Ege Jeo Dogaltas Sunum

Views:
 
     
 

Presentation Description

Doğaltaş Danişmanlik ve Tedarik Hizmeti veren firmamizin tanitim sunumudur.

Comments

Presentation Transcript

100’un ÜZERİNDE ÜRETİM ORTAĞI:

100 ’ un ÜZERİNDE ÜRETİM ORTAĞI Türkiye ’ nin zengin doğaltaş rezervi ve coğrafyamıza yayılmış taş çeşitliliği bizlere, ülkemizin aktif ocakları ve önde gelen üreticileri ile iş ortağı şeklinde çalışabilme olanağı sağlamaktadır. İlke olarak doğru malzemeyi doğru projede kullanmayı benimseyen bizlerin, ihtiyaçlara hızlı ve doğru çözümler sunabilmesinin en güçlü nedeni güncel saha ve rezerv bilgilerini sürekli olarak takip etmesinden geçmektedir.

KAPI TESLIM LOJISTIK SERVIS:

KAPI TESLIM LOJISTIK SERVIS 12 yıldır sürdürmekte olduğumuz ihracat programlarımız için ihtiyaç duyduğumuz yükleme depomuzu ,yerel projelerimizde müşteri sevkiyatı öncesi son kontrol noktası ve iç nakliye dağıtım merkezi olarak  kullanarak sorunsuz ve zamanında ürün teslimini hedeflemekteyiz.  

50’NIN ÜZERİNDE MÜŞTERİ:

50 ’ NIN ÜZERİNDE MÜŞTERİ StoneXpress “ NaturalStone. Made Simple!™ ” sloganı ile kısa zamanda Kuzey Amerika ve Avrupa'nın en büyük seramik ve yer kaplamacılarını müşteri portföyüne eklemiş. Türk doğal taşının üstün kalite, modern lojistik ve inovatif paketleme ile nihai tüketicinin hizmetine sunmuştur.

MARKA ve MARKALASMA:

MARKA ve MARKALASMA Firmamız, kendi markalarını geliştirmenin yanı sıra dünya genelinde en bilinen ev dekorasyonu markaları arasında yer alan Laura Ashley şirketinin doğaltaş ve seramik tedarikçisi olmuş ve 10 yıl boyunca markaya özel koleksiyonlar yaratarak müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

PROJE DANIŞMANLIK VE TEDARİK:

PROJE DANIŞMANLIK VE TEDARİK Şirketimiz, 2002 yılından beri birçok yurtdışı projede “ Türk Doğaltaşını ” talep edilen teknik ve görsel özelliklere göre tedarik etmiş ve bu projelerde geçmiş tecrübelerinden ve son teknolojilerden yararlanarak doğru ürünün doğru mekânda kullanımı ile ilgili danışmanlık vermiştir.

GENİŞ DOĞALTAŞ PALETİ:

GENİŞ DOĞALTAŞ PALETİ Zengin doğaltaş çeşitliliğimizi dünyadaki son moda taş trendleri ve teknolojileri ile birleştirerek inşaat sektöründe yer alan firmalar ile paylaşıyoruz.Özel projelerin ortak yaşam alanlarında, görsel zenginliği ve kaliteyi arttırmak için özel kesim motifler, tasarımlar ve bunların uygulamalarını yaparak yapılara artı değer katıyoruz.

DESEN :

DESEN Otel , restaurant ve özellikli binaların lobilerindeki ihtişamı arttırmak için konsepte uygun renk ve desenlerle özenle tasarım , üretim ve uygulama yapmaktayız.

DIGER URUNLER:

DIGER URUNLER Değerli çözüm ortağımız Yapı Detayları İnşaat ve Malzeme San. ve Tic. Ltd.Şti. ile birlikte ağırlıklı olarak ithal ve yerli yapı malzemeleri satışı konusunda farklı beğenilere cevap verebilmek amacıyla ürün çeşitliliğini geliştirerek, sektöründe lider dünya markalarının satışını yapmaktayız.
Ürün çeşitliliği içerisinde yer ve duvar seramikleri, vitrifiye, armatür, duş ve küvet sistemleri, yer kaplamaları gibi her zevke hitap eden geniş ürün gamı bulunmaktadır.
Daima yenilenen ve genişleyen ürün yelpazesiyle perakende, toptan ve proje bazlı hizmet veren firmamız, uzman kadrosuyla müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedef edinmiştir. 

TAMAMLANMIŞ PROJELER:

TAMAMLANMIŞ PROJELER

OVERTURE CENTER Madison:

OVERTURE CENTER Madison Klasik travertenin kullanılmış olduğu dairesel katmanlarda her bir kullanılan taş kendine özel bir yere sahiptir. Tek tek water jet ile kesilip  arkası  numaralanarak Amerika ’ ya gönderilmiş olan bu nadide taşlar Madison daki Overture Center in restorasyonun da kullanılmıştır. Overture Center ; Madison halkı için nikâhların kıyıldığı , eşsiz konserlerin verildiği, açık alanlarda sahne sanatlarının sergilendiği bir buluşma noktasıdır.

FONTAINEBLEAU Miami Beach:

FONTAINEBLEAU Miami Beach 1954 yılında efsanevi mimar Morris Lapidus ’ un filmlere sahne olmuş siyah papyonlarla bezenmiş beyaz lobisinin yenilenmesinde kullanılan doğaltaş, radyal gelen lobinin doğası gereği tek tek ebatlanmış numaralanmış özel kasalar içinde sevkedilmiştir.

PowerPoint Presentation:

Dünyaca tanınmış hamamların ve spa ların vazgeçilmez materyali Türk Marmara mermerinden yapılmış şezlonglar ; dizaynı ve tasarımı ile bir mühendislik harikası olduğu kadar alttan ısıtma sistemiyle konforu da beraberinde getirmektedir. Her bir şezlong tek tek kesilip çizgilerin devamlılığı göz önünde bulundurularak birleştirilerek nakledilmiştir. LAPIS SPA Miami Beach

BENGHAZI:

BENGHAZI Libya ’ nın Benghazi kentinde 5000 konutun yer döşeme , denizlik , eşik ve basamakları projelendirilmiş ve tedarik edilmiştir . Projenin ekonomikliği ön planda olmasının yanında her villada kullanılan seleksiyonların aynı olmasına özen gösterilmiş, uygulama ekibine düzenli olarak danışmanlık hizmeti verilmiştir.

PowerPoint Presentation:

İngiliz Mimarlik Ofisi Swanke Hayden tarafından tasarlanan bölgenin ilk lokal AVM ’ sinin tüm doğaltaş danışmanlık tedarik ve uygulama işleri tarafımızdan tamamlanmıştır. Bölgenin iklim koşulları göz önüne alınarak dış mekanlarda kullanılan kumlanmış bazalt, dayanıklılığının yanında projeye görsel zenginlik katmıştır. PARK WEST ESKISEHIR

PowerPoint Presentation:

Ev Sahibinin ve mimarın hayaletmiş olduğu mekânları gerçeğe dönüştürebilmek için müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde analiz edip evlerine fonksiyonelliği de göz önünde bulundurarak en uygun doğaltaşları önermekte ve tedarik etmekteyiz. Müşteri taleplerine ve proje detaylarına göre esnek çalışabilme kabiliyetimiz nitelikli işler oluşturabilmemize olanak yaratıyor. KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMALAR

Traverten& Limestone:

Traverten & Limestone Beige Travertine Noce Latte Machiatto Giallo Rustic Green

Traverten &Limestone:

Traverten &Limestone Scabas Beige Travertine Veincut Teos white

Mermer:

Mermer Afrodite Sweet cherry Dark emperador Chocolate Equator White Sugar

Mermer:

Mermer Botticino Dolomite Emperador Cherry Toros Black Tundra grey

PowerPoint Presentation:

1596 SOK NO:2 HITAY PLAZA BAYRAKLI IZMIR www.stonexpress-usa.com Proje Yoneticileri : Ozlem Yurdakul + 90 533 256 08 07 ozlem@egejeo.com Hakan Alpar + 90 533 495 98 15 hakan@egejeo.com Alkan Ilker + 90 533 572 60 99 alkan@egejeo.com

authorStream Live Help