Шкідливість куріння

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Шкідливість курінняIntel. “Шлях до успіху” : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Шкідливість курінняIntel. “Шлях до успіху” Автори: Чергава Аліна, Дранчук Марічка, Мойсак Ірина, Кость Віка, Короленко Анна

Куріння за “горкою” : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Куріння за “горкою” У нас в гімназії навпроти спортзалу є дірка в паркані,а перед нею невеличка гора землі. Учні гімназії ходять за “горку”,щоб покурити . Кожної перерви там знаходиться 15 – 20 осіб. Вони пропускають уроки. Мешканці будинку навпроти,скаржаться на них. І від цього виникає дуже багато проблем.

Варіанти вирішення проблеми : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Варіанти вирішення проблеми Діти не мають пропускати уроки. За “горкою” має бути чисто. Потрібно поремонтувати паркан. “Вода камінь точить”

Наш варіант вирішення : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Наш варіант вирішення Зібрати інформацію про шкідливість паління цим займеться Анничка 2. Зробити різні афіші, оголошення, тощо(про куріння). це робота для Аліни та Марічки 3. Зробити плакат при вході до гімназії працюємо всі 4. Роздати брошури учням це для комунікабельних та балакучих Віки та Іри

Ресурси для вирішення проблемидля накопичення матеріальних засобів для дії соціального проекту учасники нашої групи допомагали батькам. За це нам дали: : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Ресурси для вирішення проблемидля накопичення матеріальних засобів для дії соціального проекту учасники нашої групи допомагали батькам. За це нам дали:

Залучення нашої спільноти : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Залучення нашої спільноти Наші однокласники допомагали нам роздавати брошури, розклеювати інформаційні оголошення.

Продукти : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Продукти

Висновок : 

14.05.2011 НВК “Школа Іст.-гімназія ім. А.Шептицького м.Стрия» Висновок Не зважаючи на перешкоди, ми все-таки задоволені, оскільки порахувавши людей, які перебували за “горкою” на протязі цього тижня, ми переконались, що кілька людей вирішили позбутись жахливої звички, адже кількість підлітків зменшилась на 3-4 особи. Отже, проект здійснився з позитивним результатом.

authorStream Live Help