Презентація ДНЗ №3 м. Кременчук

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

ВАС ВІТАЄ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №3 “УСМІШКА” !

PowerPoint Presentation:

Дитячий садок “Усмішка” розпочав роботу з 1986 року. Це сучасний дошкільний заклад, що дбає про забезпечення права дітей на здобуття дошкільної освіти, створення кожному малюкові рівних з його однолітками умов для подальшого навчання у школі, успішного особистісного розвитку.

PowerPoint Presentation:

В дитячому садочку функціонує 11 груп : 2 групи раннього віку , 1 група компенсуючого типу ( логопедична) , 8 груп загально-розвивального типу. Тепло, затишно і любо тут живеться малечі, бо працює вже понад 20 років творчий колектив, який всю душу віддає дітям. В «Усмішці» турбується про дітей 50 працівників: 21 вихователь, 1 вчитель-логопед, 2 музкерівника, 24 працівника технічного персоналу.

PowerPoint Presentation:

Очолює міцний, сильний та згуртований колектив завідувачка Лебеденко Людмила Петрівна

PowerPoint Presentation:

Всі члени педагогічного колективу мають спеціальну педагогічну освіту: 8 – з яких мають вищу педагогічну освіту ( 40%), 12 – неповну вищу (60%) Педагогічні кадри розставлені з урахуванням стажу та досвіду роботи.

В дошкільному закладі вищу категорію має – 4 спеціаліста ( 21%); І категорію мають 1 спеціаліст (5,2%); ІІ категорію мають -1 спеціаліст (5,2%); спеціалістів – 13(68,6%).   1 спеціаліст має звання «Старший вихователь», 1 спеціаліст – звання «Вихователь – методист». :

В дошкільному закладі вищу категорію має – 4 спеціаліста ( 21%); І категорію мають 1 спеціаліст (5,2%); ІІ категорію мають -1 спеціаліст (5,2%); спеціалістів – 13(68,6%). 1 спеціаліст має звання «Старший вихователь», 1 спеціаліст – звання «Вихователь – методист».

PowerPoint Presentation:

Македон В.Г. Намінас О.В. Головня Т.В. Миролюбова Н.Ю. Калайда Ю.В . В нашому закладі працює команда професіоналів, людей самовідданих та небайдужих до Дитини

PowerPoint Presentation:

Романенко А.В. Запарнюк Ж.В. Лубенець З.О. Вовнянко Я.В. Соколенко О.О .

PowerPoint Presentation:

Організовує методичну роботу в дошкільному закладі вихователь – методист Масягіна Ольга Миколаївна. Її праця спрямована на вивчення і впровадження в практику роботи педагогічних працівників теорії та методики розвитку, навчання і виховання дошкільників, збагачення досвіду педагогів новими прогресивними методами, сучасними педагогічними технологіями. У методичному кабінеті ДНЗ зосереджено матеріали з Базової програми розвитку дитини дошкільного віку«Я у Світі».

Кредо педагогів дошкільного закладу: “ Завжди рухатись вперед, бути на високому професійному рівні, сміливо налаштовуватись на роботу за програмою нового покоління” В дитячому садку працює творча група ДНЗ. :

Кредо педагогів дошкільного закладу: “ Завжди рухатись вперед, бути на високому професійному рівні, сміливо налаштовуватись на роботу за програмою нового покоління” В дитячому садку працює творча група ДНЗ.

PowerPoint Presentation:

Впровадження в життя особистісно- орієнтованої моделі дошкільної освіти вимагає від педагога професійної зрілості, майстерності, високої культури праці, психологічної грамотності, тому педагоги ДНЗ приділяють велику увагу самоосвіті та професійному росту.

В дошкільному закладі використовуються різні види роботи з педагогічними працівниками:

В дошкільному закладі використовуються різні види роботи з педагогічними працівниками

PowerPoint Presentation:

В нашому садочку чудово обладнані музичний та спортивний зали

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базової програми «Я у Світі":

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базової програми «Я у Світі"

В дошкільному закладі працює психологічна служба. Основна мета роботи практичного психолога Василенко Юлії Володимирівни - створення комфортних умов для взаємодії, за яких педагоги відчувають свою успішність та інтелектуальну спроможність :

В дошкільному закладі працює психологічна служба. Основна мета роботи практичного психолога Василенко Юлії Володимирівни - створення комфортних умов для взаємодії, за яких педагоги відчувають свою успішність та інтелектуальну спроможність

В дитячому садку обладнаний психологічний кабінет, робота якого спрямовується на створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку і саморозвитку малят, сприяння виконання освітніх і виховних завдань. :

В дитячому садку обладнаний психологічний кабінет, робота якого спрямовується на створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку і саморозвитку малят, сприяння виконання освітніх і виховних завдань.

У дитячому садку створені сприятливі умови для гармонійного емоційного розвитку дитини. :

У дитячому садку створені сприятливі умови для гармонійного емоційного розвитку дитини.

PowerPoint Presentation:

За рекомендаціями практичного психолога вихователями використовуються прийоми роботи для зміцнення психічного здоров ’ я дітей : казкотерапія; кольоротерапія; музикотерапія.

PowerPoint Presentation:

В кожній віковій групі функціонують осередки емоційного розвантаження, які допомагають дітям звільнитися від негативних емоцій, вийти зі стану перенапруги, трансформувати накопичену агресію у готовність до спілкування, взаємну уважність.

PowerPoint Presentation:

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи: особистісно-орієнтований; діяльнісний; інтегрований; психологізація освітнього процесу; використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій, так і впровадження в практику інноваційних.

PowerPoint Presentation:

Головні пріоритетні напрямки роботи дошкільного закладу: Забезпечення повноцінного фізичного та психічного здоров ’ я; Розкриття здібностей і можливостей дитини, сприяння розвиткові життєдіяльності дошкільнят.

PowerPoint Presentation:

Вихователі приділяють велике значення природним та естетичним чинникам у вихованні дошкільнят.

Педагогічний колектив поглиблено працює над проблемою навчання дітей основам безпеки:

Педагогічний колектив поглиблено працює над проблемою навчання дітей основам безпеки

Компетентність дітей з даної проблеми формується на спеціальних заняттях, в ігровій та самостійній діяльності дітей.:

Компетентність дітей з даної проблеми формується на спеціальних заняттях, в ігровій та самостійній діяльності дітей.

Вихователі використовують різні форми роботи з дітьми для формування знань про особисту безпеку, правила пожежної безпеки та дорожнього руху.:

Вихователі використовують різні форми роботи з дітьми для формування знань про особисту безпеку, правила пожежної безпеки та дорожнього руху.

Були виготовлені дидактичні та розвиваючі ігри, оформлені куточки безпеки.:

Були виготовлені дидактичні та розвиваючі ігри, оформлені куточки безпеки.

На базі дошкільного закладу неодноразово проводилися міські методичні об’єднання для педагогів:

На базі дошкільного закладу неодноразово проводилися міські методичні об ’ єднання для педагогів

В дошкільному закладі функціонує логопедична група. :

В дошкільному закладі функціонує логопедична група.

Організація роботи з дітьми, що мають вади мови, проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників. :

Організація роботи з дітьми, що мають вади мови, проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

PowerPoint Presentation:

В садочку діють чимало гуртків, де кожен малюк може знайти собі заняття за інтересом, розвивати та реалізувати свої здібності: гурток «Математичний дзвіночок» «Мовленнєвий етикет» «Слухняний язичок» «Це диво-дивне театр» гурток естрадного танцю «Айстра»

Основним завданням у діяльності дошкільного закладу є забезпечення фізичного здоров’я малюків.:

Основним завданням у діяльності дошкільного закладу є забезпечення фізичного здоров ’ я малюків.

В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки, обладнання для загартування. Щоденно відводиться час на різні види рухової активності дітей: ранкову гімнастику, фізкультурні та музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри . :

В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: спортивний та ігрові майданчики, фізкультурні куточки, обладнання для загартування. Щоденно відводиться час на різні види рухової активності дітей: ранкову гімнастику, фізкультурні та музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри .

PowerPoint Presentation:

Працює з малятами інструктор з фізичного виховання.

PowerPoint Presentation:

Велику радість дітлахам приносять спортивні свята та розваги.

Значна увага приділяється загально - зміцнювальним та загартувальним заходам. :

Значна увага приділяється загально - зміцнювальним та загартувальним заходам.

Наші вихователі – активні учасники міських конкурсів та виставок Виставка “Новорічна феєрія” :

Наші вихователі – активні учасники міських конкурсів та виставок Виставка “Новорічна феєрія”

Виставка “Осіння феєрія”:

Виставка “Осіння феєрія”

PowerPoint Presentation:

Дошкільний навчальний заклад активно співпрацює з батьками . Основні напрямки роботи : - виховання усвідомленого батьківства в родинах; - формування у батьків позитивних установок у спілкуванні з дитиною; -надання фахової допомоги батькам у вихованні та навчанні дітей; - включення батьків у заходи дошкільного закладу; - створення єдиного освітнього простору в навчальному закладі та сім ’ ї.

PowerPoint Presentation:

Дитячий садок – друга домівка : тепла, затишна, безпечна. Ми, дорослі, приходимо в дитячий садок, щоб подарувати дітям радість спілкування, стати їх друзями і партнерами в будь – яких справах, дати кожній дитині шанс розкритися, розвинути свої таланти. Л А С К А В О П Р О С И М О!

PowerPoint Presentation:

Наша адреса: 39625 м. Кременчук, вул. Дем ’ яна Бєдного , буд. 10 тел. 71 – 40 – 11 , 71 – 49 – 04

authorStream Live Help