Problem czy możliwości

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

Pies urodził się bez przednich łap. Teraz jego właścicielka podróżuje po świecie aby inspirować ludzi.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Problem? Czy możliwości?

PowerPoint Presentation:

Ten pies urodził się w wigilię 2002 roku. Miał tylko dwie tylne nogi...

PowerPoint Presentation:

Oczywiście nie mógł chodzić, jego matka odrzuciła go. Właściciele chcieli go jak najszybciej uśpić, ale zabrała go obecna właścicielka – Jude Stringellow. Uparła się, że nauczy tego nieszczęsnego psiaka  poruszać się samodzielnie. Nazwano go „Faith”, czyli „Wiara” lub „Zaufanie”.

PowerPoint Presentation:

Na początku Jude posadziła go na deskorolce, by poczuł ruch, następnie zachęcała go do skoków i poruszania się w pionie, dając mu w nagrodę jego ukochane masło z fistaszków. Nawet drugi, domowy pies, zachęcał Fajtha do chodzenia.

PowerPoint Presentation:

To niezwykłe, ale po sześciu miesiącach wydarzył się cud: Faith nauczył się balansować na tylnich nogach, utrzymywać się w pozycji pionowej, podskakiwać i w końcu chodzić ! Po dalszych ćwiczeniach w głębokim śniegu, mógł już poruszać się w postawie pionowej, jak człowiek.

PowerPoint Presentation:

Faith kocha chodzić. Nieważne gdzie idzie, zawsze zbierają się wokół niego zaciekawieni ludzie. Szybko stał się sławny. Jego zdjęcia obiegły cały świat, drukowano je w tygodnikach a jego historię pokazywano w TV. Napisano o nim książkę „With a Little Faith”. Był także pokazywany w jednym z filmów o Harrym Potterze.

PowerPoint Presentation:

Jego właścicielka Jude Stringfellow porzuciła pracę  nauczycielki i planuje tourne po całym świecie, by prezentować swego psa i głosić odczyty uświadamiające, że nawet bez doskonałego ciała można mięć doskonałą duszę i ochotę walki, a wiara jest do tego podstawą.

PowerPoint Presentation:

W życiu zawsze zdarzają się niechciane rzeczy, więc by poczuć się lepiej, należy umieć spojrzeć na życie od innej strony. Mam nadzieję, że ten mail skieruje Wasze myśli na nowe tory. Gdy zobaczycie te zdjęcia będziecie doceniać to, co macie i będziecie się cieszyć  każdym pięknym dniem. Wiara w to, co się robi jest siłą i określa wartość naszego życia.

PowerPoint Presentation:

Jakie jest zadanie dla ciebie? Niewielkie. Prośba o przesłanie dalej tej fantastycznej historii... T.

authorStream Live Help