НУШ презентація

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Ми разом Свобода вибору для учня, або навчання без примусу

Slide2:

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Slide3:

Фінансування НУШ у Хряцьківському НВК Батьківські внески – 30 000 грн. Кошти виділені ВОМС – 20 000 грн.

Slide4:

Математичний  – містить ігри, математичні планшети, ваги, грошові знаки, мірний посуд, фігури, годинники, також є конструктори: магнітний, пазловий, незабаром буде LEGO.

Slide5:

Мовно-літературний   – зберігаються книжечки для читання, мовні ігри, засоби для театралізації.

Slide6:

Природничий  – наявні глобуси, мікроскоп, лупи, природничі енциклопедії; як діти підростуть, можуть бути домашні улюбленці чи кімнатні рослини, Також, у цьому центрі проводять дослідження – спостерігали, як тане сніг, як з верби розпускаються котики тощо.

Slide7:

Мистецький – зберігаються музичні інструменти, олівці, фарби, маски театральні.

Slide8:

Ігровий центр - це зона для всіх тих речей, що розпалюють уяву дитини . Він може містити мистецькі та крафтові матеріали , диктофон, фотоапарат , магнітофон , настільні ігри , зокрема пазли , веселі книги та журнали .

Slide9:

Емоційна зона – демонструє віру в дитину, не втрачати надію на успіх, виявляти терпіння та не ображатися в разі невдач.

Slide10:

29.05.2018р. проведений на базі Хряцьківського НВК теоретичний семінар з проблеми: «Про організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників в умовах Нової української школи»

Slide11:

Дякуємо за увагу … Сучасний учень – це майбутній фахівець … У Новій школі будуть вимірювати індивідуальні схильності та здібності кожної дитини для цілеспрямованого розвитку і профорієнтації .

authorStream Live Help