Внесок президентів

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Внесок президентів у розвиток незалежної держави України

Проголошення Незалежності України:

Проголошення Незалежності України Процес формування незалежності України був надзвичайно важким і повільним. На шляху українців було багато перепон, які завдавали великої шкоди не тільки в матеріальному плані, а й в моральному. Адже не кожен може витримати постійні утиски і гноблення. Та все ж знайшлись люди, які зуміли подолати всі негаразди і 24 серпня 1991 року Україну проголосили незалежною державою. Особи, які приймали особисту учать у процесі розвитку – це всі президенти України. Саме їм народ нашої держави довірився і покладав на них величезні надії.

перший президент україни:

перший президент україни Першим президентом України є Кравчук Леонід Макарович. У серпні 1991 року Кравчук залишив лави КПУ і балотувався на посаду президента як безпартійний. Леонід Макарович був президентом з 1991 по 1994 роки.

ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЕОНІДА МАКАРОВИЧА :

ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЕОНІДА МАКАРОВИЧА Пiд час головування у Верховнiй Радi України i Президентства Леонiд Кравчук твердо i послiдовно обстоював державну незалежнiсть України, її суверенiтет, нацiональну безпеку, вiдвернув загрозу втягування України у кровопролитнi вiйни, що й досi час від часу точаться на теренах колишнього СРСР. Л.М. Кравчук зробив усе для того, щоб для українських юнакiв афганська вiйна стала останньою.

PowerPoint Presentation:

Леонiд Макарович Кравчук вiдiграв iсторичну роль у зупиненнi неконтрольованого розвалу Радянського Союзу, налагодженнi цивiлiзованих вiдносин з Росiєю та iншими партнерами по СНД. Вiн домiгся мiжнародного визнання Української держави, утвердження її авторитету на свiтовiй аренi. У першi роки Незалежностi Україну визнало 145 держав свiту. Протягом бiльше як двох рокiв у надзвичайно складних умовах перший Президент України пiдтримував суспiльну рiвновагу, гасив полiтичнi, мiжконфесiйнi та мiжнацiональнi пристрастi. Це дало змогу уникнути громадянської вiйни, зберегти територiальну цiлiснiсть України.

Другий президент України:

Другий президент України Леонід Данилович Кучма - другий президент України з 1994 по 2005 роки. 14 листопада 1999 р. вдруге обраний на посаду Президента України

ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЕОНІДА КУЧМИ:

ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЕОНІДА КУЧМИ Румунії, підписання і ратифікація Великого російсько-українського договору й угоди по Чорноморському флоту . Україна отримує вкрай потрібні енергоносії. За безпосередньої участі Л.Кучми здiйснилася інтеграція України до європейських і світових структур: відбувся вступ до Ради Європи, укладено угоди з Євросоюзом та іншими міжнародними об’єднаннями. Активна зовнішньополітична та зовнішньо-економічна діяльність дозволила вирішити такі нагальні проблеми, як уладнання територіальних претензій.

Внутрішня політика:

Внутрішня політика У внутрішній політиці Леонід Кучма відзначається обережною послідовністю і передбачуваністю. Його зусиллями врегульовано надзвичайно складну проблему кримського сепаратизму. Завдяки ініціативі Президента держави Верховна Рада України 28 червня 1996 р. ухвалила довгоочікувану Конституцію України. Врятовано стратегічно важливу для України аерокосмічну галузь, яскравими успіхами якої останніх років стали проекти «Морський старт» і «Глобал Стар». Утримується стабільність національної валюти. Завершується приватизація, розвиваються реальні елементи ринкової економіки — вільні економічні зони.

Третій президент України:

Т ретій президент України Третім президентом України був Віктор Андрійович Ющенко з 2005 по 2010 роки. Український політик,голова Національного банку України (1993 — 2000), прем'єр-міністр України (1999 — 2001), лідер Помаранчевої революції.

Вагомий вклад ВІКТОРА ЮЩЕНКА :

Вагомий вклад ВІКТОРА ЮЩЕНКА Діяльність Ющенка як Президента України є досить суперечливою. У 2005 він зробив чимало кроків, таких як розпуск ДАІ, відміна візового режиму для громадян ЄС та США, введення значної матеріальної допомоги при народженні дитини. Ющенко не зміг припинити розбрат у стані своїх партнерів по Помаранчевій Революції.

Мінуси правління Віктора Ющенка:

Мінуси правління Віктора Ющенка В зовнішній політиці України також залишалось чимало проблем. За час президентства Ющенка і за чималих його зусиль Україна вступила в Світову Організацію Торгівлі (СОТ). Хоча відносини з Росією формально залишалися добрими, реально Росія стала проводити надзвичайно агресивну політику економічного та інформаційного пригнічення України («Газова війна», антиукраїнська пропаганда на телебаченні тощо).

Четвертий президент україни:

Четвертий президент україни Четвертим президентом України є Віктор Федорович Янукович, який прийшов до влади 25 лютого 2010 року . Український державний діяч, політик, Президент України

Досягнення нового уряду:

Досягнення нового уряду Незаперечним досягненням нової владної команди є стабілізація політичної системи України: відновлено суперечливу управлінську вертикаль, канули в минуле набридлі простому українцеві конфлікти між президентом і урядом, телевізійний ефір забитий сюжетами, де глава держави дає доручення міністрам, а вони їх негайно виконують.

Недоліки правління :

Недоліки правління Проте, разом з тим так і не вдалося втілити в життя гасло про «уряд професіоналів». Кабінет міністрів Миколи Азарова формувався за попереднім квотним принципом, проте з яскраво вираженим «регіональним присмаком» . Експерти мають думку, що, напевно, головними вимогами до кандидатів на високі посади були особиста відданість Віктору Януковичу, ефективна участь у президентській виборчій кампанії. Мало того, вслід за розподілом урядових посад почали ділити і посади їхніх заступників. Утім, справа і цим не обмежилася, — предметом коаліційного торгу стали навіть позиції начальників ключових управлінь у міністерствах.

Аналіз зробленої роботи :

Аналіз зробленої роботи За 20 років Незалежності Україною керували чотири президенти. Кожен із них зробив вагомий внесок у розвиток держави, однак не завжди такий вклад мав позитивні наслідки. На нашу думку, Україна є недосить розвиненою, адже в зв ` язку з світовою економічною кризою та іншими негативними факторами, держава немає можливості зайняти гідне місце серед більш розвинених країн. Але ми сподіваємось, що нове покоління зможе підняти економіку країни до гідного рівня і Україна нарешті займе провідну сходинку в рейтингу розвинених країн.

authorStream Live Help