Голокост

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Вічна пам*ять:

Голокост. Цього не можна забувати… Виконала учениця 9 класу Михайлівської СЗШ Тихонова О.

Вічна пам*ять:

Початок страшних смертей… Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер , і фактично   закінчився 8 травня 1945 року. У період між 1933 і 1945 роками під час Голокосту було вбито більше 11 мільйонів чоловіків , жінок і дітей . Приблизно шість мільйонів з них були євреями .

Вічна пам*ять:

Діти…Не стали майбутнім країни… За час Голокосту загинуло більше 1,1 мільйона дітей . Діти були особливою мішенню для нацистів в період Голокосту . Живими вони представляли виняткову загрозу , адже , подорослішавши , вони б створили нове   покоління євреїв . Багато дітей задихнулися в скотовозах по шляху до таборів . Тих, хто вижив , негайно поміщали в газові камери .

Вічна пам*ять:

Бабин Яр… Наймасовіше вбивство при Голокості сталося у вересні 1941 року в урочищі Бабин Яр недалеко від Києва в Україні , де було вбито більше 33 000 євреїв всього за два дні . Євреїв змусили роздягтися і підійти до краю яру. Коли німецькі загони стріляли в них, вони падали вниз. Потім нацисти завалювали стіни яру, ховаючи і мертвих , і живих . Поліцаї хапали дітей і також скидали їх в яр.

Вічна пам*ять:

Деяких євреїв жорстоко розстрілювали,а над деякими проводили досліди… В людей не було можливості вижити і вони це розуміли,але не втрачали надії Людей не лякала смерть,ні розстріли,ні досліди!!!Вони мали бойовий дух,надію на краще…Але їм це не допомогло….

Вічна пам*ять:

Досліди Спочатку в газових камерах використовувався чадний газ. Пізніше для вбивства ув’язнених був розроблений інсектицид «Циклон Б». Коли в’язні опинялися в камері , двері закупорювалися і у вентиляцію всередині стін скидалися кульки «Циклону Б», які поширювали отруйний газ. Доктор СС Йоганн Кремер розповідав , що жертви кричали і боролися за життя . Жертв знаходили з кров’ю , що йде з вух , і з піною у рота в напівсидячому положенні в камерах з простором, доступному тільки для  розташування стоячи.

Вічна пам*ять:

Ув’язнених , в основному євреїв , званих Зондеркоманда , змушували закопувати трупи або спалювати їх у печах. Так як нацистам не потрібні були свідки , більшість членів зондеркоманди регулярно поміщали в газові камери , з декількох тисяч людей вижили менше двадцяти . Деякі члени зондеркоманди перед смертю закопували свої свідоцтва в банках. За іронією долі , виживання членів зондеркоманди залежало від постійного надходження нових єврейських ув’язнених до концентраційних таборів .

Вічна пам*ять:

9 листопада 1938 на території Німеччини та Австрії сталася Кришталева ніч або Ніч розбитих вітрин , коли нацисти віроломно напали на єврейські громади . Нацисти зруйнували , пограбували і спалили понад 1000 синагог, знищили більше 7000 підприємств . Вони також зруйнували єврейські лікарні , школи , цвинтаря і будинки . Коли все було скінчено , 96 євреїв були вбиті і 30 000 заарештовано . На перших етапах знищення європейських євреїв нацисти насильно переселяли їх в гетто і дотримувалися політики непрямого винищення , позбавляючи євреїв основних засобів до існування . У найбільшому Варшавському гетто в Польщі кожен місяць помирало близько 1% населення . Приблизно 1/3 частина проживаюча в той час єврейського народу була вбита при Голокості .

Вічна пам*ять:

У своїх мемуарах Рудольф Гесс описував , як євреїв обманом заманювали в газові камери . Щоб уникнути паніки , їм говорили, що потрібно роздягнутися для душу та дезінфекції . Нацисти використовували « Особливі загони» ( інших єврейських ув’язнених ), які підтримували спокійну обстановку і допомагали тим , хто відмовлявся роздягатися . Діти часто плакали, але після того як члени Особливого ​​загону втішали їх , вони входили в газові камери , сміючись , граючи або базікаючи один з одним, часто все ще з іграшками в руках.

Вічна пам*ять:

Ті , хто піддався експериментам доктора Йозефа Менгеле , майже завжди були вбиті і анатомували . Багато дітей були покалічені або паралізовані і сотні загинули . Діти кликали його « дядько Менгеле », він приносив їм цукерки та іграшки перед тим , як убити власними руками. Пізніше він потонув в Бразил ії в 1971р. Нациський доктор Йозеф Менгеле , також відомий як «Ангел Смерті », захоплювався близнюками . За словами одного очевидця , в спробі створити сіамських близнюків , він зшив спинами один з одним двох близнюків на ім’я Гвідо та Ніно , яким було близько 4 років . Їх батькам вдалося дістати морфін і вбити своїх дітей , щоб закінчити їх страждання .

Вічна пам*ять:

В деяких концентраційних таборах ув’язнених піддавали медичним експериментам , поміщаючи тіло в різні умови , наприклад , розміщуючи на висоті , піддаючи впливу низьких температур або граничного атмосферного тиску . Інших використовували в експериментах із захворюваннями , такими як гепатит, туберкульоз і малярія . Робочих концентраційних таборів змушували бігати перед офіцерами СС, щоб показати , що у них все ще є сили . Офіцери СС направляли біжащих в одну з двох ліній . Одна шеренга йшла в газові камери . Інша поверталася в бараки. Біжучі працівники не знали, куди прямує кожен з них.

Вічна пам*ять:

Фашисти переробляли волосся жертв Голокосту в повсть і нитки. Волосся також часто використовували для виготовлення шкарпеток та устілок командам підводних човнів , для запалів бомб, мотузок , корабельних шнурів і для набивання матраців . Начальники таборів мали представляти щомісячні звіти про кількість зібраного волосся .

Вічна пам*ять:

Вічна пам *ять

authorStream Live Help