Швейна машинка вчительська през

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

PowerPoint Presentation:

Виконання крайових швів

PowerPoint Presentation:

«Дзвоник пролунав веселий Дружно всіх він кличе в клас. Цікаві дії на уроці Пропоную я для вас. Станьте струнко, схаменіться, Одне одному всміхніться. Приготуйте без мороки Все, що треба до уроку».

Голка з вушком у основі, яка застосовується у швейних машинах була створена австрійським кравцем джозефом Мадерспегером у 1814 р.:

Голка з вушком у основ і , яка застосовується у швейних машинах була створена австрійським кравцем джозефом Мадерспегером у 1814 р .

Зшивний шов:

Зшивний шов Призначений для з’єднання двох або кількох деталей, приблизно однакових за розміром. Ширина шва 0,5 – 0,7 см. Застосову є ться у зшиванні бічних і плечових зрізів.

Зшивний шов з відкритим зрізом:

Зшивний шов з відкритим зрізом Призначений для підгинання низу виробу у товстих, не сипучих тканинах. Низ виробу підгинають на бажану величину. Прокладають машинну строчку шириною шва 0,3 – 0,5 см.

Шов упідгин з закритим зрізом:

Шов упідгин з закритим зрізом Призначений для підгинання низу виробу. Спочатку зріз деталі підгинають на 0,5 – 0,7 см, а потім ще раз підгинають на необхідну величину . І на відстані 0,1-0,2 від згину прокладають строчку. Застосовується для обробки низу швейних виробів.

PowerPoint Presentation:

Вступний інструктаж Вимоги безпеки під час роботи: 1. Одягніть спецодяг, застебніть на всі ґудзики, волосся сховайте . 2. Забороняється працювати несправним та пошкодженим інструментом та на несправному обладнанні. 3. Інструменти розміщуйте на столі так, щоб запобігти їх падінню. 4. Зберігайте ножиці у певному місці. Кладіть їх замкнутими вістрями від себе. 5. Заправлення ниток, заміна голки, регулювання натягу ниток, чищення та змащування рухомих частин машини проводити тільки при вимкненому електродвигуні, знявши ноги з пускової педалі.

Практична робота:

Практична робота Інструкційна карта 1. Виготовлення зшивного шва. Беремо два клаптика тканини приблизно однакових за розмірами. Складуємо лицьовою стороною в середину. Сідаємо за швейну машину. Кладемо тканину на платформу швейної машини. Опускаємо «лапку» на тканину. Нажимаємо педаль швейної машини і прокладаємо строчку.

PowerPoint Presentation:

Інструкційна карта 3. Шов упідгин з відкритим зрізом. Беремо клаптик тканини. Знизу підгинаємо на 1 см. Сідаємо за швейну машину. Кладемо тканину на платформу швейної машини. Опускаємо «лапку» на тканину. Нажимаємо педаль швейної машини і прокладаємо строчку шириною шва 0,3-0,5 см

PowerPoint Presentation:

  Інструкційна карта 2. Шов упідгин з закритим зрізом . Беремо клаптик тканини. Знизу підгинаємо на 0,5 см. Потім знову підгинаємо на 1 см. Сідаємо за швейну машину. Кладемо тканину на платформу швейної машини. Опускаємо «лапку» на тканину. Нажимаємо педаль швейної машини і прокладаємо строчку.

PowerPoint Presentation:

Бажаю успіхів

authorStream Live Help