Методичне об'єднання вчителів математики і інформатики ХЗОШ №

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Методичне об'єднання вчителів математики і інформатики ХЗОШ №56:

Методичне об'єднання вчителів математики і інформатики ХЗОШ №56 Ольховська О.Г. Карпутова Н.А. Норматов В.У. Шевелькова Л.Т. Звєрєва Г.Ф. Гиль Л.М.

Тема роботи ШМО вчителів математики і інформатики::

Тема роботи ШМО вчителів математики і інформатики: “ Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках математики і інформатики шляхом використання інтерактивних технологій викладання ”

Доповіді на методичному обєднанні::

Доповіді на методичному обєднанні : 1.Про роботу вчителів щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань,освітніх компетенцій .(Звєрєва Г.Ф.) 2.Про впровадження в навчальний процес принципів і методів сучасних інноваційних педагогічних технологій (Гиль Л.М,) 3. Про підвищення якості знань на основі впровадження на уроці інтерактивних технологій навчання ( Норматов В.У.)

УДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ, ВПРОВАДЖЕННЯ ДОСЯГНЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ НАУКИ ТА ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС. Тема самоосвіти :

УДОСКОНАЛЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ, ВПРОВАДЖЕННЯ ДОСЯГНЕНЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ НАУКИ ТА ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС. Тема самоосвіти Звєрєва Галина Федосіївна Компетентнисний підхід у навчанні учнів математики Шевелькова Лариса Тихонівна Розвиток творчих і інтелектуальних здібностей учнів в позакласній роботі з математики Ольховська Ольга Григорівна Організація індивідуального підходу до навчання учнів на уроках математики та в позаурочний час Карпутова Наталія Анатоліївна Використання інноваційних технологій на уроках математики Норматов Валерій Уракович Інформаційні технології в навчанні Гиль Любов Миколаївна Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики

Участь у конкурсах і олімпіадах:

Участь у конкурсах і олімпіадах “Кенгуру” – грудень 2012р і березень 2013р ( всього 280 учасників) Конкурс юних математиків ( 1 тур) Районна олімпіада з математики (3 місце ) Олімпіада з інформаційних технологій ( 3 місце) Олімпіада з інформатики Кубок Інтернету ( вихід в міський тур) Обласний фестиваль графіки і анімації Турнір юних інформатиків ( 1 тур) Олімпіада з трудового навчання ( 3 місце)

Позакласна робота:

Позакласна робота

PowerPoint Presentation:

Організовані консультації для 11класу щодо підготовки до ЗНО Організовані консультації для 9 класів щодо підготовки до ДПА Організовані практичні заняття з інформатики щодо підготовки учнів до ДПА Проведена вікторина «Цікава математика» 5 клас Проведено КВК для учнів 7 класів «Весела математика» Проведено змагання «Використання та настроювання браузера» для 9 класів Брейн-ринг «Математична шкатулка» 5 клас Проведено гру «Що?Де?Коли?» для учнів 11 класу Проведено вікторину «В світі інформатики»

PowerPoint Presentation:

Провдено гру «Щасливий випадок» для учнів 9 класів Проведено гру «Подорож в математику» 7 класи Проведено тиждень математики

Педагогічна майстерня старшого вчителя математики спеціаліста вищої категорії Шевелькової Л.Т.:

Педагогічна майстерня старшого вчителя математики спеціаліста вищої категорії Шевелькової Л.Т. Позакласна робота з математики, як засіб розвитку математичних здібностей учнів

PowerPoint Presentation:

Заняття 1 “Позакласна робота з математики, як засіб розвитку математичних здібностей учнів” Заняття 2 “Створення та використання мультимедійних презентацій як засіб розвитку мислення учнів ” Заняття 3 “ Методи підготовки учнів до олімпіад. Розв'язання олімпіадних задач ” Заняття 4 “Вдосконалення математичних здібностей учнів через інтелектуальні ігри ”

Цілі і задачи ШМО вчителів математики і інформатики на 2013/2014 навчальний рік:

Цілі і задачи ШМО вчителів математики і інформатики на 2013/2014 навчальний рік 1. Підвищувати професійну кваліфікацію вчителів МО, використовуючи навчальні семінари , курси підвищення кваліфікації , круглі столи . 2. Вдосконалювати якість викладання математики і інформатики шляхом провадження ІКТ. 3. Розвивати пізнавальні інтереси , творчі та інтелектуальні здібності , практичні навички учнів . 4. Поглиблювати знання з навчальних дисциплін , як учнів так і вчителям працювати над питаннями самоосвіти . 5. Працювати над поповненням навчально-методичного , матеріально-технічного , інформаційно-довідкового забезпечення кабінетів математики та інформатики 6. Виявлення , узагальнення та розповсюдження досвіду творчо працюючих педагогів . 7. Розробка навчальних , науково-методичних , дидактичних матеріалів , створення банку даних олімпіадних завдань , підбір тем для роботи з обдарованими дітьми .

PowerPoint Presentation:

Д я к у є м о з а У В А Г У

authorStream Live Help