdcia, ponúka naozaj všetko. Od prekrásnych pláži Indického a Atlantického oceána, cez divoké púšte, močariská, savany či buš v prírodných rezerváciách a národných parkoch, až po mnohomiliónové kozmopolitné veľkomestá s luxusnými hypermodernými štvrťami ako aj chudobnými getami. Kapské mesto s majestátnou Stolovou horou, Simons Town s kolóniou tučniakov afrických, Gaansbai so zátokami plnými hrôzostrašných bielych žralokov, Shakaland s tradíciami a folklórom kmeňa Zulu, Drakensberg s dych zarážajúcou prírodou , Safari parky a prírodné rezervácie s famóznou africkou „ veľkou päťkou „ , Johannesburg s diamantovými baňami , Pretória vo fialovom kvete nádherne rozkvitnutých stromov jakaranda , Sun City s nádherne gýčovými hotelmi a legendárnym „ Lost City „ či púšť Kalahari s fascinujúcimi pieskovými dunami a všadeprítomná pohostinnosť a radosť Juhoafričanov, vo Vás zanechajú toľko dojmov , že na ne nebudete vedieť zabudnúť. Južná Afrika - jedno z mála miest vo svete, kde človek cíti absolútnu spätosť s prírodou, uvedomuje si svoju povinnosť chrániť ju a nachádza aspoň na chvíľu útočisko, pred civilizačným zhonom a stresom. Juhoafrická republika = Futbal Výnimočná ponuka pre výnimočných! Južná Afrika sa o svojich návštevníkov dokáže skvele postarať. Moderne vybavené veľké i menšie hotely, spravidla o „hviezdičku“ lepšie než hotely rovnakej kategórie inde vo svete, ponúkajú pohodlie, bezpečnosť a dokonalé služby. Na stoloch reštaurácií zvyčajne nechýbajú miestne špeciality a lahodné juhoafrické vína ktoré odborníci zaraďujú medzi najlepšie na svete. Ponúkame balíček služieb „šitých na mieru“ podľa Vašich požiadaviek a predstáv: Ubytovanie v lux.hoteloch, base kempoch, lodge Leteckú dopravu Transfery privátne, VIP transfery Špecifický program vrátane adrenalínových športov a netradičných atrakcií a v neposlednom rade intenzívnejšie zážitky zo safari, potápania, pozorovania veľrýb či oddychu v luxusne gýčovom Sun City. Asistenciu skúsených anglických, slovenských a českých sprievodcov SATOUR Najlepší pomer medzi cenou a kvalitou. Od konca apartheidu sa v Juhoafrickej republika začal rozvíjať aj šport. Futbal bol a stále je športom číslo 1. Národnému tímu -Bafana Bafana ,sa po návrate do kvalifikačných bojov podarilo dvakrát (1998, 2002) prebojovať na záverečný turnaj Majstrovstiev sveta.

Obchodné podmienky V.I.P.Hospitality Packages CA UNITRAVEL, s.r.o. : 

Obchodné podmienky V.I.P.Hospitality Packages CA UNITRAVEL, s.r.o. I. PLATOBNÉ A ŠPECIFICKÉ PODMIENKY Depozit vo výške 60% z celkovej ceny objednaných VIP Hospitality balíkov FIFA 2010 je splatný do 10 dní od zaslania a potvrdenia objednávky. Doplatotk vo výške 40% za objednané VIP Hospitality balíkov FIFA 2010 je splatný do konca novembra roku 2009. V prípade zakúpenia TEAM SPECIFIC balíkov CA Unitravel, s.r.o. garantuje plnú refundáciu uhradenej čiastky. Ak sa národný tím nekvalifikuje na MS 2010, si CA Unitravel, s.r.o. účtuje servisný poplatok vo výške 30 €/ osoba. Menný zoznam cestujúcich musí byť nahlásený najneskôr do 25.11.2009 a musí byť identický s menným zoznamom reálne cestujúcich, nakoľko vstupenky sa vystavujú na meno a podľa predajných podmienok Official Hospitality Programme 2010 FiFA World Cup -TM nie sú meniteľné. Objednávateľ podpisom a zaslaním objednávky súhlasí s podmienkou stanovenou usporiadateľom, že v žiadnom prípade neposkytne vstupenky tretej osobe za účelom ďalšieho predaja na čiernom trhu. Organizátor ručí za bezpečnosť klientov. Platí prísny zákaz poskytnutia súkromného videa a fotografíí zriadených v areáli štadiónu počas zápasu tretím osobám, za účelom mediálneho zverejnenia. II. CENOVÉ PODMIENKY Ceny zájazdov boli kalkulované na základe menových kurzov platných v čase vytvorenia cenníkov. V prípade, že by pokles € bol vyšší ako 5%, CA Unitravel, s.r.o.si vyhradzuje právo pristúpiť k ukončeniu platnosti deklarovaných cien a určiť nové, kalkulované na základe nových kurzov.

authorStream Live Help