Портфоліо вчителя української мови та літератури Гайдученко К.С.

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Презентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Гайдученко Клавдії Сергіївни:

Презентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Гайдученко Клавдії Сергіївни СЗОШ № 6

Гайдученко Клавдія Сергіївна – вчитель української мови та літератури. У 2006 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет та отримала спеціальність “ Вчитель української мови , літератури та історії”. Педагогічний стаж – 4.5 років. В СЗОШ № 6 працюю з 2009 року. :

Гайдученко Клавдія Сергіївна – вчитель української мови та літератури. У 2006 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет та отримала спеціальність “ Вчитель української мови , літератури та історії”. Педагогічний стаж – 4.5 років. В СЗОШ № 6 працюю з 2009 року.

Педагогічне кредо ::

Педагогічне кредо : Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант , вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!

Проблема над якою працюю:

Проблема над якою працюю «Розвиток творчої особистості на уроках української мови та літератури».

Основним завданням на уроках є::

Основним завданням на уроках є: формування національно свідомої, духовно багатої мовної особистості, яка володіє вміннями й навичками вільно, комунікативно доцільно користуватися засобами рідної мови — її стилями, типами, жанрами в усіх видах мовленнєвої діяльності.

У розвитку творчих здібностей допоможуть::

У розвитку творчих здібностей допоможуть: 1 Інтерактивні технології: робота в парах, групах, “Я - лексиколог” , “Мікрофон”, “Мозковий штурм”, дискусія, компаративний аналіз творів. 2 Проектні технології : дослідницькі, ігрові, творчі. Навчально-пізнавальне портфоліо 3 Уроки розвитку критичного мислення

Перспективи роботи:

Перспективи роботи Розширити відеотеку ( художні фільми за творами , що вивчаються в школі , документальне кіно проблемного характеру , телепередачі – розповіді про письменників ). Зібрати музичні файли ( народні пісні за словами відомих поетів ). Створити нові презентації до уроків української мови та літератури у співпраці з моїми колегами. Активно залучати учнів до проектної роботи на основі мультимедійних технологій.

authorStream Live Help