Hosting Websupport.cz

Views:
 
     
 

Presentation Description

Výhody registrace domén a hostingu u Websupport.cz

Comments

Presentation Transcript

Registrace domén u Websupportu:

Registrace domén u Websupportu

O Websupportu:

O Websupportu Oficiální firma vznikla 1. dubna 2002 na Slovensku, V roku 2006 hostovali 3000 domén, V roku 2009 to již bylo 10 000, Momentálňe jsou hosting číslo jeden na Slovesnkém trhu, V roku 2011 vstoupili i na trh český.

Služby:

Služby Webhosting, Domény, Servery, Websupport řešení, Další spolupráce.

Webhosting:

Webhosting V rámci hostingu Websupport nabízí: Multihosting, Neomezený hosting Hosting na míru FreeWebsupport WebAdmin

Domény:

Domény Registrace domén - Užívejte si vlastní domény první úrovně. Stačí si vybrat, ověřit jestli je volná a o zbytek se už postará websupport. M á te mo žnost získat parkování domén změnu DNS ke každé doméne zdarma

Další výhody registrace domén u Websupportu:

Další výhody registrace domén u Websupportu Bez poplatků - žádné skryté poplatky. Při objednání hostingu dostanete změnu majitele i registrátora zadarmo. Okamžitá registrace - domény registrujeme automaticky, ihned po odeslání objednávky.

Další výhody registrace domén u Websupportu:

Další výhody registrace domén u Websupportu Automatické prodlužování - doménu si už nezapomenete prodloužit. Pokud chcete, systém to udělá za Vás. Vlastní CZ-NIC - degistrace domény s vlastním CZ-NIC-em je u nás úplná samozřejmost. 8 bonusů pro všechny - využijte €60 kupón na online reklamu nebo na některý z dalších speciálních bonusů.

Prěsměrování domén:

Prěsměrování domén Maskované přesměrování znamená, že server pošle přímo obsah domény/adresáře, v adresním řádku prohlížeče uvidí uživatel doménu, kterou tam sám zadal, cílová doména musí být umístěna na našich serverech.

Prěsměrování domén:

Prěsměrování domén Nemaskované přesměrování znamená, že server pošle prohlížeči odkaz, kam se má přesměrovat, v adresním řádku prohlížeče uvidí uživatel doménu, kterou pošle server, cílová doména se nemusí nacházet na našich serverech.

Možnosti nastavení služby přesměrování :

Možnosti nastavení služby přesměrování maskované přesměrování do domény maskované přesměrování do adresáře nemaskované přesměrování nemaskované přesměrování s kopírováním url a subdomény

authorStream Live Help