ариана

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Висновки :

Звук в житті людини Презентацію виконувала учениця 9-го класу григореску Аріана

Висновки :

Звук Звук ( звукова хвиля )- це механічні коливання пружного тіла,які поширюються у певному середовищі . Коливання частинок середовища передаються від джерела до приймача . У повітрі звукова хвиля являє собою ділянки розрідження і згущення повітря , які чергуються . Самі частинки не поширюються вздовж хвилі , вони лише коливаються відносно положення рівноваги . Від джерела до приймача звуку поширюється лише енергія тіла , що коливається .

Висновки :

Фізичні характеристики звуку Довжина хвилі – найкоротша відстань між двома точками, що коливаються у хвилі однаково . Період – час поширення хвилі на відстань , що дорівнює довжині хвилі . Частота – кількість коливань за одиницю часу. Одиницею вимірювання частоти є герц (Гц).

Висновки :

Фізичні характеристики звуку Амплітуда коливань – максимальне відхилення частинки від положення рівноваги .  При великих амплітудах звукових коливань , енергія звукової хвилі зростає , тому звуки викликають больові відчуття . Швидкість поширення коливань у просторі . Швидкість поширення звуку залежить від середовища , в якому він поширюється .

Висновки :

Фізіологічні характеристики звуку Висота тону – фізіологічна характеристика звуку, що відповідає фізичній характеристиці звуку частоті . Чим більша частота коливань , тим вищий тон звуку. Існують особливі джерела звуку, які випускають лише звуки певної частоти , так званий, чистий тон. Джерелами чистих тонів є камертони різних розмірів .  Камертон – це зігнутий металевий стержень на ніжці , закріплений на дерев’яному ящику, який слугує підсилювачем звуку. Чим більші розміри камертонів , тим нижче звук, який вони випускають .

Висновки :

Висновки   мелодійні звуки мають позитивний вплив гучні звуки і шум шкідливо впливають на живі організми людина вміє захистити себе від негативного впливу шуму, інфра - та ультразвукового випромінювання

authorStream Live Help