External Hemorrhoids - Causes and Symptoms Treatments

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

slide 1:

E x te r n í H e m o r o i d y - P r í č i n y A S y m p to m y L e č b y Co přesně jsou externí hemoroidy Hemoroidy jsou stavy při nichž se zanícily žíly kolem konečníku nebo možná konečníku. a oteklé Existují 2 druhy žil které obklopují konečník spolu s análním: vnitřní i vnější hemoroidní žíly. Pokud je tento pacient trpí silným tlakem je pravděpodobné že se zvětší a někdy i když se krvácí což vede k vnějším hemoroidům. Externí hemoroidy se obvykle vyskytují vždy když působí zvýšený stres uvnitř vnějších hemoroidních žil. Když tyto žíly které zahrnují anální oblast bobtnat na zapálené může někdo projevovat příznaky které zahrnují anální svědění otoky a intenzivní bolest. Těhotenství cirhóza obezita a zácpa jsou některé z poruch které mohou způsobit výskyt hemoroidů. Přestože je skvělou zprávou léčení hemoroidů zvenčí je jednodušší. Možnosti léčby jsou mnohé a obecně zahrnují zdravou výživu změněné střevní návyky bylinné léky domácí léky a chirurgii. Hemoroidy se vyskytují po podráždění vnějších hemoroidních žil. Když se tyto žíly odříznou vytváří se krevní sraženina na místě která se stává silným výčnělkem. Nakonec může dojít k výbuchu nebo dokonce k reabsorbci celého těla. Vzhledem k tomu že prolapsovaná žíla není odstraněna může se tato konkrétní podmínka opakovat pokud není odstraněna léčba která je nezbytná.

slide 2:

Faktory šance nemoci které jsou různé mohou zvýšit stres uvnitř vnějších hemoroidních žil a způsobit tak výskyt hemoroidů. Tyto rizikové faktory jsou: Napojení na exkrementální stolici Hrůzné návyky střev jako podlahy v koupelně po dlouhou dobu Těhotenství Stárnutí Chronický průjem nebo možná zácpa Anální sex Cirhóza Obezita Plán stravování s nízkým obsahem vlákniny a vysokým obsahem cholesterolu. Symptomy vnějších hemoroidů Jednotlivec s vnějším hemoroidem obvykle trpí krvácením a análním svěděním kvůli zvýšenému namáhání tření nebo možná nesprávnému způsobu mytí okolní oblasti konečníku. Vývoj tvrdé hrudky v anální oblasti známý jako trombózní vnější hemorrhoid by se také mohl objevit po krevní sraženině v konečníku. Léčba Léčba vnějších hemoroidů se liší od nejjednodušších domácí léčby až po nákladné invazivní procedury.

slide 3:

Přes pleťové mléko. Krémy které se používají bez příplatku pomáhají rychleji snižovat výčnělek i když nevyřeší hlavní příčinu problému. Konzumace stravy s vysokým obsahem vlákniny a zkoumání koupelny často nejen vyléčí ale také zastaví opakování situace. Přírodní byliny jsou vysoce doporučovány jednotlivcům s tímto konkrétním stavem protože přinášejí pomoc v celém těle. Bylinné léky také nabízejí dlouhodobé pozitivní výsledky protože se zabývají nejen příznaky ale hlavně kořenem problému. Pijte 8 až deset sklenic vody každý den abyste zvýšili exkrementy ve stolici a zabránili napínání. Akupunktura aromaterapie akupresura a homeopatie jsou efektivní léky pro hemoroidy. Chcete-li dosáhnout optimálních výsledků vyberte si hemoroidní roztok který nejlépe vyhovuje vašemu stavu a také vám pomůže opravit kořen vášho problému rychle. Naleznete zde 2 způsoby: organickou terapii a chirurgii. Chirurgická léčba. Chirurgická léčba je považována za lékařsky přijatelnou techniku odstranění křečové žíly z oblasti anální. Pro pacienty kteří chtějí podstoupit operaci najdete 2 možnosti. Nejprve se může jednat o soudní spory týkající se gumového pásu místo kde je hemoroid svázán a přirozeně se rozpouštět. Další možností je hemoroidektomie která vyžaduje odříznutí křečové žíly. Ten je mnohem invazivnější a klient bude muset vydržet pár dní aby léčil ránu. Koagulační terapie je úspěšná protože může způsobit že hemoroid vypadne rychleji. Ještě jiný typ léčby skleroterapie může být použit k odstranění křečové žíly a to je hlavní příčina problému. Pro dlouhodobou úlevu většina lékařů navrhuje schleroterapii i když je to také nejinvazivnější ze všech uvedených lékařských metod. Přírodní terapie. V případě že by vám chirurgický zákrok nebyl vhodný přírodní léčba by vám mohla pomoci dokonale odstranit vaše hemoroidy. Přírodní techniky nezohledňují pouze křečové žíly zmírňují nepohodlí a zastavují riziko hemeroidní recidivy po silnici. For More Information Visit: http://hemeroidy-hemoroidy.cz

authorStream Live Help