59_jVn

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Застосування електролізу в техніці:

Застосування електролізу в техніці

Гальванопластика-отримання точних копій рельєфних поверхонь:

Гальванопластика-отримання точних копій рельєфних поверхонь Процес, винайдений російським фізиком Борисом Семеновичем Якобі в 40 роках 19 століття.

PowerPoint Presentation:

Гальваностегія – електролітичний спосіб покриття виробів тонким шаром металу.

Електролітичне отримання чистих металів :

Електролітичне отримання чистих металів Найважливішим практичним застосуванням електролізу є одержання алюмінію під час електролізу розплаву бокситів.

Застосування електричного струму в медицині:

Застосування електричного струму в медицині

Електрофорез:

Електрофорез Під дією електричного поля йони ліків, беруть участь у створенні струму, проникають крізь шкіру в орган, який підлягає лікуванню. Електрофорез застосовують при захворюваннях центральної та периферичної нервової системи,опорно-рухового апарату,гінекологічних захворюваннях.

Вплив електричного струму на тканини людини:

Вплив електричного струму на тканини людини Імпульсний с трум покращує електропровідність шкіри за рахунок розширення судин, гіперемії, прискорення кровотоку і надає швидку, але більш слабу аналгізуючу дію, ніж однотактний безперервний струм; знімає спазм мускулатури. При проходженні однотактного струму з'являється відчуття «крупної вібрації» в м'язах, що діє як своєрідний масаж тканин, прискорює кровотік, розширює судини, усилює обмінні процеси, надає розсмоктуючу і аналгезуючу дію.

«Короткий період»:

«Короткий період» Струм «короткий період» показаний при захворюваннях, що супроводяться больовим синдромом, при невриті і невралгії лицьового і трійчастого нервів, нейросудинних вегетативних порушеннях, посттравматичних залишкових явищах , туго рухомості скронево -нижньощелепного суглоба.

:

В 1866 р. видатний італійський лікар А . Magi to запропонував використовувати електричний струм для діагностики карієсу. Численними дослідженнями встановлено, що пульпа і нтактн и х здорових зубів реагує на струм в межах від 2 до 6 мкА ЕЛЕКТРООДОНТОДІАГНОСТІКА

authorStream Live Help